Skocz do zawartości
Katsuyoshi

E8400

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chciałem podpytać o parę rzeczy co do O/C proca.

Jakie napięcie dla niego ustawić bo na boksie mam nadzieję że te 3.4 zrobię chodź to od modelu zależy.

1.25 styknie ? Czy temperatury w stresie 63/64 są duże jak na O/c z 3.0 na 3.2 ? w idle 46/44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,4ghz to powinien chyba zrobić spokojnie bez żadnych ingerencji w napięcie a 1,25v jest bezpieczne, o ile zachowujesz akceptowalne temperatury. Co do temperatur to na boxie?? I jakim napięciu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempy podczas właczonego orthosa 65 / 64

Chlodzenie Boxowe

 

Najlepiej to co mnie dziwi że podczas takiej temperatury radiator boxowy w ogóle nie jest ciepły tak ma być ?

Przy 65'C na cepie druga strona płyty powinna byc gorąca. Zobacz paluchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak odkręciłem drugie skrzydło obudowy zapuściłem orthosa i nic nie jest ciepłe.

ALe kuzyn mi mówił że socket 775 ma jakaś piankę i że temperatura nie przechodzi na drugą stronę chipsetu czyli blachy na której jest montowana plyta główna. Jakby nie patrzeć to, to nie jest w ogóle ciepłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby miałaby być pianka?? W waflu płyty głównej? Może o czymś nie wiem ale tam niema żadnej pianki raczej. Poprostu może temperatura jest przekłamywana a tak naprawdę tego 65*C niema i dlatego tam nie jest ciepłe po drugiej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby miałaby być pianka?? W waflu płyty głównej? Może o czymś nie wiem ale tam niema żadnej pianki raczej. Poprostu może temperatura jest przekłamywana a tak naprawdę tego 65*C niema i dlatego tam nie jest ciepłe po drugiej stronie.

 

Dobrze by było jakby tak było jak mówisz poczekam jeszcze aż się pasta rozgrzeje bo niby 90 - 100 h a ja dopiero mam kompa 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej "pianki", za to na plytach asusa jest wynalazek zwany bodajze stack cool, ktory ma za zadanie zmniejszyc nagrzewanie mobo w okolicach socketu (konkretnie po jego drugiej stronie).

 

Czyli jednak coś takiego było czyli beton...ale nie sądziłbym żeby to aż tak chłodziło drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...