Skocz do zawartości
chris75

Radeon9700 & VIA badziew

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde o co chodzi z tymi sterownikami Catalyst 3.2 no i 3.1 , dlaczego one nie pracuja z VIA SP 4.46 tylko od razu restartuja komputer. Płyta Abit AT7-max2 chipset KT400.Może ktos wie jak mam zainstalować ta kartę w systemie WinXP PRO.Bo jak mi się to nie uda to muszę wrócić do GF Ti4400, i to chyba będzie najlepszy pomysł chociaż na ATI jest lepszy obraz. Myślałem że stery do ATI są lepiej dopracowane.Jedyne sterowniki jakie działają mi z tą kartą to te dołączone do karty z grudnia 2002 , ale one nie wspierają DX 9.0. Sterowniki Omega także nie działają.Karta bez sterowników Via chodzi strasznie wolno, tak wolno że dwa razy szybciej chodzi TI4400 !!Czy jest jakaś szansa żeby mi to w końcu jakoś się zainstalowało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie musicie się już produkować z odpowiedzią bo wracam do poprzedniej karty Leadtek TI4400.Niestety tych problemów ze sterownikami to nawet fachowcy z VIA nie moga póki co sobie dać rady, a niechce mi się czekać kilka miesięcy aż je poprawią .Póki co dużo szybciej chodzi mi ten GF niż Radek.Cóż panowie z Via lub z ATI zawalili sprawę ze sterami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...