Skocz do zawartości
Rilz

Tp I Slabe Transfery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mialem wczesniej Neostrade 512, transfery byly w miare stale tj. ~64KB/s, przedluzylem umowe i przy okazji zwiekszylem predkosc do 1mb. Trasnfery powinny wzrosnac do mniej wiecej 120KB/s lecz ku memu zdziwieniu mam mniejsze niz kiedys tj. ok 55KB/s. Troche mnie to zirytowalo. Co mam w tej sprawie zrobic? Niech ktos mnie nakieruje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że nie jestem sam, mam dokładnie to samo, tylko że w moim przypadku nie było żadnego zwiększania prędkości czy przedłużania umowy. TP zrobiła to wszystko za mnie i jestem na nich skazany na kolejne 2 lata (najgorsza sieć w polsce i na świecie). Jeżeli to co zrobili okaże się nielegalne to walę z tym prosto do sądu. Mam nadzieję że uda mi sięzałatwić to jakoś tak żeby sami mi neta odcięli. Jak nie to nie zapłacę rachunku.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się dzisiaj czemu tak jest. Jest to spowodowane tym że prędkość teoretycznie została zwiększona ale nadal trwa poprzednia umowa i do zakończenia tej poprzedniej nic się nie da zrobić. Mnie załatwili tak że przyspieszą mi dopiero 1 października, ale czekam tylko aż ojciec wróci (który jest właścicielem linii) i namawiam go na cesję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...