Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

już było o tym pisane... ktoś kto ma 27mln ma w pupie totolotka, kolejna sprawa że obstawienie tylu zakładów jest praktycznie niewykonalne oraz istnieje duże ryzyko że ktoś inny również będzie miał szczęście i wtedy podzielicie się wygraną.

Samemu zabrakloby ci czasu 13mln x2mint srednio =49 lat;] OBSTAWIANIA;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z czystej ciekawości zapytam,czy ktoś z tego forum(liczącego x tyś userów)zna osobiście takiego co trafił szóstkę?

Ojciec kolezanki trafil 6 pare lat temu :> Nie mialem okazji spytac, ale wiem ze dom i ogrod maja konkretny. A o firmie ogrodniczej ciagnacej sie po horyzont nie wspomne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z czystej ciekawości zapytam,czy ktoś z tego forum(liczącego x tyś userów)zna osobiście takiego co trafił szóstkę?

Niestety, muszę zniszczyć Twoją teorie ogólnoświatowego spisku lotto - tak, znam taką osobę. Co prawda, wtedy kumulacji nie było i trafiło jednocześnie kilka osób, więc fortuny nie było, ale liczy się fakt :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ironia :P Z tego co się dowiedziałem, to było coś koło pół miliona (w dodatku w ratach :lol:).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej jakiejś tam kwoty są tylko raty (nie pamiętam konkretnie, ale te większe wygrane mogą rozciągnąć na kilkanaście lat nawet). Chyba nie myślałeś, że dostaniesz 40 baniek do ręki? :mrgreen:

 

@down

Racja, z tymi ratami przekręciłem. Aktualnie w regulaminie lotka rzeczywiście jest tak, że możesz zażądać wypłaty całkowitej sumy. Aczkolwiek kilka lat temu, przy większej kasie były tylko raty (na 99%). A podatek i tak trzeba zapłacić, tyle że nie 10% ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 20mln.

 

BTW- czy Rembiszewski pracuje jeszcze w totku?

Reklamuje inną loterię i z uwagi na jego gębę zagrałem myśląc, że jest to poważna "państwowa" loteria. Okazało się, że to zwykła "wyciągarka kasy" jakich wiele w TV. Jeśli pracuje- IMO powinien wylecieć jak kiedyś Dowborka za reklamę kiełbasy.

 

EDYT- jednak odszedł -> KLIK.

A tej loterii wróże kolosalne aczkolwiek jednorazowe zyski - zapewne wielu nabrało się na jego "gębę".

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zawsze gram jak jest kumulacja i najwięcej co mi się trafo to 2:( Więc zrezygnowałem - wiem, że nigdy nie wygram. Kiedyś grałem we wsyztskie konkursy w interemncie jakie widziałem było ich naprawdę wiele - proste łatwe, a i tak nigdy nic nie wygrałem nawet lizaka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wiesz, że nigdy nie wygrasz to wiesz więcej niż ktokolwiek :). Ja znam osobę, która gra we wszystkie konkursy w radiu i gazecie jakie znajdzie. Rozdaje znajomym perfumy, zaproszenia, gadżety, w radiu ją zbanowali bo za często wygrywała :D. Widocznie grałeś za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim pasjonatem gier nie jestem:) Bardziej wierzę w swoje umiejętności i jak do czegoś dojdę wiem, że to głównie za moją sprawą. NIe mówię, że nie chciałbym wygrać - bo chyba każdy by chciał, ale moje doświadczenia z konkursów mnie zniechęciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do naskrobania kodu obliczenia wszystkich prawdopodobnych* kombinacji?

 

* można spokojnie wykluczyć, iż w wyniku pojawią się:

- więcej niż 3 kolejne liczby

- liczby będące ciągiem geometrycznym lub algebraicznym

- liczby z jednej dziesiątki

- kombinacje które padły przez ostatnie 6 miesięcy

- same parzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

- same nieparzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

 

Mając takie założenia mamy zdecydowanie większe szanse niż "chybił - trafił"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do naskrobania kodu obliczenia wszystkich prawdopodobnych* kombinacji?

 

* można spokojnie wykluczyć, iż w wyniku pojawią się:

- więcej niż 3 kolejne liczby

- liczby będące ciągiem geometrycznym lub algebraicznym

- liczby z jednej dziesiątki

- kombinacje które padły przez ostatnie 6 miesięcy

- same parzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

- same nieparzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

 

Mając takie założenia mamy zdecydowanie większe szanse niż "chybił - trafił"...

To założenie pewnie można wzmocnić i powiedzieć np. "kombinacje, które różnią się co najwyżej jedną liczbą od wcześniej wylosowanych" - można by to szybko sprawdzić posiadając niezbędne informacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To założenie pewnie można wzmocnić i powiedzieć np. "kombinacje, które różnią się co najwyżej jedną liczbą od wcześniej wylosowanych" - można by to szybko sprawdzić posiadając niezbędne informacje. :)

Posiadanie takich informacji to nie jest problem. Na lotto.pl dostępne są wszystkie wyniki od początku istnienia zakładów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do naskrobania kodu obliczenia wszystkich prawdopodobnych* kombinacji?

 

* można spokojnie wykluczyć, iż w wyniku pojawią się:

- więcej niż 3 kolejne liczby

- liczby będące ciągiem geometrycznym lub algebraicznym

- liczby z jednej dziesiątki

- kombinacje które padły przez ostatnie 6 miesięcy

- same parzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

- same nieparzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

 

Mając takie założenia mamy zdecydowanie większe szanse niż "chybił - trafił"...

szansza ze trafisz 1,2,3,4,5,6 jest taka sama jak 12,16,44,36,2,1..... i wynosi rowno 1:13 983 816...EOT

 

a tu info z wiki:

 

# Wbrew powszechnej opinii nie ma znaczenia czy losujemy liczby (chybił-trafił), czy podajemy swoje. Wielu graczy stawia na stałą kombinację, ufając, że w końcu musi ona paść. Jednak szansa, że dana kombinacja nie padnie przez 1000 lat wynosi aż 98,9%.

 

# Wylosowanie każdej możliwej "szóstki" liczb jest tak samo prawdopodobne. Autorzy "systemów" na zakłady Lotto sugerujący odrzucenie "najmniej prawdopodobnych wyników" (np. 1, 2, 3, 4, 5, 6) oszukują swoich odbiorców – wylosowanie wspomnianej "szóstki" jest równie prawdopodobne, co wylosowanie każdego innego zbioru sześciu liczb.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylosowanie wspomnianej "szóstki" jest równie prawdopodobne, co wylosowanie każdego innego zbioru sześciu liczb.

Z prawdopodobieństwa owszem, ale chyba każdy wie, że jednak jest inaczej. ;) Prędzej padną różnorakie liczby niż 1,2,3,4,5 i 6. Fakt, faktem systemu nie ma i raczej nie będzie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

* można spokojnie wykluczyć, iż w wyniku pojawią się:

 

Mając takie założenia mamy zdecydowanie większe szanse niż "chybił - trafił"...

Bzdura. Zgadzam się z tym co napisał niżej Heathen. Nie ma żadnych mniej lub bardziej prawdopodobnych kombinacji. Wszystkie są jednakowo prawdopodobne.

Gwarancję że wygrasz masz TYLKO wtedy, gdy jednorazowo wyślesz kupony zawierające WSZYSTKIE możliwe kombinacje. Inaczej tylko podnosisz szansę na wygraną.

 

# Wylosowanie każdej możliwej "szóstki" liczb jest tak samo prawdopodobne. Autorzy "systemów" na zakłady Lotto sugerujący odrzucenie "najmniej prawdopodobnych wyników" (np. 1, 2, 3, 4, 5, 6) oszukują swoich odbiorców – wylosowanie wspomnianej "szóstki" jest równie prawdopodobne, co wylosowanie każdego innego zbioru sześciu liczb.[/i]

---

Nie rozumiem ludzi którzy naiwnie wierzą, że są jakieś "systemy" :mur:

 

Aha. No może jeden system ewentualnie. System "kopertowy" :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zauważył wyżej...

 

Owszem, miałem rachunek prawdopodobieństwa i znam dane teoretyczne. Od praktycznej jednak strony gwarantuję, iż przez rok nie padnie 1,2,3,4,5,6. Co więcej, wątpię, czy w tych wynikach patrząc od 1957 roku jest chociaż jeden ciąg 6 kolejnych liczb. Baza danych jest do wglądu. Zapraszam chętnych do udowodnienia mi, że jest inaczej... Gwarantuję, iż nie ma tam 1,2,3,4,5,6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze szczęścia nie dają ;)

ale w szczęściu pomagają :)

 

Ktoś chętny do naskrobania kodu obliczenia wszystkich prawdopodobnych* kombinacji?

 

* można spokojnie wykluczyć, iż w wyniku pojawią się:

- więcej niż 3 kolejne liczby

- liczby będące ciągiem geometrycznym lub algebraicznym

- liczby z jednej dziesiątki

- kombinacje które padły przez ostatnie 6 miesięcy

- same parzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

- same nieparzyste liczby (to już dość ryzykowne założenie)

 

Mając takie założenia mamy zdecydowanie większe szanse niż "chybił - trafił"...

no, zamiast 1/13mln, 1/13 mln - 300 przypadków :)

 

Nie rozumiem ludzi którzy naiwnie wierzą, że są jakieś "systemy" :mur:

To zaprzyjaźnij się z ludźmi, którzy żyją z lotto :)

 

Od praktycznej jednak strony gwarantuję, iż przez rok nie padnie 1,2,3,4,5,6. Co więcej, wątpię, czy w tych wynikach patrząc od 1957 roku jest chociaż jeden ciąg 6 kolejnych liczb. Baza danych jest do wglądu. Zapraszam chętnych do udowodnienia mi, że jest inaczej... Gwarantuję, iż nie ma tam 1,2,3,4,5,6.

Tu masz trochę racji, ale podajesz jeden z 13mln wyników, który nie wystąpił, podobnie jak 12 mln innych kombinacji których jeszcze nie było. Zwiększanie szansy na wygranie poprzez eliminacje ciągów, które człowiekowi wydają się nieprawdopodobne w niczym nie pomoże bo jest to nadal kropla w morzu kombinacji.. Parę lat temu był ciąg od 1..6 z tego co pamiętam, ale nie w pierwszej dziesiątce.

 

Do tego trzeba się zabrać inaczej... jak to nie powiem, bo by mnie CBŚ zaczęło ścigać po 7 wygranej z rzędu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/2015102,12,item.html

wydaje mi sie ze takie artykuly sa sponsorowane przez lotto :P od razu wzbiera sie w czlowieku chec skoczenia i puszczenia kuponu.

u nas ostatnio szalenstwo. we wtorek kumulacja ~8 mln zl, bo ostatnimi czasy sama posucha - kumulacja gora 3 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...