Skocz do zawartości
makaron

Projektowanie Skinow Na Notebooka

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zaprojektowac nalepke na laptopa lecz calosciowa lacznie z frontem (kolo klawiatury) a nie tylko nakladke na tylni panel od monitora. Szukalem lecz jedynie co mi sie zglaszalo to masa firm oferujaca nalepki ale tylko na w.w panel. Wiem ze takie rzeczy sa mozliwe gdyz przy moddingu ludzie tworza wlasne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zaprojektowac nalepke na laptopa lecz calosciowa lacznie z frontem (kolo klawiatury) a nie tylko nakladke na tylni panel od monitora. Szukalem lecz jedynie co mi sie zglaszalo to masa firm oferujaca nalepki ale tylko na w.w panel. Wiem ze takie rzeczy sa mozliwe gdyz przy moddingu ludzie tworza wlasne rzeczy.

Jestem strasznie ciekawy czy przeczytałeś to co napisałeś... :rolleyes:

Chcesz zaprojektować to zaprojektuj. Takie rzeczy są możliwe... :wink:

Nie wiem po co pisałeś ten post? Żeby się pochwalić, że chcesz zaprojektować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie ciekawy czy przeczytałeś to co napisałeś... :rolleyes:

Chcesz zaprojektować to zaprojektuj. Takie rzeczy są możliwe... :wink:

Nie wiem po co pisałeś ten post? Żeby się pochwalić, że chcesz zaprojektować?

Napisalem to po to gdyz szukam programu ktory by mi w tym pomogl oraz posiadal opcje poprawnego wydrukowania tych elementow (cos jak nero cover destinger).

Gdyz to nie problem pobrac pomiary , zmixowac obraz i.... problem z drukiem.

Generalnie potrzebne mi cos takiego co po wpisaniu parametrow samo przytnie mi wyedytowany obraz i umozliwi druk.

Ps. ale dobrze strzeliles - mialem watpliwosci co ja wogole napisalem ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z programem dedykowanym do tego celu... ale dobry będzie corel draw.

Możesz to druknąć np. w agencji reklamowej na ploterze solwentowym i odrazu Ci wytną po liniach, ktore narysujesz.

 

Co do samej naklejki to może druk na folii wylewanej? (taka jak do oklejania samochodów)

Daje efekt jak na zdjęciu poniżej, choć wymaga sporo doświadczenia w oklejaniu.

Siatki projektowe samochodów można znaleźć na necie, jak jest z laptopami? Pewnie ciężko... :lol2:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez klami85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...