Skocz do zawartości
Goto

Konserwacja I Higiena Monitora ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałbym zapytać was o zdanie jak najlepiej 'zabezpieczyć' swój monitor. W sklepach sprzedają setki szmatek bo obudów na sucho/mokro i kolejne setki 'specjalnych ściereczek' do wyświetlacza; czy inne medykamenty. Co według was najlepiej używać i co nie zniszczy monitora. Czy wilgotne ściereczki (sprzedawane jako specjalne do lcd) do monitorów i wyświetlaczy mogą uszkodzić matryce/wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałbym zapytać was o zdanie jak najlepiej 'zabezpieczyć' swój monitor. W sklepach sprzedają setki szmatek bo obudów na sucho/mokro i kolejne setki 'specjalnych ściereczek' do wyświetlacza; czy inne medykamenty. Co według was najlepiej używać i co nie zniszczy monitora. Czy wilgotne ściereczki (sprzedawane jako specjalne do lcd) do monitorów i wyświetlaczy mogą uszkodzić matryce/wyświetlacz?

 

w sumie testowałem już sporo rzeczy (te wilgotne chusteczki czasem smugi zostawiają) i najlepiej działa, chusteczka do wycierania okularów, którą zakupiłem w optycznym z bardzo drobnej i gęstej mikrofibry, "moczysz, wykręcasz, wycierasz, brud schodzi i zero smug" dodatkowo jest bardzo miękka także nie uszkodzisz matrycy, nie da się jej zastąpić tanią ściereczka z biedronki, koszt jakieś 16zł. ale moja ma już 2 lata i nadal działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...