Skocz do zawartości
w-u-j-e-k

Problem Ze Sterownikami W Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem . wygląda następująco :

Posiadam Laptopa firmy Samsung model R700 , ma on na "pokładzie " GeForce 8600M GS.

Chciałem ostatnio zainstalować najnowsze statystyki w Viście , ale wyskakuje mi komunikat , że program instalacyjny nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem.

W czym może być problem ?

Zaznaczam ,że jak kupiłem laptopa to sterowniki już były zainstalowane.

Nie wiedziałem za bardzo ,gdzie dać ten temat ,więc jeśli się pomyliłem to sorry.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

1. Wchodzisz na Centrum Pobierania na stronie Samsunga.

2. Klikasz napis "Wyszukaj wg. kategorii produktu".

3. Wybierasz kolejno Sprzęt komputerowy > Notebooki > Seria R > swój model. Jest tam więcej podwersji modelu R700 więc sprawdź na tabliczce znamionowej laptopa. Zwykle znajduje się ona na spodzie komputera.

4. W następnym oknie wybierasz zakładkę Sterownik.

5. Pobierasz niezbędne stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiesz może na jakiej bazie sterowników Nvidii , Samsung wypuścił te swoje sterowniki najnowsze do karty graficznej ?

Chyba właściwie wyjaśniłem.....

A może Samsung sam tworzy sterowniki do swoich produktów ? Chociaż mało prawdopodobne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

A czy wiesz może na jakiej bazie sterowników Nvidii , Samsung wypuścił te swoje sterowniki najnowsze do karty graficznej ?

Chyba właściwie wyjaśniłem.....

Chyba nie.

 

A może Samsung sam tworzy sterowniki do swoich produktów ? Chociaż mało prawdopodobne....

Co za różnica kto tworzy? Potrzebujesz stery > udzierasz z podanej strony > cieszysz się lapkiem. Proste. Jak nie działa to pisz na support Samsunga i finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają ,tylko Nvidia co pewien czas wypuszcza nowe stery ,które coś tam zawsze dają w gierkach.

Chce wiedzieć czy Samsung korzysta z ich sterowników -> "przekształca" na swoje i wypuszcza dla konsumentów.

Jeśli tak robi , to najnowsze sterowniki Samsunga do modelu R700 do karty graficznej to wersja 7.15.11.5676 , i na jakiej bazie sterowników Nvidii jest ta właśnie wersja.

Bo wiadomo ,że producent laptopa , w tym przypadku Samsung nie wypuszcza co chwilę nowszych sterowników ,jak to robi Nvidia.

A chciałbym grać na swoim lapku na max ustawieniach w gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Chce wiedzieć czy Samsung korzysta z ich sterowników -> "przekształca" na swoje i wypuszcza dla konsumentów.

Nie wiem. Napisz do Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają ,tylko Nvidia co pewien czas wypuszcza nowe stery ,które coś tam zawsze dają w gierkach.

Chce wiedzieć czy Samsung korzysta z ich sterowników -> "przekształca" na swoje i wypuszcza dla konsumentów.

Jeśli tak robi , to najnowsze sterowniki Samsunga do modelu R700 do karty graficznej to wersja 7.15.11.5676 , i na jakiej bazie sterowników Nvidii jest ta właśnie wersja.

Bo wiadomo ,że producent laptopa , w tym przypadku Samsung nie wypuszcza co chwilę nowszych sterowników ,jak to robi Nvidia.

A chciałbym grać na swoim lapku na max ustawieniach w gierki :)

a no na bazie 156.76

chcesz nowsze?

 

http://www.laptopvideo2go.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz o co chodzi to dlaczego piszesz, ze nie dziala skoro NIC nie zrobiles?

Sciagasz sterowniki (rozpakowujesz), nastepnie sciagasz plik inf ze strony http://www.laptopvideo2go.com/ i podmieniasz go. W razie dalszych problemow PRZECZYTAJ FAQ na steronie zamiast pisac, ze nie wiesz o co chodzi -> http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showtopic=9243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolobos

Od tego jest forum ,że jak się nie wie to się pyta ludzi ,w czym problem :]

Ale i tak dzięki za pomoc :)

 

Nie chce tworzyć nowego tematu ,więc zapytam tutaj :

Użytkownicy karty 8600 GS , jakich używacie sterowników z tej stronki ?

Bo ja ściągłem te najnowsze 169.09 i wyniki mi dramatycznie spadł ,z porównaniem do moich poprzednich.

Wcześniej w CS miałem koło 60 , a teraz raptem 45.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...