Skocz do zawartości
Michaelius

Star Wars: Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Bez prepaida z early access mozna bylo grac do 22'go ktory zostal przedluzony przez problemy z Originem. (ludzie nie dostali cdkeyów)

Od dzis bez subskrypcji/prepaida nie pograsz mimo ze zaplaciles za gre z 30 dniowym game time'em. :mur:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja dostałem normalny cdkey [nie ten z preordera] jak się earlly acces zaczął ale dziś jak wrócę do domu to zobaczę czy działa czy nie

 

 

Edit:

ze swtor.com

 

"You have 27 days of play time remaining. You must sign up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code before you can play. If you sign up for a recurring subscription, you will be billed automatically at the end of your current remaining play time."

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie to co napisalem.

 

You must sign up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code before you can play.

 

Jeszcze z ich strony:

 

You first 30 days of Game Time are included in the purchase of any edition of Star Wars: The Old Republic, but you must add a valid payment method to activate your account. This method of payment varies by country, but includes most major credit cards plus ELV and Paypal (in some territories). Please visit our Billing and Subscription FAQ for more details. You can also activate your account using a Pre-Paid Game Time Card, available at most major retailers.

:blink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz, ja mam dodany kod z preorder packa (early access) i cdkey z retaila (standardowa edycja za 179 zł) ale po zarejestrowaniu tych kodow nie pograsz dopoki nie zasubskrybujesz comiesiecznej platnosci przez karte kredytowa albo paypal (ktora na szczescie mozna anulowac przed koncem miesiaca zanim pobierze ci kase) ewentualnie dodac prepaid.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w MMORPG ze względu na obawy o utratę zbyt dużej ilości czasu. SW TOR strasznie mnie kusi, bo kocham świat Gwiezdnych Wojen. Czy ta gra nadaje się do początkującego ? Warto płacić abonament, mając w planach granie 3-4h na tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w kotora ? Jeśli tak to będzie gra dla Ciebie, to taki single player z elementami mmo, możesz grać z innymi ale samotnie też będziesz się dobrze bawił.

3-4h na tydzień to mało jak na mmo, ale jak nie masz jakiegoś parcie na szybkie zaliczenie to możesz sobie przekalkulować, czy się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes kasiasty i nie zal ci kasy, to mozesz sobie kupic, jesli nie to mimo wszysko szkoda takiej kwoty. Gdyby to bylo 3-4h na dzien to mozna powiedziec ze sie jeszcze warto w to bawic. Takie gry jednak wymagaja poswiecenia i czasu. Nie wazne co sie robi w tej grze, wymaga czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto płacić abonament, mając w planach granie 3-4h na tydzień?

 

Nie. 1-1,5 godziny dziennie gdzieś z 5 dni w tygodniu uznałbym za minimum czasu który trzeba przeznaczyć na mmo żeby było warto płacić jakikolwiek abonament. Poniżej tego zwyczajnie nie zdążysz nic zrobić - w mmo nie masz save i nie da się zamrozić gry w połowie akcjj. Niby banał i wszystkim znana oczywistość, ale jeżeli nie grasz, nie zdajesz sobie sprawy ile czasu pochłaniają głupie, codzienne czynności jak przemieszczanie się między lokacjami, naprawy, zrzucenie zebranego śmiecia npc-om, wizyta w domu aukcyjnym (cyba tor ma go też, nie?)

 

Tapatalane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOTORa uwielbiam. Od 2 tygodni po raz kolejny walczę z jedynką. Następnie biorę się za część drugą.

 

Dzięki za opinię. Prawdopodobnie zdecyduję się na zakup standardowej edycji z 30dniowym abo. ~ 180 zł to nie jest majątek, a przynajmniej na własne oczy zobaczę jak to wszystko działa. Jeśli gra okaże się warta swojej ceny, te 50 zł/msc jakoś przeżyję.

 

Niech moc będzie z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOTORa uwielbiam. Od 2 tygodni po raz kolejny walczę z jedynką. Następnie biorę się za część drugą.

 

Dzięki za opinię. Prawdopodobnie zdecyduję się na zakup standardowej edycji z 30dniowym abo. ~ 180 zł to nie jest majątek, a przynajmniej na własne oczy zobaczę jak to wszystko działa. Jeśli gra okaże się warta swojej ceny, te 50 zł/msc jakoś przeżyję.

 

Niech moc będzie z Wami.

 

Dolicz do ceny subskrypcje bo te 30 dni po zakupie gry NIE pozwalają pograć bez subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam odczucia po miesiacu? ;]

 

jak oceniacie gre? jak dla mnie ma troche niedopracowań czy też błędów projektowych ale tak miała każda gra na samym początku...

 

wczorajszy patch wg mnie sporo zmienił na lepsze [przynajmniej dla mnie co w WZ jeszcze nielatałem]

 

mam ciche nadzieje że najbliższe tygodnie jakoś zbalansuja siły republika-imperium bo puki co

to to wygląda tak:

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem "zmuszony" do gry, dzięki prezentowi świątecznemu. Stwierdziłem, że wykorzystam darmowe 30 dni i jestem mile zaskoczony w porównaniu do bety. Gra przypomina mi w wielu aspektach WoW'a i dla mnie jest to na plus. Nie tylko ja mam takie zdanie, spotkałem się z określeniem "WoW in space". Najbardziej denerwuje mnie szukanie ludzi do flashpoint'ów. Jako że gram DPS baaaardzo cięzko jest mi znaleźć całą grupę. Często poddaje się po ~40 minutowych poszukiwaniach i robię solo questy. Powinni zrobić wyszukiwarke grup jak w WoW'ie. Podejrzewam, że zostanę w TOR'ze na jakiś czas żeby zobaczyć jak będzie wyglądał end-game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś od siebie na temat tej gry.

4 lata na oficjalnym World of WarCraft, z roku na rok coraz większa nuda i słabe dodatki. Powiem szczerze- nie grałem w BETE SWTOR, cała swoją wiedzę posiadam tylko i wyłącznie z forów i youtuba przegladając miliony filmików na temat tej gry. Zainwestowałem te 210zł (najtańsza z możliwych opcji jeszcze 3 dni temu). Jestem bardzo mile zaskoczony, w końcu miła przesiadka z World of WarCraft! Jeszcze w klimacie Star Warsa. Jak narazie nie dobiłem maxymalnego lvla ale samo przechodzenie gry jest satysfakcjonujące, przypomina trochę wiedźmina z tymi możliwościami dialogowymi.

Nie żałuję :)

 

ale..

Jest kilka wad tej gry moim zdaniem:

*prepaid drogi,

*bugi w questach /bardzo rzadko jednak jak sie zdarzają to uciążliwe ponieważ nie można wykonać Q/,

*brak systemu LFG jako osobnego okna na którym gracze mogą w łatwy sposób odnaleźć się,

 

w sumie wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już tą grę.

No właśnie słyszałem, że z END GAME słabo.. Jednak cały czas podobno twardo pracują nad tym /wiem z oficjalnej strony/. Pewnie niedługo wyjdzie jakiś dodatek, bądź obszerniejszy path

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hard, jeszcze masz nightmare to dopiero jest end game, juz nie wspomne o tym ze grajac 8 mozna sie szybko znudzic bo sie wyczysci wszystko w 2 dni i sie nie ma co robic. Natomiast z 16 juz nie jest tak wesolo.

 

Gra ma duzy potencjal tworcy zapewniaja ze bedzie wszystko szlo ku lepszemu, tylko trzeba dac im czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nic dużo lepszego nie leci mam już chyba 4 czesci z Rakaty ogólnie to fakt trzeba czekać za rok będzie git do tego czasu konkurencja typu GW2 może trochę poszaleć :D przez co może SW nie wypalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...