Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj za 10 zł zaszalałem :D kiedyś z siostrą grywałem ciągle , ona ma głupiego farta i trafia często po 16 zł , po 8 ciągle raz 200zł trafiło się nam ja płace ona skreśla liczby i się dzielimy dla mnie 65% do 35% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 też bym się zadowolił w obecnej chwili. Zrobiłbym sobie rower cacy, dysk do kompa, i jakiś w miarę rozsądny piec do gitary. Resztę kasy oddałbym rodzicom. Bardziej potrzebują. A co bym zrobił z 6? Prawdopodobnie starałbym się nie zgłupieć. Wpłaciłbym na jakąś lokatę i ktoś już wyliczył że z tych 30 mln było by po roku 170 tyś zł miesięcznie. Po co mi w coś to inwestować? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi w coś to inwestować? :D

Bo pieniądz może stracić na wartości z czasem :P

 

Ja bym w nieruchomości pewnie dużą część zainwestował :P Albo w złoto hehe.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja mysle, ze przy takiej wygranej pierwsze kilkaset k zl. by sie szybciutko rozeszlo :D.

 

Jak cos to mam w planach apartament w centrum wawy (zaczynam studia na pw i bym mial gdzie mieszkac hehe) - oczywiscie z garazem na kilka pojazdow. Potem walnalbym sobie jakies autko oraz moto... hmmm... i jeszcze wsadzilbym troche kasy w moje obecne hobby (r/c helikoptery)... I nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba ;).

 

Reszta bym jakos po rodzinie porozdzielal.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

''A ja bym spalił na oczach biednych i głodnych'' :razz: - kiedyś widziałem taki komentarz na onet.pl w temacie o dużej wygranej w lotto, zabójczo chamski ;p.

 

Ja dziś za 16zł zaszalałem, jak wygram :rolleyes: to na lokatę i żyję z %, a i kupiłbym sobie bentley'a :rolleyes: . I oczywiście rodzince bym odpalił kilka mln.

 

marzenia...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś oglądalność Polsatu o 22 pobije wszelkie rekordy :lol2:

zdziwię się jak przy takim zainteresowaniu (chyba będzie z 15mln graczy) nikt nie trafi 6tki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaszalałem i 8 zakładów na chybił-trafił za 16 zeta.

No liczę przynajmniej że jakaś trójeczka wpadnie co by mi się kasa zwróciła, ale szósteczką też nie pogardzę. :lol2:

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie dopisze i powiem ze wyslalem na chybil trafil jednego za 2 zlote :P w koncu jak mam wygrac to wygram z jednym a jak nie to nawet za te 4 tysiace nie wygram :P Jak wygram to sobie stawiam dom, polowe daje rodzica a za reszte kupuje kilka mieszkan i wynajmuje za rozsadna cene :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w wiadomościach jakiś facet się wypowiadał, że wydał tylko dzisiaj na kupony 4tyś złotych :lol2:

Ten to dopiero zwariuje jak nie wygra :lol2: :lol2:

 

Ale jak wygra to przez resztę życia będzie mógł żyć z %.. Ja wysłałem 1 kupon tak dla zasady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po losowaniu, wygrał kto co ?

Bo ja miałem tylko jedną 2-kę, reszta po jednej liczbie, albo bardzo blisko +/- 1 na 8 zakładów.

:sad:

Edytowane przez G.R.E.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie uzbierali- ~38mln.

Heh- do szóstki i tak nikt się nie przyzna.

A serwer lotto nie wyrabia (www.lotto.pl)- wszyscy sprawdzają wyniki i wysokość wygranych (choć natenczas jeszcze ich nie ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...