Skocz do zawartości
fuxmen

czy ktoś to robił?

Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

czy ktoś wstawiał korektor graficzny do komputera??

 

ja posiadam taki duży wyświetlacz i podświetlany, ale jest o 1,5 cm za szegoki i nie wejdze w miejsce na cdrom, ale moze go roznierę i wbuduję tylko wyświetlacz i sobie będzie migał :twisted: :twisted:

 

a jak nie to obuduję jakąś blachą i wymaluję na kolor kompa i przykręce go z góry obudowy :twisted:

 

niezłe co ale będę miał kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D 

 

czy ktoś wstawiał korektor graficzny do komputera??

 

ja posiadam taki duży wyświetlacz i podświetlany, ale jest o 1,5 cm za szegoki i nie wejdze w miejsce na cdrom, ale moze go roznierę i wbuduję tylko wyświetlacz i sobie będzie migał :twisted:  :twisted: 

 

a jak nie to obuduję jakąś blachą i wymaluję na kolor kompa i przykręce go z góry obudowy :twisted: 

 

niezłe co ale będę miał kompa

chyba ci chodzi nie o korektor graficzny , tylko o analizator widma ;)

 

zobacz sobie w galerii modow na tweaku - cos tam bylo , a jak masz zamiar ten vu meter podlaczyc do muzycznej ??? bo chyba ma spelniac swoje "realne " zadanie , a nie tylko sobie ot tak swiecic ?? bo jestem zainteresowany takim czyms - dawno juz sie z tym nosliem aby zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie cos takiego zrobic z wyswietlacza i programów do tychże wyswietlaczy - jest na to osobny temat 

 

z tego co wiem to sa wtyczki do winampa co pozwalają na wyprowadzenie analizatora widma na LCD

Noms sa takowe. Disco Litez np. Ten wysyla bodajze na LPT sygnaly do sterowania kolorofonia na dyskotekach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...