Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja tak samo, 8 13 18 ;) Jak zaczalem czytac to az mi sie cieplo zrobilo, ale potem patrze ze kolejne sie nie zgadzaja i koniec kariery ;) Jednak utwierdzilem sie w przekonaniu, ze trzeba kupowac po 1 najblizej swojego miejsca zamieszkania i po 2 w jak najmniej uczeszczanym miejscu, zapyzialy sklepik jest de best ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem trójkę... 8, 13, 18 ... dostaje się coś za 3? Sorry za głupie pytanie ale pierwszy raz w życiu skusiłem się na zakład dużego lotka ;p

16zł

 

Ja niestety nic nie trafiłem :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem wygrane i tak jak bylo do przewidzenia, 5 osob trafilo 6. Marne 8 mln na leb czyli defacto ciut wiecej niz 7 po odliczeniu podatku ;) Phi. Na swoim losie zauwazylem ze na 5 zakladow, jest jedna trojka a cala reszta praktycznie cmoknela 3,4 lub 5. Chyba znalazlem moja szczesliwa kolekture :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem realistą,totek to jedna wielka ściema,najpierw robia kumulacje (dziwne że przez x losowań nikt nie trafia a gdy jest ogromna suma to nagle pięciu i to już nie pierwszy raz) a potem mają żniwa,dziwne że mamy tyle naiwnych jeleni w tym kraju :lol2:

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem realistą,totek to jedna wielka ściema,najpierw robia kumulacje (dziwne że przez x losowań nikt nie trafia a gdy jest ogromna suma to nagle pięciu i to już nie pierwszy raz) a potem mają żniwa,dziwne że mamy tyle naiwnych jeleni w tym kraju :lol2:

 

Pamiętaj, że niektórzy wydają na totka więcej kasy niż przeciętny Kowalski. Zwłaszcza przy tak sporej sumie Oczywiście, że nie skreśli zbyt wiele z tylu kombinacji liczbowych , ale jego szansa na "fart" wzrośnie ;) . Były też przypadki, że "szóstkę" trafiali po wysłaniu jednego zakładu (cena 2zł). Także niekoniecznie to musi być ściema, ale jakby tak się zastanowić to coś w tym jest. ;)

 

 

P.S nie zapominajmy, że przebieg losowań jak i całą procedurę sprawdzania wygranych i odbioru przez osoby fizyczne musi być przez kogoś sprawdzany. Raczej wątpię by mieli ogłaszać fikcyjne trafienia, lub nie trafienia ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam codzienne doniesienia o przekrętach finansowych w tym kraju,o przekrętach polityków,obsadach stanowisk, o korupcji w polskim futbolu i PZPN choćby to dochodze do wniosku że nikt nie ma nad tym kontroli :lol2:,dla przykładu dzisiejszy artykuł o byłym prezesie KRUS w "dzienniku"KLIK

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że niektórzy wydają na totka więcej kasy niż przeciętny Kowalski. Zwłaszcza przy tak sporej sumie Oczywiście, że nie skreśli zbyt wiele z tylu kombinacji liczbowych , ale jego szansa na "fart" wzrośnie ;) . Były też przypadki, że "szóstkę" trafiali po wysłaniu jednego zakładu (cena 2zł). Także niekoniecznie to musi być ściema, ale jakby tak się zastanowić to coś w tym jest. ;)

 

 

P.S nie zapominajmy, że przebieg losowań jak i całą procedurę sprawdzania wygranych i odbioru przez osoby fizyczne musi być przez kogoś sprawdzany. Raczej wątpię by mieli ogłaszać fikcyjne trafienia, lub nie trafienia ;)

wydali 40mln ostatnio na 6stki...zarobili 60mln (za tyle bylo zakladow przed ta kumulacja) 20mln na czysto... (pomijam fakt ze kasa z poprzednich zostala)

to jest ogromny biznes...raczej wałków tu nie ma, po prostu gra jest NIESPRAWIEDLIWA:)

Szansa ze ktos kto NIE LATAL NIGDY SAMOLOTEM zginie w katastrofie lotniczej (wiem ze to absurd :P) jest wieksza niz ze wygra 6ke w totolotku...

juz wolalbym ekspreslotka (1:850 000) ale i tak nie gram...szkoda 2 zl:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to tym kilkuset osobom, ktore dzieki Lotto sa milionerami, jeśli oni sa jeleniami to ja tez chce. <_<

Kilkuset z 40 milionowego narodu dodaj,a jaki procent z tych kilkuset ma jakieś dziwne powiązania z zarządem lotto tego chyba się nigdy nie dowiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkuset z 40 milionowego narodu dodaj,a jaki procent z tych kilkuset ma jakieś dziwne powiązania z zarządem lotto tego chyba się nigdy nie dowiemy

ty to jakas chorobe masz.....wszedzie widziszs spisek? Promocja w Biedronce z zapisem (nie dla pracownikow i rodzin) to te zpic na wode?

Tam moze jeszcze mogliby ukryc jakis przekret..ale lotto gdyby odwalilo taka maniane to by je naród zlinczował ....zreszta

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkuset z 40 milionowego narodu dodaj,a jaki procent z tych kilkuset ma jakieś dziwne powiązania z zarządem lotto tego chyba się nigdy nie dowiemy

No kilkuset, a ty ile bys chcial, zeby co drugi dzien 1000 osob w Polsce dostawalo po pare baniek na glowe?? A jesli sugerujesz ze wygrywaja tylko "znajomi ludzi z zarzadu Lotto" to nie mam pytan. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lotto gdyby odwalilo taka maniane to by je naród zlinczował ....zreszta

Polityków którzy robią wyborców w balona jakoś do tej pory "naród"nie zlinczował

A tak po za tym może troche przesadziłem,ale jakoś nie wierze do końca w uczciwość lotto i nie tylko ja jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć, że 04.11.2008 przeje...... szansę życia.

Jak wszyscy wiemy było wtedy 25 mln do wygrania, był to również dzień wyborów w Ameryce.

Trafiłem wtedy 4 liczby 3,6,19,27,32,48 (moje 6 liczb)

Wylosowane liczby to 3,5,6,19,32,47.

Wiek Obamy to 47.

Dzień moich urodzin to 5.

Nikt wtedy 6 nie trafił czyli 1 osoba miałaby na czysto 22 500 000 PLN.

Nie umiem sobie tego wybaczyć :mad: :sad: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć, że 04.11.2008 przeje...... szansę życia.

Jak wszyscy wiemy było wtedy 25 mln do wygrania, był to również dzień wyborów w Ameryce.

Trafiłem wtedy 4 liczby 3,6,19,27,32,48 (moje 6 liczb)

Wylosowane liczby to 3,5,6,19,32,47.

Wiek Obamy to 47.

Dzień moich urodzin to 5.

Nikt wtedy 6 nie trafił czyli 1 osoba miałaby na czysto 22 500 000 PLN.

Nie umiem sobie tego wybaczyć :mad: :sad: :angry:

"szansa życia"? Serio, nie rozumiem pojmowania tego w ten sposób. Ciesz się że trafiłeś aż 4 liczby ;)

 

Lotto to po prostu świetny biznes, który kręci się tylko dzięki nieznajomości rachunku prawdopodobieństwa przez grających.

 

Jedyny sposób gry, który gwarantuje (choć również nie do końca) zysk, to obstawienie wszystkich możliwych kombinacji. Tyle że opłaca się to tylko przy dużych kumulacjach i jest dość trudne technicznie do wykonania. No i trzeba mieć wolne >27 mln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób gry, który gwarantuje (choć również nie do końca) zysk, to obstawienie wszystkich możliwych kombinacji. Tyle że opłaca się to tylko przy dużych kumulacjach i jest dość trudne technicznie do wykonania. No i trzeba mieć wolne >27 mln ;)

już było o tym pisane... ktoś kto ma 27mln ma w pupie totolotka, kolejna sprawa że obstawienie tylu zakładów jest praktycznie niewykonalne oraz istnieje duże ryzyko że ktoś inny również będzie miał szczęście i wtedy podzielicie się wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem realistą,totek to jedna wielka ściema,najpierw robia kumulacje (dziwne że przez x losowań nikt nie trafia a gdy jest ogromna suma to nagle pięciu i to już nie pierwszy raz) a potem mają żniwa,dziwne że mamy tyle naiwnych jeleni w tym kraju :lol2:

ale kilku jeleni tygodniowo jest ustawionych na całe życie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...