Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

No, no - 40 baniek troszeczkę trudno znaleźć na ulicy. Tyle szumu, pół Polski szaleje, prawie każdy myśli, na co wydałby kasę, a i tak główną wygraną zgarnie 1 osoba lub 2 czy 3 - a reszta (pomijając piąteczki, albo grosiki za cy czy ctery) - zobaczy najwyżej brązowe śmierdzące, a nie kasę. ^_^

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 tysi za piatku też piechotą nie chodzi- pozostanie pewnie niedosyt- ale od tego jest "chybił-trafił" coby nie było pretensji "samosie"- czemu nie skreśliłem oczko w dół / w górę.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę, nikt wczoraj 6 nie trafil, a było 25 baniek to teraz dopiero się będzie działo tym bardziej, że już kuponów za 2zł nie będzie

Tylko, że co innego wygrać milion zamiast dwóch, a co innego nie wygrać nic, zamiast miliona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8zł na inwestycję dużego ryzyka poszło :) swoją drogą to i tak nikt z was nie dostanie tych 40 melonów bo lotto nakłada sobie opłatę manipulacyjną w wysokości chyba 50% + jeszcze podatki ofkorz :D smiech na sali ale nawet jakby wygrać (bądź bardziej dostać) 10mln zł i położyć na konto oszczędnościowe 6% (a są takie) to ma się blisko 5k na czysto co miesiąc :D żyć nie umierać :D

 

EDIT:

down :) a no oczywiście tylko literówka to była :D i odziwo nawet nie zauważyłem jej a już wcześniej edytowałem wpis :D

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8zł na inwestycję dużego ryzyka poszło :) swoją drogą to i tak nikt z was nie dostanie tych 40 melonów bo lotto nakłada sobie opłatę manipulacyjną w wysokości chyba 50% + jeszcze podatki ofkorz :D smiech na sali ale nawet jakby wygrać (bądź bardziej dostać) 10mln zł i położyć na konto oszczędnościowe 6% (a są takie) to ma się blisko 5k na czysto co miesiąc :D żyć nie umierać :D

 

chyba 50 000/msc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8zł na inwestycję dużego ryzyka poszło :) swoją drogą to i tak nikt z was nie dostanie tych 40 melonów bo lotto nakłada sobie opłatę manipulacyjną w wysokości chyba 50% + jeszcze podatki ofkorz :D smiech na sali

Pokaż mi to "na papierze" bo nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś czytałem (i będę szukać teraz ale nie pamiętam gdzie to było konkretnie...) w ich regulaminie że przy wygranej stopnia pierwszego jest taka opłata :D tak samo jak np za "piątkę" masz dwie opcje jeśli wygrana wynosi więcej niż 2k. albo odebrać gotówkę w kolekturze czyli 2k i zapomnieć o reszcie :) albo iść do oddziału czekać nawet i 90 dni i mieć pewność że skarbówka dorwie się do tej wygranej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie najnowsza nowine? Wygrywam dzisiaj w totka :). Pod koniec tygodnia zamawiam M3 lub ewentualnie M5 a jako 2 koleczka Triumph Thruxton :D

 

Pozdro i Powodzenia hehe

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOm szkoda mi też nie...

 

Hehe..

Microsoft Windows [Wersja 6.0.6001]Copyright (c) 2006 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.C:\Users\Pawlo>ping www.lotto.plBadanie www.lotto.pl [213.239.213.68] z 32 bajtami danych:Upłynął limit czasu żądania.Upłynął limit czasu żądania.Odpowiedź z 213.239.213.68: bajtów=32 czas=143ms TTL=50Upłynął limit czasu żądania.Statystyka badania ping dla 213.239.213.68:	Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 1, Utracone = 3 (75% straty),Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:	Minimum = 143 ms, Maksimum = 143 ms, Czas średni = 143 ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem 4zł, wyciągnąłem 0.

 

Od 6tki dzieliły mnie w jednym zakładzie 5x 1+ i 1-.

Jak widać- tak musiało być.

 

Dobrze, że przynajmniej za zdrapkę "Jaś Fasola" udało mi się wyjść na zero. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...