Skocz do zawartości
Michaelius

Star Wars: Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, tak jak szwagier, co tez nie wie czy bedzie mogl do konca grac w finalna wersje, dostal teraz sie do testow, a ja jak mam zakupiony pre-order i czekam z niecierpliwoscia to nie mam ];

 

no ale tak to juz jest :)

 

Jak chcesz moge Ci pozniej podac passy do mojego konta bo i tak w sumei duzo nie bede gral ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w bete w ten weekend. Nie przekonała mnie ta gra. Niczym się nie wyróżnia na tle innych MMO. Do tego rysunkowa grafika która mnie denerwuje i w ogóle nie oddaje klimatu Star Wars. Pomijam już fakt horendalnie wysokiego abonamentu (o podstawce gry nie wspominając). Dlatego w końcowej ankiecie dla BioWare zaznaczyłem, że nie mam zamiaru kupować gry. Może jeszcze wypróbuje sobie jakiś okres próbny pełnej gry po premierze, o ile taka mozliwość się pojawi. Duży plus należy się za filmiki. Jak dla mnie uczta dla oczu jednak na tym chyba kończy się moja przygoda ze Star Wars The Old republic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie o wiele bardziej wzrasta przyjemność z gry przy okolicach maksymalnego poziomu postaci i grupowej grze w instancjach, jak to bywa przy każdym MMO. Pewnie dobrze bym sie bawił pozostając dłużej w tym uniwersum, ale myślę że szybko by mi się znudziło. Lata robią swoje, odrzuca mnie ta cukierkowa grafika i mała oryginaloność w porównaniu do innych gier tego typu. Po straceniu części życia przy innych MMO potrzebna mi odrobina świeżości. Pozostaje jeszcze odrobina nadzieji w TERA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w bete w ten weekend. Nie przekonała mnie ta gra. Niczym się nie wyróżnia na tle innych MMO. Do tego rysunkowa grafika która mnie denerwuje i w ogóle nie oddaje klimatu Star Wars. Pomijam już fakt horendalnie wysokiego abonamentu (o podstawce gry nie wspominając). Dlatego w końcowej ankiecie dla BioWare zaznaczyłem, że nie mam zamiaru kupować gry. Może jeszcze wypróbuje sobie jakiś okres próbny pełnej gry po premierze, o ile taka mozliwość się pojawi. Duży plus należy się za filmiki. Jak dla mnie uczta dla oczu jednak na tym chyba kończy się moja przygoda ze Star Wars The Old republic.

 

@B4zyl mam dokładnie takie same zdanie. Po zlookaniu filmików - Premiera STAR WARS: The Old Republic | progames.pro ostro się napaliłem jednak gdy zagrałem w bete to euforia przeszła. Porównując do np. WoWa bez szalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia co do WoW'a i Lineage 2 jest jest nieco inna. Grałem w obie gry sporo czasu z przewagą Lineage. Jak dla mnie to są dwie różne gry z innymi założeniami rozgrywki. Co nie zmienia faktu, że przy obu bawiłem się wyśmienicie i nie żałuję poświeconego czasu. Śmieszą mnie więc w tym wypadku walki graczy - X gra jest lepsza, Y ssie, X ma to, Y nie ma tego. (już widać tego efekt - minusik za złe słowo o WoW :lol2: )

 

Wracając do SWtOR, to jak mówiłem wcześniej, dla mnie w każdym MMO jest ciężki początek, a później czerpie się max przyjemności. W SWtOR na pewno jest/będzie tak samo, jednak ta późniejsza "fajność" gry, w moim przekonaniu, nie wyróżnia się na tyle od innych tytułów, aby poświecać na nią czas i dość spore pieniądze. Początkujący gracze, zaczynający dopiero zabawe z MMO, mogą być zachwyceni, ale starsi doświadczeniem gracze,mogą czuć lekki niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz

ja w obie gry Wow i l2 grałem przez sporo czasu [z dużą przewagą dla L2 ] w wow pare miesięcy i po prostu nie widziałem w nim och i ach :P

 

a co do SW Tor to mam pytania czy można wymyśleć coś nowego w tej chwili? mają dostępnych xxx gier MMO

wiec tu akurat wiele nie dostaniemy nowego wg. mnie to co jest fajne to ciekawe połączenie wielu rodzajów [symulator np. eve online z "hach and slash" wow/l2]

+ rozne miejsca których ilość ma się systematycznie zwiększać...

 

wiec ten minus był niesprawiedliwy

 

co do opłat to tak też mi się nie podobają... ale pogram trochę i ocenie czy warto ciągnąc to dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonament.. dwie godziny pracy dla przeciętniaka i wielki płacz, rozumiem, że to może być problem dla gimnazjalisty, ale zrozumcie, że serwery i support trzeba utrzymać.

Co do gry, jeśli ktoś nie jest fanem uniwersum sw to może spokojnie darować sobie ten tytuł jeśli chodzi o mmo, bo to taki bardziej rozbudowany singielek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło w poprzednim poście. L2 i WoW mają różnie założenia rozgrywki i każdej osobie może przypaść co innego do gustu. Mnie podobały się obie gry i nie narzucam nikomu aby miał takie samo zdanie. Ale to już dyskusja nie w tym temacie.

 

Zgadzam się z Tobą, że w momencie kiedy jest cała masa MMO na rynku, ciężko wprowadzić wielką innowacje. Ale właśnie teraz kiedy gracz ma tyle alternatyw do wyboru, BioWare powinno jakoś bardziej zachęcić do wyboru akurat wojego produktu. Dla mnie wystarczyło by aby abonament był o połowe niższy i już może bym złożył pre-ordera. Obawiam się, że ze względu takiej wielkiej popularności standaryzacji rozgrywki MMO, producenci boją się lub spcjalnie nie ryzykują się urozmaicać gier nowymi pomysłami i stylami gry. Po co zmieniać coś co i tak na pewno będzie się dobrze sprzedawać i miliony graczy będą opłacać miesięczny abonament? Jak dla mnie samo uniwersum Star Wars, które swoją drogą bardzo lubie, nie przekonuje do gry, w której nie uświadcze zbyt wielu nowinek, których to już nie widziałem w innych MMO.

 

@ath

 

Nikt raczej tu nie płacze. Dla mnie to jakość/pomysłowość SWtOR nie jest warta takiej kwoty. Wiem na co przeznaczane są te pieniądze i że support, serwery, pomoc itp. kosztuje, ale pare złotych mniej na pewno by ich nie pogrążyło. Nie mówie, że mnie nie stać na taki wydatek, bo tak nie jest, ale nie wydaje mi się aby każdy zwykły przeciętniak zarabiał tyle w 2 godziny. Chyba, że mowa o przeciętniakach z innych krajów. Bardzo lubie SW i czekałem na dobre MMO w tym uniwersum ale sama nazwa w tej grze nie przekonuje mnie do grania.

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie martwić ale to jest do 5 dni wcześniej ...

 

więc nie znaczy to że na pewno dostaniesz możliwość grania już 15... może być tak że dopiero 17-19 będziesz mógł...

 

EDIT:

od EA/Origin

 

"Każdy, kto złoży zamówienie wstępne na grę "Star Wars: The Old Republic", będzie mógł zagrać w grę przed jej oficjalną premierą. "Wcześniejszy dostęp do gry" oznacza okres przed datą oficjalnej premiery, w którym osoby, które złożyły zamówienie wstępne na grę, mogą uzyskać do niej dostęp. Okres wcześniejszego dostępu do gry może wynosić NAWET 5 DNI. Jego długość zależy od daty wykorzystania kodu zamówienia wstępnego w centrum kodów. Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania dotyczące zamówień wstępnych."

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mam już boxa preorderowego z empiku, kod wklepany. Z tego co czytałem to po 20 grudnia jest jeszcze kilka dni na wklepanie klucza do retaila także pewnie ok tygodnia będzie się dało pograć na headstarcie.

Republic->jedi knight->sentinel->human. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlasnie dostalem juz swoja kopie gry z plytkami, teraz pozostaje czekac na start :) Dziwne ze na gram.pl napisali ze wersja 4x DVD a sa tylko 3 ];

 

I szkoda ze brak jakich kolwiek instrukcji pedwie jakies 2 papierki, jedno z gwarancja drugie z CD-keyem, gdzie te stare czasy ze mozna bylo poczytac w trakcie instalacji gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT łoisz już ? Ja czekam na wstęp do early access, dopiero jutro, bo rejestrowałem się jakoś z tydzień temu.

 

Niet i raczej nie szybko o ile w ogóle zacznę - wow zajmuje mi większość czasu spędzanego na graniu (oprócz okazjonalnego robienia za mięso armatnie w BF3 :wink: ). Najpierw muszę mieć pewność, że rzecz jest warta tych pieniędzy, a konkretnie czy będzie w niej endgame na poziomie i rajdy czy ich odpowiednik będący wyzwaniem. Zobaczymy czy coś z tego będzie, czy skończy jak poprzedni wow-killer, czyli rift. A stronkę znalazłem przypadkiem korzystając z wowheada, który jest wręcz niezbędnym dodatkiem do gry. :'] Mówiąc krótko: miłego grania i mam nadzieję że się przyda. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...