Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą - podatek od darowizn/wygranych to największy idiotyzm jaki może być, nie sądzicie? Państwo 'funduje' nam te kupony czy jak? A idzie to na 'diety' dla cymbałów w sejmie, rewelacja.

Heh, co do zasadności podatku od spadków/darowizn to bym polemizował, ale w Polsce jest pełno takich idiotyzmów -> patrz np podatek belki.

Najgorsze jest to ze zabierają Ci podatek odrazu przy wyplacie wygranej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAV ale napewno słyszałeś o sprawie bodaj piekarni, która oddawała 'wczorajszy' chleb organizacji która karmiła bezdomnych - właściciel piekarni musiał zrezygnować bo... wyrzucenie było dla niego tańsze niż płacenie podadku od darowizny.

 

Idiotyczne i tyle. Do takich spraw państwo nie powinno w ogóle się wtrącać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np jak ktoś wygrał kiedyś kilka mln zł, to przecież nikt mu ie zabroni puścić opcji system 'x' razy? Im więcej ma pieniędzy tym więcej obstawi, a prawdopodobieństwo wygranej wzrasta. Ciekaw jestem jaka kwota i jaki system zagwarantowałby ustrzelenie w każdej dużej kumulacji co najmniej 5 cyfr, bo na 6 już ktoś podawał.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tą kase powpłacam na kilka róznych kont w różnych bankach. Tak dla bezpieczeństwa. Mam takie pytanie, gdzie odbiera się wygraną? Bo nie wiem, czy rezerwowac sobie już hotel, czy obskoczy się w jeden dzien samochodem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypłata wygranych:

 

w kolekturach – wypłacane są wygrane, w których łączna suma wypłat z jednego kuponu nie przekracza 2000 złotych. Wypłatę można zrealizować w dowolnej kolekturze na terenie kraju.

 

w oddziałach – wypłacane są wygrane, w których łączna suma wypłat z jednego kuponu przekracza 2000 złotych. Wypłatę można zrealizować w każdym z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tą kase powpłacam na kilka róznych kont w różnych bankach. Tak dla bezpieczeństwa. Mam takie pytanie, gdzie odbiera się wygraną? Bo nie wiem, czy rezerwowac sobie już hotel, czy obskoczy się w jeden dzien samochodem.

 

Pozdrawiam

Już taki pewny wygranej jesteś ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już taki pewny wygranej jesteś ? :rolleyes:

Ja kiedyś czytałem o gościu, który ponoć (osobiście nie wierzę w tą historię, tak jak samo jak w to, że ktoś dwa razy z rzędu 6 trafił;]) był tak pewny wygranej (przyśniły mu się liczby), że jeszcze przed losowaniem zamówił Ferrari i jacht;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien mieszkaniec stolicy stracił kiedyś lokal, w którym żył wraz z rodziną. Mieszkanie zostało zniszczone w wyniku pożaru. Zebrał to, co mu zostało z dobytku, i trochę pieniędzy i wyprowadził się pod Warszawę do małego miasta. Żył skromnie i nigdy w nic nie grał. Kiedyś przechodził nieopodal kolektury totolotka (było to już jakiś czas temu) i postanowił wstąpić. Nie wiadomo, co nim powodowało, może miał dosyć zmagania się z biedą? Poprosił sympatyczną panią z okienka, by pomogła i wytłumaczyła, na czym polega gra. Wypełnił kupon i wysłał. Wygrał. Trafił szóstkę. Nie szalał i nie wydawał pieniędzy, kupił mieszkanie sobie i swoim dorosłym dzieciom. Po czym... poszedł znów do koleORT: ORT: ktury. Jego żona zaczęła go nawet podejrzewać, że oszalał i teraz przepuści wygraną w nadziei, że znowu trafią się miliony. Ale nie. Stało się coś zupełnie innego, coś nieprawdopodobnego. Nasz bohater znów trafił szóstkę. Od tamtej pory omija kolektury i w nic nie gra. Jest już dziś mocno posuniętym w latach człowiekiem. Prowadzi spokojne życie emeryta.

o2.pl

 

 

Jeśli to by była prawda to gość miał naprawde mocnego farta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w powiecie olsztynskim ladnych pare lat temu dwa razy z rzedu rodzina trafila "6', liczby dawal dzieciak. oczywiscie wsio sie szybko skonczylo, bo maz pogonil zone a sam roztrwonil kase na dziwki i uzywki i mieszka w garazu czy pomieszczeniu tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w powiecie olsztynskim ladnych pare lat temu dwa razy z rzedu rodzina trafila "6', liczby dawal dzieciak. oczywiscie wsio sie szybko skonczylo, bo maz pogonil zone a sam roztrwonil kase na dziwki i uzywki i mieszka w garazu czy pomieszczeniu tego typu.

Wraz z duzymi pieniedzmi, musi isc duza odpowiedzialnosc w jej rozporzadzaniu. Kazda kase mozna rozjebac dosc szybko na byle co, ale chyba warto z takiej wygranej uczynic czarnucha do tyrania za nas ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem z wujem na temat totolotka (on grywa juz od 40 lat...), mówił mi, że i tak ludzie, którzy wygrywają duże pieniądze, których nigdy wcześniej nie mieli - rozpiżdżają je w dwa trzy lata. Na tym polega różnica, że człowiek mający stycznośc z dużą gotówką każdego dnia wie jak takie pieniądze ulokować i czerpać z nich korzyść do końca swoich dni, a zwykły szary - po prostu je wyda i dalej bedzie żył w biedzie licząc na kolejny łut szczęścia. Życzę wysokich wygranych - i jeszcze taka ciekawostka - podobno w historii totolotka największe wygrane najcześciej padały z "chybił trafił" a nie z ręcznego skreślania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np jak ktoś wygrał kiedyś kilka mln zł, to przecież nikt mu ie zabroni puścić opcji system 'x' razy? Im więcej ma pieniędzy tym więcej obstawi, a prawdopodobieństwo wygranej wzrasta. Ciekaw jestem jaka kwota i jaki system zagwarantowałby ustrzelenie w każdej dużej kumulacji co najmniej 5 cyfr, bo na 6 już ktoś podawał.

Szansa na trafienie piątki to ~1:54 201, czwórki ~1:1 032, trójki ~1:57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dołożyłem swoją cegiełkę do przewidywanych 35mln- 5 zakładów x 2zł.

 

Mogą uzbierać coś blisko 35mln bo zainteresowanie duże- wprawdzie kolejki w kolekturze nie było, ale z poprzednim i następnym "naiwnym" mijałem się w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dołożyłem swoją cegiełkę do przewidywanych 35mln- 5 zakładów x 2zł.

 

Mogą uzbierać coś blisko 35mln bo zainteresowanie duże- wprawdzie kolejki w kolekturze nie było, ale z poprzednim i następnym "naiwnym" mijałem się w drzwiach.

Czyli mozna przyjac, ze jakis 3 klientow na 5 min :) Teraz sobie policz: czas otwarcia punktu x ich ilosc w polsce. I tutaj nie chodzi, aby uzbierali 35mln, tylko zeby dozbierali roznice, pomiedzy 35mln, a tym co bylo do wygrania w sobote. Przeciez Totolotek to nie Caritas, oni jeszcze na tym przeciez musza zarobic + dofinansowac dzialania sportowe, a na to przeciez musza uzbierac wlasnie Ci grajacy, nikt inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni już wiedzą jak operować kapitałem, z pewnością nie jest tak że totolotek musi zarobić na najbliższe losowanie, czy coś z tych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jak zwykle, wielkie marzenia a jutro po 22 zgrzyt zębami xD, może jutro po pracy kupie jeden na 'chybił nie trafił' [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się skuszę w końcu 35 baniek piechotą nie chodzi a może tym razem się uda , ostatnio trafiłem dwie trójki 3 pierwsze i 3 ostatnie cyferki :), ale prawie zawału dostałem oba zakłady były obok siebie jeden wyżej drugi niżej czytam trzy pierwsze cyfry a tu matka mnie zagaduje i jak znowu spojrzałem na kupon to zamiast na pierwszy zakład to na drugi i czytam trzy ostatnie cyfry dopiero po chwili jak serce przestało mi napierdzielać ze szczęścia to jeszcze raz sprawdziłem a tu [gluteus maximus] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje 6 razy na chybił trafił...

 

12 17 18 28 32 49

 

04 05 16 28 32 42

 

10 18 19 24 26 31

 

02 05 13 15 34 46

 

11 19 20 30 34 40

 

04 18 28 31 36 44

 

w sumie postawiłem by mieć czyste sumienie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukają szczęścia tam gdzie nikt go nie spotka

tkwiąc w kolejkach do kolektur totolotka

:lol:

 

Dobra, też wyślę dla świętego spokoju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...