Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

W sam raz na weekend w górach. Jak to jest wypłacane? Podatek od wygranej i później co miesiąc przez ileśtam reszty czy obcinają jeszcze na siebie koszty i zostaje 60% wygranej? :lol2:

 

10% podatku przy wyplacie wygranej. Nic wiecej, nic mniej.

 

Wyplata w dowolny sposob. Dostaje sie ponadto zaswiadczenie o wysokiej wygranej, przez co US ma sie odp******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali częste i duże kumulacje i o to mamy ... tylko zaraz .... jak można zapowiadać takie rzeczy w grze losowej ??? ... odpowiedzcie sobie sami.

 

Bo szansa jest zawsze. I kumulacje zawsze byly. A zapowiadano wieksze kumulacje? Dlatego ze podniesione koszt zakladu z 2zl do 3zl. Tyle ze trafili akurat na kryzys to obroty spadly i suma sumarum kumulacje wcale nie rosly szybciej.

 

Porzadnej kumulacji nie bylo juz ponad rok.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali częste i duże kumulacje i o to mamy ...

Eee- od kiedy z lotto zaczęli budować stadiony naprawdę dużych kumulacji nie było- wcześniej kolejne kumulacje prawie podwajały się.

Wiem- bo gram w "duże" wychodząc z założenia że szczęście miewa się raz w życiu, więc swojego nie chcę zmarnować na byle 7 czy też 13mln.

 

Teraz- na przykładzie obecnej kumulacji z 20mln zrobiło się 25mln, następnie 35mln by dojść do aktualnych 50mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam biadolisz, 'na byle 7 czy 13 mln' :)

Ja bym się cieszył jakbym chociaż 1 mln wygrał, można by w coś zainwestować i kasę robić.

 

Gram w lotto od ponad roku, systematycznie wydaje 6zł tygodniowo, zawsze chybił-trafił. Do tej pory trafiłem 6x 3-ke i 3 razy 4-ke. Czyli narazie jestem na plusie :)

 

A rozwalają mnie maniacy którzy grają systemowo lub za kilkaset zł i kredyty biorą zeby w lotka zagrać. Sajgon. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam biadolisz, 'na byle 7 czy 13 mln' :)

Ja bym się cieszył jakbym chociaż 1 mln wygrał, można by w coś zainwestować i kasę robić.

 

Gram w lotto od ponad roku, systematycznie wydaje 6zł tygodniowo, zawsze chybił-trafił. Do tej pory trafiłem 6x 3-ke i 3 razy 4-ke. Czyli narazie jestem na plusie :)

 

A rozwalają mnie maniacy którzy grają systemowo lub za kilkaset zł i kredyty biorą zeby w lotka zagrać. Sajgon. :mur:

 

to sa tacy? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam biadolisz, 'na byle 7 czy 13 mln' :)

Ja bym się cieszył jakbym chociaż 1 mln wygrał

Buźka :-) miała być po tym fragmencie ale się zapodziała.

 

Też bym się cieszył- tym bardziej, że minimalna "6" to 2mln- ale wychodząc z tego założenia musiałbym grać we wszystkie losowania- a to już 3 x 3zł tygodniowo = 36zł/mc (zakładając 1zakład/1losowanie)- taki "abonament naiwnego" ;-).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z przekory sprawdzę dopiero jutro/pojutru- warto pożyć te kilka dni w błogiej nieświadomności...

 

Niektórzy na Ciebie liczą także nie przesadzaj ;]

Pewnie jutro ktoś dobroduszny nawiedziłby Cię niespodziewanie z flaszką!

 

 

12zł bezzwrotnego podatku od głupoty.. drugi raz w tym tygodniu.. a miałbym już równowartość wypłaty za trójkę..

 

Inaczej byś pisał gdybyś trafił przynajmniej 5tke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak- zastrzyk dwóch dych się przyda zawsze. ;)

 

Aczkolwiek...

 

dzisiaj, 22:15, KDP / PAP, TVP

Ponad 56 mln zł do wygrania w Lotto. Trafiono "szóstki"

 

Zakończyło się losowanie Lotto, w którym wygrać, po skreśleniu losu za 3 zł, można było rekordową kwotę ponad 56 mln zł. Szczęśliwą "szóstką" okazały się liczby: 14, 15, 25, 27, 37, 40. - Ze wstępnych obli­czeń Totalizatora Sportowego wynika, że dwie osoby w Polsce trafiły "szóstkę", a każdy z tych zwycięzców wygrał około 28 mln zł - mówi w rozmowie z Onetem rzecznik TS, Piotr Gawron.

 

...ktoś nie wróci do tego stanu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak- zastrzyk dwóch dych się przyda zawsze. ;)Aczkolwiek......ktoś nie wróci do tego stanu. ;)

 

Ja pierdziele, a zastanawialem sie juz jaki model porsche kupie i kto w rodzinie zaluzyl na maly prezent :) no nic, moze innym razem sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kumpel czytał regulamin, podobno jest że max. kumulacje są do 50 mln :x

 

Zapraszam do kolektury w celu przestudiowania regulaminu lub strone lotto.pl

 

Kumulacje sa zbierane przez graczy, lotto nic nie doklada... wiec ile sie uzbiera tyle bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, a zastanawialem sie juz jaki model porsche kupie i kto w rodzinie zaluzyl na maly prezent :) no nic, moze innym razem sie uda

 

Mysle, ze masz 1000x wiekszą szanse zarobic na to Porsche normalnie pracując niz wygrac miliony w lotto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...