Skocz do zawartości
ath

King's Bounty: The Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to dobrzy jesteście ;) Ja mam 10lvl i 15k złota.. Gram magiem i muszę przyznać, że na pewno ciężej jest niż Warriorem ;) Największym problemem tej gry są wg mnie za słabe zaklęcia... praktycznie od początku gry posługuję się głównie jednym czarem, mianowicie fireballem i ma on na razie 300dmg, co jest raczej śmieszne, bo już nie robi takiego wrażenia na przeciwnikach jak na początku gry.. Są potem jakieś potężniejsze czary?

Moj fireball (10lvl bohatera) ma 1k dmg, wiec cos marnie postać prowadzisz. W/g mnie magiem jest o wiele łatwiej niz warriorem.

 

Sprawdzę te węże, ale chyba chłopi są lepsi od swordsmenów szybciej giną ale zadają więcej obrażeń!

chlopi sie nie umywaja do swordsmanow (tym bardziej do guardsmanow) bo mają strasznie lipny attack i defense, a nie oplaca się na tak lipną jednostkę pakować czarów typu stone skin, magic spring etc. Swordsmani na berserku wymiatają.

 

sick...

obrazek

Głodnemu chleb na mysli ;)

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blasphemy.. miałem wtedy jednak 8lvl ;) Teraz dobiłem do 12 i już nie bawię się fireballem tylko Ice Snakes, które to mają 1,6k dmg w centrum :)

 

Jakby łatwiej jest od kiedy dostajemy przypakowane zaklęcia ;)

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczniesz walczyc z wrogami ktorych jednostki ida w setki lub tysiace odstawisz zaklecia bezposredniego ataku na wspomagajace - doom, sheep (zmaxowac poziom jaknajszybciej, ten czar rzadzi), dragon slayer, deamon slayer, weeknes, bless a przede wszystkim doceni sie kolesia z kosa i jego zdolnosc wciagania X% z danej jednostki wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata.Nawet mój kumpel który zatrzymał się na Diablo 2 i herosach 3 wciągnął się i jedyne co robi gdy z uczelni wraca do siada do mojego kompa i grzeje w KB :D To co wcześniej mówiliście - wracanie się przez 2-3 mapy żeby dokupić wojska jest strasznie irytujące, ale oprócz tego większych wad gra nie ma ;] 23 lvl wojownikiem, 20k dowodzenia i jest ciężko - przeciwnicy na match albo wyżej...każda walka wymaga uzupełnienia strat i trochę przydługo się walczy mimo przyśpieszenia w opcjach...W przyszłym tyg pewnie skończę:D Zostaje tylko czekać do grudnia na dodatek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem.. Chodzi mi o to zadanie gdzie trzeba tego stworka Egnum nakarmić, zjadł już sobie (jest napełniony) ale nie pamiętam skąd go wziąłem i gdzie go oddać :oops:

Kojarzy ktoś? I jeszcze jedno pytanie, jakie są najlepsze buty i hełm w KB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma problem z jednym zadaniem z watku glownego. Zalatwilem juz tereny elfow, teraz potrzebuje magicznego klucza do labiryntu i niby ma byc porwany w "Demonis" mam sie tam dostac przez magiczny portal. Wiecie moze gdzie on jest ? Z gory wielkie dzieki. A jesli chodzi o gre to dla mnie nr 1 na tle tych innyc szmirowatych produkcji z konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Jak wyglądałyby bajkowe światy bez swoich bohaterów, ryzykujących życie i podejmujących tytaniczny wysiłek, aby dobro mogło ponownie zatryumfować? Najprawdopodobniej zmierzałyby ku całkowitej zagładzie lub pogrążyły w beznadziei i chaosie. Fantastyka jest od herosów szczególnie uzależniona, wszak o kim krążyłyby ponadczasowe legendy oraz ballady? Ile powieści nigdy nie zostałoby napisanych? Stanowczo zbyt wiele, zatem wniosek jest oczywisty - prawdziwi bohaterowie są niezbędni, a zapotrzebowanie na ich usługi nie omija także gier. Właśnie takiej tradycji kultywuje King's Bounty: Legenda, jednocześnie przodek i spadkobierca serii Heroes Might and Magic, doskonale znanej miłośnikom hybryd strategi i cRpg. Chwileczkę, nic wam owy tytuł nie mówi? Bezradnie rozkładacie ręce lub drapiecie się po głowie? Zajrzyjmy więc w przeszłość i przenieśmy do roku 1990. Wtedy właśnie Jon Van Caneghem, ojciec kultowych Herosów wraz ze studiem New World Computing wydali na świat King's Bounty. Jak na swoje czasy gra mogła pochwalić się nowatorskim podejściem do tematu, ładną grafiką i sporą dawką grywalności. Teraz Legenda powraca po osiemnastu latach w nowej, odświeżonej postaci, ale forma pozostała wierna oryginalnym założeniom. Myli się jednak ten, kto sądzi, że King's Bounty to nic więcej niż kopia Herosów V. Owszem, obie produkcje łączy wiele cech wspólnych, ale różnice są więcej niż zauważalne. Czas spakować manatki, pożegnać się z najbliższą rodziną oraz znajomymi i ruszyć do baśniowego świata Endorii.

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NA ŁAMACH PUREPC

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey witajcie

 

mam niecodzienny problem

 

nie wiem jak to sie stalo, ale przez przypadek (podczas porzadku na dysku) usunalem caly katalog z gra Kings Bounty

na szczescie udalo mi sie odzyskac SAVE'y, lecz problem jest w tym ze po nowej instalacji gry nie moge ich zaladowac - skopiowalme je do opdowiedniego katalogu i gdy wchodze do gry i do menu wczytaj nie ma nic, dla pewnosci odplailem nowa gre i od razu dalem save i on powstaje w tym katalogu co reszta i moge go wczytac

 

zapewne trzeba zrobic cos jeszcze, ale wlasnie co?

 

PS. tylko prosze bez tekstow w stylu "ask google" bo szukalem, a moze ktos mial z Was podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na lekki odkop tematu :)

 

Chciałem się zapytac, jak było u Was z poziomem trudności w okolicach Land of Death? Bo ja mam teraz praktycznie każdy troop przeciwnika strong/very strong i nie wiem czy po prostu gra jest taka, że robi sie coraz trudniej, czy może czas na modernizacje wojska albo używanie innych czarów. Mam straty takie, że musze latac po jednostki co 2~ walki, wiec powoli mnie zaczyna to nudzić.

 

Moje wojaki: royal snake, griffony, black unicorns, emerald dragons, i ci na koniach z kopiami

z czarow uzywam glownie fireball, dmg 2,5k+ w centrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...