Skocz do zawartości
Michaelius

Star Wars: Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie sprawiłem (póki co sam head start z early access), bo to zawsze jakaś odmiana od fantasy, którym już trochę rzygam. :)

Insty z tego co wiem mają być na 8 i 16 graczy, czyli hardkorów w stylu 25 czy 40 man nie będzie. Warcrafta traktowałem bardzo casualowo, max co tam chciałem dokonać to poczyścić 5-man, pobawić się w pvp, na więcej szkoda mi było czasu, bo jednak raidowanie to już trochę druga praca.

Rift był całkiem spoko, tylko miał jedną zasadniczą wadę - klimat była taki nijaki, w ogóle nie wciągnęła mnie ta gra. Miał wiele fajnych pomysłów np. drzewko skilli, rifty itp. ale to za mało. Poza tym jak pisałem - kolejne fantasy, ile można.

Także dla każuala w dodatku lubiącego klimaty sw to ciekawa pozycja, dla hardkora i harpagana z wow nie wiem, bo nie nastawiałem się na pogromcę mmo od blizza (takiej gry nie będzie..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jednak raidowanie to już trochę druga praca.

...prawda.. :lol2:

Rift (...) miał wiele fajnych pomysłów np. drzewko skilli, rifty itp. ale to za mało.

Amen. Tak właściwie kończy każde "anty-wow" mmo jakie do tej pory widziałem: fajne pomysły, kilka usprawnień i... wielka rzyć, bo po wbiciu max lvlu gra przestaje mieć sens: rajdy albo w ogóle nie istnieją, albo są na żenującym poziomie bezmyślnej łupanki. Cokolwiek by złego nie powiedzieć o wow, to sens tej gry tkwi wyłącznie w end-game, tradycyjnie już dla Blizzarda, z Diablo 2 było identycznie: prawdziwa gra zaczynała się na hell i obawiam się, że kolejną grą, która na prawdę mnie wciągnie na serio będzie dopiero "Tytan", chociaż mam nadzieją że jednak nie spełni się moje proroctwo i TOR dostanie przyzwoitą, wymagającą treść dla "end-game".

 

Aha, dajcie znać jak z podatnością TOR-a na wszelkie zmiany interfejsu i dodatki (mierniki, itd) - jeżeli będą się pojawiać, to pewnie curse otworzy też dział dodatków do TOR-a, na razie jest mały dział na forum Mmo Champion gdyby ktoś chciał poczytać o wrażeniach z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak dla mnie to wow to dno... niema w nim dla mnie nic co by moglo przyciagnac...

 

w MMO jakie gralem na moja uwage i uznanie przyciągnęły tylko: Lineage 2 oraz Eve online

 

...

 

 

No i teraz SWTOR :D bo jestem fanem SW to 1 a 2 ma bardzo ciekawe rozwiązania których mi brakowało w tego typu grach

 

ja licze że szybko będą rozbudowywać świat w SWTor [zresztą tak zapowiadają] o kolejne xxxx planet + nowe q i inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj sie ciesze gra, co prawda mialem bardzo malo czasu i udalo sie jak do tej pory 5lvl osiagnac. Ale ze teraz mam troche czasu ide ciupac dalej :) Dzieki za stronki na pewno sie przydadza. Gra na pewno sie dobrze rozwinie, grono fanow z SW jest naprawde prze mega duze, tylko kwestia czasu aby cos z tego wyszlo. Ja jestem dobrej mysli, nawet jesli end-game bedzie slaby albo nie bedzie go wcale, nie bede zly bo cala otoczka gry juz mnie sie podoba. Szkoda czasu na pisanie trza isc grac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać kiedy dostane dostęp

 

mnie ciekawi co za "niespodzianke" planuje Biowere nad którą tak teraz się zabrało a ma "rozszerzyć" cały świat SW TOR

 

 

 

ps. szkoda ze osoba która wręczyła "-" za post niema odwagi odpowiedzieć za co [pewnie za to że mi się nie podoba WOW :( ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że wow to dno tak samo jakbyś napisał, że Microsoft to dno, możesz mieć swoje zdanie, ale gra wprowadziła swojego rodzaju rewolucję i nowe standardy nie wspominając już o legendarnej popularności i ilości subskrybentów. Mógłbym napisać, że L2 to crap, bo nie lubię koreańskich klimatów i grindu a do tego sprowadza się ta gra, ale z szacunku do graczy tego nie robię - każdy lubi co innego, mi nie odpowiada, ale miliony osób grają, czyli coś je musi przyciągać.

 

Wracając do tematu, kilka przydatnych linków:

 

http://www.starwarsmmolevelingguide.com/wp-content/uploads/2011/08/swtor-classes.jpg

swtorprogress.com | SWTOR Game Stats and Progress

 

Podobno dzisiaj po 15 wszyscy z "early access" mają mieć dostęp do gry.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath to już byśmy mieli maila od swtor :( bo mail jest wysyłany [podobno, Tasslehoff może potwierdzić?] na 12 h przed możliwością wejscia...

 

 

Tasslehoff jedno mnie męczy... early acces zaczyna się dziś [15 grudnia] więc trochę ciężko mi uwierzyć że już wczoraj mogłeś grać [kiedy składałeś zamówienie/wpisałeś kod na Swtor.com]

 

 

 

OT. Ath napisałem tam za siebie nie za innych wiec za wyrażenie własnej opinii na temat gry w która grałem ponad pół roku dostałem minusa... ja nie rozdaje minusów jak ktoś napisze że dana gra mu się niepodoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. szkoda ze osoba która wręczyła "-" za post niema odwagi odpowiedzieć za co [pewnie za to że mi się nie podoba WOW :( ]

 

Hehe, nie moja sprawka, aczkolwiek zgadzam się z tym, że można nie lubić gry, ale stwierdzać od razu że "dno" to lekka przesada.

 

Do tematu: http://www.mmo-champion.com/threads/1043125-Exploiting-already :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieoficjalnego info, ci co zzarejestrowali się listopadzie zagrają dzisiaj a ci co w grudniu - jutro.

 

 

heh mam nadzieje że to się sprawdzi :P

 

 

Wiecie czego mi w Swtor brakuje? ;]

 

możliwości "dowodzenia" oddziałami NPC [np. kohortą żołnierzy republiki, takich podstawowych] wtedy wyobrazcie sobie bitwy z udziałami takich jednostek...

 

ehh marzenia zapewne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dziś wbiłem ale te tłoki to jakiś zal :D chyba nie przewidzieli że aż tyle ludzi będzie ;]

 

Szczerze mówiąc to przy takim podejściu czarno widzę start 20 grudnia... Jak się masa ludzi rzuci to znowu Origin i SWTOR padną.

Jak dla mnie gra warta uwagi, zobaczymy tylko jak endgame będzie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o WoW jest praktycznie martwy, to zaspamuję tutaj, bo generalnie temat dotyczy każdego MMO i zjawisk które się anturalnie pojawiają kiedy tylko gra rozwinie się wystarczająco.

 

Race to world first - the movie

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczely sie kolejki na serwery... i to o tej godzinie, zalogowalem sie ok 12:00 i do tej pory czekam w kolejce a konca nie widac, jak ktos bedzie chcial wbic wieczorem na zapelniony serwer to mu wspolczuje. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej olać teraz granie i wrócić po miesiącu, aż wykruszą się ludzie z darmowego miesiąca. ;>

Albo grać na jakimś luźniejszym serwerze, bo faktycznie kolejki będą masakryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za mną ma ktoś jeszcze ten http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=54919&page=63 problem ? (Rozwiązane trza było kupić dodatkowo Pre Paid'a... :( )

serwery można zmieniać ?

Czym gracie (klasa/kombinacja)? :D

Ja się nadal nie mogę zdecydować czym grac heal, DPS czy Range DPS

po za tym która klasa najlepsza do leczenia może ktoś wie ? :)

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą stronę znalazłem Torpedia.pl niebyła wstawiana [przynajmniej nie na ostatnich stronach ;]

 

Ja gram Jedi Shadow [adv. Jedi Concular]

 

może by tak jakoś wspólnie jakieś flash pointy zrobić [ja mam 16 lvl dopiero ;/ ]

 

nick taki jak i tutaj

 

 

 

@ath

chyba zwiększyli limity serverów ... bo mniejsze kolejki się porobiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi prepaidami to jest niezly fail, mimo ze zaplacilem juz za gre z 30 dniowym game time'em nie bede mogl grac dopoki nie dodam prepaida albo subskrypcji karta kredytowa?

Jeszcze mi powiedzcie ze ten 30 dniowy game time caly czas leci podczas gdy nie moge grac? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...