Skocz do zawartości
TeLe

Mbank - Problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzisiaj zlozylem wniosek o eKonto w mBanku, podalem tam swoj e-mail na ktory nie wchodzilem od powrotu z wakacji. chcąc wejsc na dany e-mail okazalo sie, ze ktos mi zmienil haslo, email zostal zhackowany :P teraz mam pytanie, czy przy finalizowaniu zakladania konta moj e-mail bedzie niezbędny? podalem rowniez numer telefonu pod który ma zadzwonic kurier i ustalic date spotkania...mam pytanie do ludzi którzy składali wniosek o eKonto, czy email jest niezbędny ? trzeba cos potwierdzac poprzez maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mLinia - Centrum Obsługi Telefonicznej mBanku działa 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu; dostępne jest pod następującymi numerami:

 

* 0 801 300 800(z telefonów stacjonarnych w Polsce)

* +48 (prefiks) 42 6 300 800(z telefonów stacjonarnych i komórkowych, z dowolnego miejsca na świecie)

* 6913 62265(z telefonów komórkowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

email nie jest niezbędny ale na niego przychodzą salda comiesięczne..

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się.

 

Załóż nowego e-maila koniecznie i zgłoś go do banku. Najlepiej by był to e-mail komercyjny- polecam home.pl. Ewentualnie jakiś pewny darmowy typu Gmail.

Jesteśmy w XXIw. Nie posiadanie jednego porządnego e-maila to głupota. Najlepiej w postaci imię.nazwisko@... Przyda się nie tylko do kontaktu z bankiem, ale także jak zaczniesz wysyłać CV o pracę, w kontaktach z uczelnią itd.

Do takich celów NIE UŻYWA się maila typu misiek234@wp.pl! Takie coś to sobie można założyć do rejestrowania się na forach internetowych.

 

Sorry za mały OT, ale musiałem sobie ulżyć jak widzę takie akcje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ze odswiezam.

mam juz to konto w mbanku, i podczas potwierdzania danych itd. zapytalo mnie czy chce teraz telekod ustawic, kliknalem 'nie', i teraz nie wiem jak ustawić ten telekod:/

gdy włącze obsługę kanałów i chce aktywować teleserwis wyskakuje mi 'Brak aktywnej listy haseł jednorazowych.' prosze o pomoc jak aktywowac telekod? ;/ , dodam ze aby aktywowac liste haseł jednorazowych trzeba zadzwonic na mLinie, na ktorej to trzeba podac swoj telekod, paradoks, he? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ze odswiezam.

mam juz to konto w mbanku, i podczas potwierdzania danych itd. zapytalo mnie czy chce teraz telekod ustawic, kliknalem 'nie', i teraz nie wiem jak ustawić ten telekod:/

gdy włącze obsługę kanałów i chce aktywować teleserwis wyskakuje mi 'Brak aktywnej listy haseł jednorazowych.' prosze o pomoc jak aktywowac telekod? ;/ , dodam ze aby aktywowac liste haseł jednorazowych trzeba zadzwonic na mLinie, na ktorej to trzeba podac swoj telekod, paradoks, he? :P

tak, ale jak zadzwonisz, powiesz z enie masz telekodu to Ci wygeneruja nowy na podstawie podanych przez ciebie danych. a liste hasel jednorazowych mozna aktywowac przez www jak dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...