Skocz do zawartości
ath

King's Bounty: The Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że to normalne, jak grałem na normal magiem, to tez tak było, trzeba unikać walk specjalnych (imposible) i brać się za te "łatwiejsze" trudniejsze. Silnik gry ocenia chyba walkę pod względem ilości twojej armii do liczebności armii przeciwnika, ale nie bierze pod uwagę twojej mocy magicznej i rodzaju wojsk ("trudny"- z jednostkami strzelającymi i smokami, może być trudniejszy od "bardzo trudny" z zombiakami i szkieletami).

 

PS Wydaje mi się że to jest tymczasowy szczyt trudności w krainie zmarłych bo potem było już bardziej normalnie...

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni licza do trudnosci walki , ale u mnie teraz wszystkie sa conajmniej trudne w porywach do zabojczych a i tak rozjezdzam kolesi jak chce.

 

 

Ale czy ktos ma moze mapke labiryntu Haasa ? Bo sie zaplatalem i nie moge wrocic do smoka zlecajacego quest z wcieleniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, może jeszcze ktoś gra :)

 

Postanowiłem sobie przejść grę do końca po paru miesiącach, odbyłem walkę z tym całym baalem o klucz do portalu i straciłem praktycznie wszystkie jednostki, po czym stwierdziłem, że nie pamiętam gdzie kupić większość z nich. Więc jeżeli ktoś jeszcze gra, to byłybym wdzięczny za przypomnienie gdzie można kupić: royal snake (oprócz tego bagna koło głownego miasta), sea dogi, czerwone smoki, black unicorny.

 

Przy okazji, może warto coś wymienić na tym etapie gry, bo jakoś dosyć ciężko to teraz idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście darowałbym sobie smoki, w stosunku ilość/jakość/dowodzenie/dostępność dają za mały damage, włożyłbym jakichś konnych, albo kogoś.

Węże głównie są na tych bagnach w 3 - 4 lokacjach (w zamkach żab + gadający domek) tam jest tego prawie 2500 jeśli to zużyłeś to na zewnątrz powinny być jeszcze w tej jaskini koło areny magicznej (ale tam niewiele będzie - koło 200). Sea Dogi powinieneś znaleźć u gubernatora na 'wyspach wolności' (miał ich chyba nieskończoność, w każdym razie u mnie tyle ma). Czerwone smoki, gdzieś w krainach umarłych powinny być. A ogólnie to ciężko powiedzieć gdzie jakie stwory są, bo one są generowane losowo.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodernizowałem trochę armię i teraz mam: tych konnych ludzi, scoffer impy, enty, czarne smoki, black unicorny. Zastanawiam się nad wywaleniem impów bo obniżają morale. Poza tym jestem w tym labiryncie smoczym i w zasadzie nie mam już nic do zrobienia tylko musze walić jakiegoś tam smoka (ktory w tym wypadku dla mnie jest 'overpowering') nawet jak jakims cudem go pokonam (probowalem 2 razy, wygrywal ledwo co) to zostaje bez armii a mam ze 110k golda, więc nawet nie będę miał za co odkupić. Jak zawsze nie miałem co robić z kasą to teraz jej nie mam. Jakieś propozycje co począć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strongman - jakoś musiałeś pokombinować, bo ja do końca gry mialem jakiś milionowy zapas złoty, nie wiem czy zdobyłeś mapę Endorii z piramidy(otwiera się po odwiedzeniu wszystkich obelisków), ale jeśli nie to możesz ją potem sprzedać za milion królowi z Darionu (ja wolałem dać ją Królowej Elfów za po 5 run każdej cechu, ale mus to mus). Od biedy - nie trzeba zabijać wszystkich 7 smoków z labiryntu - wystarczy 2 - 3 żeby umożliwić sobie przejazd(najlepiej sprawdź na necie mapę labiryntu w takim przypadku bo wyjścia/wejścia trzeba badać metodą prób i błędów - bo są to ruchome teleporty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówiłeś do mnie, a nie do Strongmena ;)

 

Już dałem radę z tym labiryntem, pokonując wszystkie smoki, któryś tam z kolei sprawił mi problem, ale potem poszło gładko. A co do tej mapy to nie jestem pewien, coś tam mam takiego śmiesznego w ekwipunku, ale nie wiem czy to z obelisków, później się temu przyjrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o kiego konskiego fallusa tu chodzi. Gram w dodatek, a tu nagle znienacka pojawia się problem polegający na tym ze w czasie walki zamiast kursora 'ataku' najezdzając na jednostke przeciwnika mam znak zapytania. Na mapie wszystko ok, ale nie da sie prowadzic walk. Na zagranicznych forach nie znalazłem nikogo z podobnym problemem. Wie ktos o co bangla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat.

Mam problem z grą. Po uruchomieniu nie widać filmów (czarny ekran), dalej normalnie menu widać. Włączam save. Widać normalnie ładowanie gry, niestety samej gry (postać, przeciwnicy, wszystkie obiekty generalnie) nie widać. Widać tylko mapę, całe dolne menu, itd.

 

Najciekawsze, że już grałem i działało wszystko OK, tylko dzisiaj przeinstalowywałem windowsa 7 Professional 64 bit (wcześniej też taki miałem) i zachciało mi się instalować wszelkie aktualizacje (których wcześniej jak gra działała normalnie, nie instalowałem - daleki jestem od stwierdzenia, że to mogło być przyczyną, ale).

 

Sterowniki do grafiki w wersji:

Driver Packaging Version 8.841-110405a-116954C-ATI

Catalyst Version 11.4

Provider ATI Technologies Inc.

2D Driver Version 8.01.01.1142

Direct3D Version 7.14.10.0825

OpenGL Version 6.14.10.10666

AMD VISION Engine Control Center Version 2011.0405.2218.38205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...