Skocz do zawartości
KKrzyk

Wc Do Oceny;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić WC do mojego świeżo zakupionego sprzętu.CPU Intel C2D E8400, Mobo GIGABYTE X48 DQ6 i Radka HD 4870.Wybrałem takie rzeczy do WC:

Do procka: Swiftech APOGEE GT

NB: Swiftech MCW30

Chłodnica: Black Water Advanced 123 rev. 3.0

Pompka: Laing DDC 12V 1T

Rezerwuar: Black Water O-Tank 250

A na mojego radka bloku niestety nie moge znaleść;/ proszę o ocenę i komentarz lub też jakie zmiany mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powienien pasowac. Mam taki bloczek, podaj rozstaw otworow na radoslawie to Ci pomierze czy wejdzie.

MCW60-R ma juz pare latek, wiec raczej nie mieli jak stwierdzic czy bedzie pasowal, bo jeszcze wtedy nikt o tej karcie nie slyszal... Napis po prostu do swiftecha i tyle jak chcesz miec 200% pewnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie do tego dorzucił MCW60-R i zamist apogee gt brał używanego fuzion'a. Teraz naprawdę tanio mozna je dsotać.

Od tego reza bym wolał tysiąc razy bardziej top na pompke + rez na topa.

Ale to każdy buduje po swojemu i też musisz sobie sam po swojemu to zbudować.

 

Ale jeśli chodzi o bloczki, to nie dużo dołożysz do D-tek'a i masz IMO dużo lepszy bloczek, bo po pierwsze wydajniejszy, po drugie stawia mniejsze opory niż Apogee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weze innovatec i chlodnice chce we wnatrz tlyko nie wiem czy mi sie ona zmiesci do anteca 300?

 

to w takim razie biore :

Pompka: Laing DDC 12V 1T

Rezerwuar: Black Water O-Tank 250

CPU: D-Tek Fuzion

NB: Swiftech MCW30

GPU: Swiftech MCW60-R

 

a co z pompka to nie wiem może wy znacie jakieś dobre pompa + rezerwuar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z pompka to nie wiem może wy znacie jakieś dobre pompa + rezerwuar?

Laing badz d-tek. co do reza, to albo rez z topem na lainga, albo jakis doatkowy, np o-tank (uwaga na uchwyty), albo jak chcesz tanio i smacznie to Swiftech MCRES-MICRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...