Skocz do zawartości
kaensainen

Odtwarzacz Multimedialny Mp4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakupić odtwarzacz MP4 w rozsądnej cenie ok 150pln. Dojazd do pracy zajmuje mi ok 1h40min w jedną stronę tak więc ostro zamulam w PKP. Czy na tym da się oglądać filmy ? Jaki max bitrate można ustawić, aby film nie zacinał się ? Co możecie polecić ? Nie chcę przeznaczyć dużej kwoty bo wiadomo jak to jest w PKP .. złodziejstwo, cwaniactwo itp. więc nie będzie mi go szkoda jak komuś przyklei się do łapy. Pojemność jest mniej ważna im większy wyświetlacz tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wielu Ci powie, ze MP4 to ściema.. Może to i prawda..

 

Ale jak chcesz to moze rozejrzyj się za Pentagramem Vanquish R Touch..

 

 

E: 300

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź, IPod do oglądania filmów? Mój brat kupił Pentagrama EON Cineo, gdy tylko wyszedł (więc gdzieś w czerwcu), do tego czasu nic się nie zepsuło, ekranik lux-malina, chociaż był noszony w kieszeni. Nawet FLV wygląda na tym jak HD, żaden filmik się nie zacina. Jeżeli teraz jest 8 GB po 289 zł, to naprawdę opłaca się go kupić, a można 2 GB, wtedy mamy go poniżej 200 zł.

Edytowane przez RCrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście, że powiem, że mp4 to tandeta. Kup sobie porządny odtwarzacz mp3. Na przykład Sandisk Sansa Clip - pięknie gra. A jak już coś z wyświetlaczem, żeby filmy na tym oglądać - to coś firmowego. Nie jakiś badziew. W ogóle to:

http://forum.purepc.pl/temat/audio/63/odtw...cze-mp3/109265/

http://forum.purepc.pl/temat/audio/63/odtw...mp3-faq/212856/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź, IPod do oglądania filmów? Mój brat kupił Pentagrama EON Cineo, gdy tylko wyszedł (więc gdzieś w czerwcu), do tego czasu nic się nie zepsuło, ekranik lux-malina, chociaż był noszony w kieszeni. Nawet FLV wygląda na tym jak HD, żaden filmik się nie zacina. Jeżeli teraz jest 8 GB po 289 zł, to naprawdę opłaca się go kupić, a można 2 GB, wtedy mamy go poniżej 200 zł.

No nie powiesz mi ze na Touch'u sie kiepsko film oglada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...