Skocz do zawartości
el_gringo_dado

Jaki Odkurzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok odświeże temat, bo mineło troszkę lat i może coś sie zmieniło i pojawiło sie coś ciekawszego. Poszukuje odkurzacza dla rodziców. Mają w domu 2 koty, które zrzucają spooro sierści. Więc priorytet żeby sobie odkurzacz z tym poradził. Nie zapychał sie i nie psuł z powodu sierści. Oczywiście będzie też tradycyjne odkurzanie podłóg z kurzu i brudu. Najlepiej jakby był bezworkowy lub z workiem wieloktronego użytku. Nie musi być specjalnie pojemny, bo będzie odkurzane 2 razy w tygodniu. Nie ma sensu codziennie, bo i tak koty robią swoje, więc szkoda zachodu.  Cena do 350 PLN.  Odkurzacz ww. wydaje się dobry i firma Zelmer raczej jest solidna, aczkolwiek jakiś czas temu zepsuła sie rodzicom  kuchenka mikrofalowa tej firmy. Więc kręcą nosem na propozycję tego Syriusa, chociaż ja bym się zdecydował. Prosze o jakieś propozycje dzisiejszych modeli. No słavok napisz jak odkurzacz ma się dzsiaj po tylu latach. Czy moc ssania nie spadła, bo to się stało z obecnym odkurzaczem  rodziców. Ale co się spodziewać po firmie produkującej telewizory i telefony komórkowe (szajsung) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czytałem o tych modelach jakiś czas temu. Wspomniałem o bezworkowym, bo sam taki posiadam właśnie od Zelmera. Ale akurat nie ja kupowałem i wybierałem. Działa po prostu dobrze, a korzystam z niego już ze 2 lata. Jednak z racji że to starsze osoby, więc może faktycznie lepiej jakiś workowy. Worki mogę im kupić jakiś zapas, a potem sobie będa zamawiać przez internet czy coś. Po paru naradach/dyskusjach  kupię im Jupiter'a i będą raczej zadowoleni.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...