Skocz do zawartości
Michaelius

Star Wars: Old Republic

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się czym niestety podniecać. Gra została tak pocięta z zawartości, że obecna jej forma to jakiś żart. Już trial w który można było pograć parę dni temu miał mniej ograniczeń..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. kupilem gre pierwszego dnia (preorder), generalnie gralem pare miesiecy.

Dzis postanowilem wbic do gry i zobaczyc ten caly f2p, pierwsza rzecz ktora mi sie rzucila w oczy i juz zniknela mi ochota do gry - dostalem 0 (słownie - ZERO) Cartel Coins.

Konto pociete praktycznie tak jak konto F2P, jedyna roznica jaka zauwazylem to ze mialem sprint na 1 lvlu (F2P maja od 15'go)

Do tego ograniczenie do 2 actionbarow, [ciach!]a ja nie wiem kto tam pracuje na 50 lvl'u jak jeszcze gralem swojego czasu 4 actionbary to bylo bardzo malo, niedlugo beda chyba sciagac kase za targetowanie tabem.

Zaluje tylko ze wpakowalem w ten szajs pareset zł, dobra nauczka na przyszlosc. Dołączona grafika

 

Totalna żenada.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kolejny rok zniosa czesc tych bezmyslnych ograniczen dla kont bez subskrypcji bo nawet ta fala co teraz chce chocby dla fabuly pograc dlugo nie wytrzyma. Probuja wyciagnac ile tylko mozna zeby byc jak najmniej w plecy. W koncu na produkcje szly gigantyczne sumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klimatach s-f polecam Star Treka online, wersja f2p owszem ma ograniczenia, ale nie takie i można spokojnie konkurować z graczami premium. I gra jest ciągle rozwijana, z tym nie byłbym taki pewny.

Old republic to niestety przykład pay2win, a nie f2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, odkopię sobie.

Zacząłem ostatnio w to grać, przeczytawszy wcześniej niezbyt przychylne opinie na temat f2p tak tutaj, jak i na paru innych stronach. Chwilę pograłem i część z tych opinii podzielam, części nie rozumiem:

Z jednej strony narzucone ograniczenia potrafią zdenerwować. Mało miejsca w inventory, brak skrytki, limit forsy na koncie, niepozwalający na zakup większości interesujących rzeczy, co praktycznie dyskwalifikuje jakiekolwiek PvP z graczami topowych leveli. Do tego taki drobiazg, jak limit tekstów na czat ogólny (bodaj 1 wypowiedź na minutę :lol: ).

Ale z drugiej strony - pokażcie mi profesjonalnie zbudowaną grę, której cały wątek fabularny możecie przejść za friko. Jeżeli ceną za to jest brak {czegoś}, albo ograniczenie w zrobieniu {czegoś innego}, to jestem w stanie to przeżyć. Jestem w stanie tym bardziej, że nie przeszkadza mi to w ukończeniu gry w takim stopniu, w jakim część ludzi (w tym ja) chce ją ukończyć - przejść fabułę, albo się po prostu pobawić odkrywaniem nowych rzeczy (znalazłem wczoraj jajo, będę je inkubował :lol: ).

 

Odnośnie samej gry - czuję się, jakbym grał w kolejnego KoToRa, z tą różnicą, że mogę sobie misje przechodzić razem z kumplem (wkręciłem go, przepraszam niniejszym), albo przypadkowo napotkanymi graczami (co czasem jest śmieszne, czasem denerwujące - zależy czy ludzie ogarniają niuanse MMO - np. podział łupów*, zadania w drużynie, czy nie). Do endgame jeszcze mam daleko, Warzones i im podobnych rzeczy praktycznie nie tykam, skupiając się na fabule.

 

Kupiłem po paru tygodniach grania CC za równowartość całych 25 ziko tylko po to, żeby zostać preferred i odblokować sobie skrytkę - jej brak to jedyna rzecz, jaka mi zaczęła doskwierać na wyższych levelach - chcesz coś zostawić na później, bo nie masz odpowiedniego levelu, albo light/dark, a tu plecak pełny. Gdyby w.w. skrytka była dostępna dla f2p, dalej bym był f2p. Aczkolwiek wydanej kasy nie żałuję w żaden sposób.

 

* - nie wiem, czy w innych mmo tak jest, ale tutaj widzę mnóstwo szczeniactwa:

Wypada podwójny miecz świetlny, team miał zapowiedziane "greed albo pass":

- Mój Sorcerer: pass (to był marny miecz)

- Assassin: greed

- Drugi Sorcerer: greed

- Juggernaut: need

Roll wygrywa ofc Juggernaut... zapytany, po co mu miecz świetlny: "sprzedam" :mur:

To był jego pierwszy i ostatni roll w tej drużynie, ale pewnie znajdzie jakichś jeleni, z którymi będzie dalej klikał need na wszystkim, co wypadnie.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...