Skocz do zawartości
kamiq

Jakie Macie Klawiatury ?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to jest zastanawiające, kiedyś ze znajomymi zrobiliśmy test za pomocą programu do mierzenia szybkości pisania na klawiaturze, dostałam 2 losowo wybrane teksty i najpierw pisałam na klawiaturze standardowej, później na nowej z podziałem na 2 ręce, róźnica nie była duża, raptem 20 s wolniej na tej z podziałem, rzeczywiście człowiek szybko może się przyzwyczaić, ale przyznam, że nie była zbyt wygodna ta "nowoczesna"klawiatura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że większość preferuje jednak standardowe klawiatury, teraz zmieniam PC razem z akcesoriami i zastanawiam się czy lepiej zainwestować w normalną klawiaturę, czy tą z podziałem, co będzie wygodniejsze w pracy przed kompem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu chyba jednak zakupię standardową klawiaturę, podobno przy tej z podziałem strasznie męczą się nadgarstki, może polecacie jakiś sklep, najlepiej internetowy z tanim sprzętem komputerowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę standardową. Z podziałem mnie się nie podoba i jest ich mniej przy kompach. Jeszcze czego nie lubię w klawiaturach to przyciski "Power Sleep Wake" zaraz nad kursorami - zdarzyło się wyłączyć przez to kompa :wink: Na szczęście mam zwyczajną klawę Tracera wyprodukowaną w Chinach z ww. przyciskami na górze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czego nie lubię w klawiaturach to przyciski "Power Sleep Wake" zaraz nad kursorami - zdarzyło się wyłączyć przez to kompa :wink: Na szczęście mam zwyczajną klawę Tracera wyprodukowaną w Chinach z ww. przyciskami na górze :rolleyes:

Ja rozwiązałem to w systemie - przy wciśnięciu przycisku Power ma się pytac co zrobić i w efekcie mam to co uzyskuje się poprzez Start -> Wyłącz komputer ;)

 

BTW. Ktos zastanawiał się dlaczego u nas nie stosuje się klawiatur z polskimi klawiszami (jak np. Niemcy mają swoje klawiatury)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same brudne...ileż to syfu się nazbierało...

a na poważnie, same klasyki, teraz używam geniusa 335 bo ma klawisze z makrami z lewej, ale mam tez logitech ultra x(tę płaską), i 2 a4tech...

w sumie w żadnej prócz logitech nie pasi mi klawisz enter, bo za małe dają ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ Comfort Curve Keyboard 2000 - moja recka.

 

Najlepsza klawa jaką miałem :) Przesiadłem się na nią z "trochę" droższego Loga. Bardzo wygodna, z tym, że ja z racji wykonywanego zawodu dużo piszę wiec ten "pseudołamany" układ klawiszy bardzo mi odpowiada.

Edytowane przez Tommo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...