Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ludziska przestały grać w totka, albo firma przeznacza większy procent z zakładów na własne "koszta manipulacyjne".

Kiedyś kumulacje prawie podwajały się (uproszczenie, ale nie chce mi się liczyć procentowo)- np. nie padło 7mln = kumulowało do 12mln.

Teraz- było 4mln i kolejno: 7mln, 9mln, 12mln. Bida Panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dowiedziałem się że kumpel trafił piątkę, tylko nie wiem już przy jakiej kumulacji, ale dostał ok 5000tys zł :). Szczęściarz zabiera swoją dziewczynę na sylwestra do Paryża. Pytałem się go czy gra często, to mówi że właśnie nie, kupił sobie od tak kupon i ma 5'tkę, ehh niektórzy to mają szczęście. Ja gram dość często i chyba trzy razy w życiu miałem trójkę.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie w życiu wkurzające - im bardziej się starasz, im bardziej Ci zależy, tym mniej dostajesz.

 

Tak jak kiedyś do USA przyjechał jakiś emigrant (bez domu i nadziei na przyszłość), puścił los i zgarnął główną wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie sobie policzcie jaka jest szansa NIE trafic 6'tki i 5'tki puszczajac 1 zaklad na kazde losowanie przez okres 100, 200 i 500lat ;p

Dobra bo jeszcze sie wam odechce grac :P

 

Jak cos to zapraszam do mojego punktu lotto w W-wie na Anielewicza 4 (niedaleko metro ratusz). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie posty jak ten powyżej;] Ten ukryty przekaz;]

 

Ps.

Co trzeba zrobić, żeby otworzyć taki punkt? Jakie zezwolenia są potrzebne i jak długo się je załatwia?

Akurat jestem obecnie kolektorem fizycznym - czyli pracuje bezposrednio dla lotto i pracuje w punkcie lotto.

 

Ale co do otwarcia punktu, wiekszosc informacji jest na stronie lotto.

 

Podstawa z tego co pamietam.

- Punkt/Lokal ktory spelnia wymogi BHP i prawa pracy

- Odpowiednie miejsce

- Zaswiadczenie o niekaralnosci

 

Jesli chodzi o obsluge terminala, ktos kto ma stycznosc z kompem to kurs go zanudzi :)

 

http://serwis.lotto.pl/183-49bf90fb42619.htm

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

nie czytalem wczesniejszych postow ale nie wiem czy wiecie ze wygrana rowna kilku milionom to automatyczna zmiana zycia?

ucieczka z dotychczasowego miasta itp?

zatarcie wszelkich sladow po sobie i czlonkach rodziny

no chyba ze chcecie zostac porwani itp

aczkolwiek nie mialbym nic przeciwko zeby sie przeprowadzic na jamajke czy gdzies tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy można gdzieś na ich stronie sprawdzić ile kosztuje dany kupon? Przeczesałem ją wzdłuż i wszerz i nigdzie nie mogę znaleźć takowych informacji.

Albo ktoś z Was przypadkiem pamięta jak kształtują się ceny?

Np. na 6, 7 czy 8 (tutaj już się boję ceny :D ) liczb i na kilka losowań pod rząd (czy jest odpowiednio taniej)?

Wiem, że najprościej byłoby po prostu pójść do punktu lotto, ale nie mam perspektyw na opuszczenie domu do jutra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kilka dni temu centrala dostala ode mnie opindol ze nie podaja nigdzie cen. Tzn. sa tylko ze w regulaminach poszczegolnych gier.

 

Lotto 3zł

Mini 1.25zł

Numerek 2.5zł

Multi Multi 2.5zł

Plus 5zł

Keno 2zł

 

Przy multi czy keno, ilosc skreslonych liczb nie ma wzgledu na cene kuponu.

Tak samo przy zawieraniu wiekszej ilosci zakladow nie ma znizek czy upustow *(ALE !!!) - chyba ze sie ma zaprzyjaznionego kolektora i zejdzie ze swojej prowizji.

Koszt kuponu na kilka losowan to jest wielokrotosc ceny kuponu przez ilosc losowan.

 

* Zaden kolektor nie da upustu chyba ze zawrzesz zaklady za min 1000zł i tez nie liczylbym na wiecej jak 1%.

Powyzej 10000 mozna sie zastanowic nad 1-2% itd.

 

Ceny systemu podam jesli potrzebujecie

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widze kosztu 1 zakladu :rolleyes:

 

Zreszta to nie tylko na stronie lotto tak jest, tak samo w kolekturach brakuje takiej informacji. I mam na mysli tutaj z punktu widzenia kolektora pracownika.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://serwis.lotto.pl:8080/images/banerlotto/banerkumulacji_50.gif

 

Tak mieć raz w życiu szczęście ;]

 

W sam raz na weekend w górach. Jak to jest wypłacane? Podatek od wygranej i później co miesiąc przez ileśtam reszty czy obcinają jeszcze na siebie koszty i zostaje 60% wygranej? :lol2:

 

A ile nieznanej rodziny bliższej i dalszej nagle się odnajduje ;)

 

Rodziny, znajomych i w ogóle gites jest z ex :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...