Skocz do zawartości
ath

King's Bounty: The Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ta gra wciaga jak bagno :) Usiadlem tylko na chwileczke zobaczyc jak to wyglada , a tluklem 2h zanim sie nie skapowalem ,ze juz po 12 :)

W sumie pierwsze wrazenie - single player rownie dobry jak w Homm 3 (4 i 5 wymieka), grafika wywolala u rodziny komentarz ("jakie to ladne", zamiast zwyczajowego "znowu grasz w jakies glupoty" :) ), muzyka tez zacna.

System levelowania i rozwijania postaci nie wiem czy nie lepszy niz w Herosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kvtas, nie chce się zainstalować na żadnej partycji.

A zmieniałes cokolwiek w sciezce?

 

U mnie sie nie dało, gdy zmieniłem. Jak zainstalowalem na domyslnej, czyli systemowej partycji w folderze program files - poszlo bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zmiana ścieżki powoduje wywalenie się instalacji.

 

Gra imo jest BOSKA! Grafa bajka, walka turowa, chodzenie w czasie rzeczywistym, dużo przedmiotów i questów.

Screenów się już nawrzucałem tu: http://www.frazpc.pl/b/222078

Nie będe się powielał, wybaczcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no to jest jakis fuckin joke. Zeby demo mozna bylo sciagnac z 2 stron tylko, z czego z jednej leci 10-12, a z drugiej leci dobrze...ale w polowie sie wywala i krzyczy ze przerwa techniczna!! WTF?! 3 raz bede zaczynal to sciagac, no ilez mozna!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepta na fast download:

1. Instalujemy Orbit Downloader / Free Download Manager

2. Wklejamy link

http://gry2.pliki.wp.pl:5001/kbdemo_pl.exe?id=9565360&h=16d4dae676aa51fb62fb3f&SN=Gry
3. Czekamy ^^

 

Leci max transfer w moim przypadku 130KB/S

Edytowane przez tobster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zagrałem i jestem zachwycony ;). na 3h mnie wessało. Miód malina nie gra - jedyny minus to mała czcionka miejscami nieczytelna i czasami męcząca (dużo czytania w tej grze co jest na plus bo można sie wczuć w klim) a poza tym poezja. No trza kapuche szykować na kolejny tytuł. A i fajnie ze to polska wersja i lektor bardzo dobry; po prostu pasuje do gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie, właśnie skończyłem i przeraziła mnie godzina:) Klimatyczna, wciągająca, przyjemna, po prostu cudowna.Już nie mogę się doczekać pełnej wersji, szkoda ze studia się zaczynają :/ aaaa właśnie, gra kończy się na pierwszej mapie, nie ma oficjalnego zakończenia dema? Ubijamy moby, kończymy misje i end?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepta na fast download:

1. Instalujemy Orbit Downloader / Free Download Manager

2. Wklejamy link

http://gry2.pliki.wp.pl:5001/kbdemo_pl.exe?id=9565360&h=16d4dae676aa51fb62fb3f&SN=Gry
3. Czekamy ^^

 

Leci max transfer w moim przypadku 130KB/S

Mi ten magiczny sposób nie działa :angry: - 12k roxx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest tak miodna, ze az sie poswiecilem i zrobilem torrenta :lol2:

 

net mam szybki (dialog e-wro), wiec wiekszosci z was powinno leciec pelna moca

 

 

 

//do administratorow - plik w pelni legalny!

 

PLIK JUZ NIE SEEDOWANY!

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wp.pl wczoraj wieczorem

dzis skonczylem bic wszystkie moby i zrobilem questy, ktore sie dalo... demo w pelni sprawne !

 

/edyta - leci slabo bo moj router to padaka i go zmienie wieczorem na cos innego ;-)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

gra jest tak miodna, ze az sie poswiecilem i zrobilem torrenta :lol2:

 

net mam szybki (dialog e-wro), wiec wiekszosci z was powinno leciec pelna moca

 

 

 

//do administratorow - plik w pelni legalny!

Wielkie dzięki. Ja próbpwałem ściagać moją radiówką, ale po 6 razie, gdy zerwało mi połączenie, to się poddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się sciągnąć demko (nie ma to jak wpaść z wizytą do rodziców i przy ściaganiu uświadomić sobie, że właśnie zwiększyli prędkość do 6 Mbit :lol: ). Anyway, wróciłem, zainstalowałem i...dziękuje, postoje. Po tych wszystkich zachwytach to muszę powiedzieć, że jestem conajmniej zdziwiony. W czym ta gra niby tak miażdży H5? Grafika? Ok, przyznaje, ze bardziej dopieszczona, bardziej wygładzona. Ale po 1 Herosi to już PONAD 2 letnia gra, a w międzyczasie zmian graficznych nie przechodziła. Więc jak niby mamy to porównać? Po drugie, różnica IMO wcale nie jest aż taka duża. Bohater może i wygląda na zbliżeniu lepiej (chociaz nie jakos drastycznie), ale animacja czarów, jednostki czy w ogóle wygląd świata nie róźni się zbytnio. Pomijam już to, że wygląda za "bajkowo", dosłownie mam wrażenie jakbym grał w kreskówce Smerfy i czekal aż zaraz wyskoczy Gargamel. Dalej: kamera. Jest zdecydowanie za blisko przez co NON STOP trzeba zmieniać kąt żeby coś zobaczyć. I co ważniejsze: nie można przesuwać mapy albo nie wiem jak to robić? Widać tylko bohatera i kawałek do okoła. WTF? Teraz gameplay. Brak tur. I tutaj w gruncie rzeczy mógłbym skończyć podsumowanie tej gry. Dla mnie takie tytuly (to samo tyczy się RPG) muszą mieć turowy system, bez tego to przypomina zręczniościówkę. No bo w gruncie rzeczy po co mi budowanie skillsów skoro równie dobrze mogę minać wroga odpowiednio długo trzymając strzałkę do góry i smigajac go na full speedzie? I sytuacja odwrotna: można iść i jeśli nie będzie się miało refleksu i sprawnych palców to się okaże, że naraz mamy 4 czy 5 pojedynków pod rząd, bo tak się akurat inwentarz zbiegł z okolicy i mówiąc kolokwialnie "we're fucked". Kolejna rzecz: pole bitwy. ZA MAŁE. Sam pojedynek też jakiś totalnie bez polotu, lazi to wszystko po 2 albo 3 pola i nawet bedac na polu obok nie moze zatakowac, bo akurat musialoby wykonac obrot w odpowiednia strone co chyba zabiera punkty ruchu :blink: Za to spodobały mi się losowe elementy na polu bitwy: coś można było zebrać, gdzieś tam był rój os atakujący postacie na polu. Ostatni minus: za dużo czytania. Wiem, że to moze dziwnie brzmiec, ale za duzo tam dialogow jak dla mnie chociaz przyznaje, ze rozmowy sa z humorem. Co do rozwijania bohatera to wypowiadać się nie będę, bo za krótko grałem, żeby sobie wyrobić zdanie na ten temat. Na plus muszę zaliczyć lokalizację, lektor wypada znakomicie (w przeciwieństwie do tego pseudo spoleszczenia z H5). Również na plus wszelkiego rodzaju grafika 2D, wszystko w wysokiej rozdzielczości, ładnie schludnie i nawet przejrzyście. Podsumowując musze powiedzieć, że spory zawód. Myślałem, że skoro Heroesi czerpali pierwotnie z tej serii to teraz będzie to działać w drugą stronę. Niestety się pomyliłem, bo osobiscie nie przyciaga mnie nic czego w H5 juz by nie bylo (nie wspominajac o rzeczach, ktore wrecz odpychaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz: pole bitwy. ZA MAŁE. Sam pojedynek też jakiś totalnie bez polotu, lazi to wszystko po 2 albo 3 pola i nawet bedac na polu obok nie moze zatakowac, bo akurat musialoby wykonac obrot w odpowiednia strone co chyba zabiera punkty ruchu

Jesli obroty zabieraja punkty ruchu, to pole bitwy nie jest za male, tylko Ty musisz wyzbyc sie przyzwyczajen z H5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...