Skocz do zawartości
pc_max

Kumulacje W Dużym Lotku

Rekomendowane odpowiedzi

49!/6!(49-6)!=13983816. 1:13983816, takie jest prawdopodobienstwo wytypowania prawidlowej 'szostki' - pozostaje zyczyc powodzenia. Dla porownania szansa na trafienie przez piorun wynosi ~1:10000, z czego ~75% razonych przezywa ;)

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49!/6!(49-6)!=13983816. 1:13983816, takie jest prawdopodobienstwo wytypowania prawidlowej 'szostki'

 

Chyba, że stać kogoś na grę systemem i typuje na przykład 12 liczb i wtedy mamy prawdopodobieństwo 1:15k :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo obliczyc.

 

Na lotto do calej puli wygranych idzie 51% wplacanych pieniedzy, bez _dopłat_ dla panstwa. Zaklad kosztuje 3zl, doplata to 60gr. Czyli zaklad realnie kosztuje 2.4zl i od tego liczymy wplate na wygrane.

Z czego jesli dobrze pamietam, to 38% idzie na glowna wygrana w lotto, reszta na nizsze stopnie.

 

We czwartek bylo jakies 29mln na 6-tke, wczoraj 39mln.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Ja wiem jedno. Kto a wygrac ten wygra!!!

Ktos gra 20 lat i wygrywa jakies male kwoty

Ktos po imprezie pusci kupon dla zartu i zgarnia cala pule.

 

Po drugie. Jest mechanizm gdzie system zbiera najczesciej skreslone liczby z calej polski i specjalnie nie sa one losowane.

To jeden wielki przekret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakaś nowa teoria spiskowa ? :lol: ale że jak przyklejają plastelinę do tych piłeczek czy wkładają tam kulki ołowiane ? a może jakieś elektromagnesy ? :blink:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Multi Multi to oszustwo jak i duży lotek. Komputer po zamknięciu dostępu analizuje wedle programu izraelskiej firmy G-Tech najkorzystniejsze pod względem finansowym dla Totalizatora wyniki. I tyle w temacie.

PS

Przypadki manipulacji wynikami lotka się zdarzały, np. we Włoszech, ale tam losowała właśnie "sierotka". Pewne kule były bardziej chropowate, a inne gładkie.

Edytowane przez G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izraelskiej no tak czyli żydy, no przecież to jasne gdzie duża kasa tam i żydy i te ich szemrawe interesy... mogłem się sam domyśleć o ja głupi masonska tv tvn zacmila mój umysł!

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...