Skocz do zawartości
maziboss

Karta Kredyowa I Ksiazeczka Wojskowa - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem przez to pier... WKU :damage_wall: Mimo wysokich dochodow nie dostane karty kredytowej bo nie mam uregulowanego wojska. Jestem studentem zaocznym, studia koncze w 2009 roku z tytulem inz. W tym samym roku podejme kolejne studia, tym razem magisterskie (2 lata). Co moge zrobic w tym momencie aby otrzymac karte kredytowa ? Znacie jakis bank ktory da mi karte kredytowa bez patrzenia na jakies bzdurne ksiazeczki itp ? Do tej pory ING i PKOBP odpada... Moze powienien udac sie do WKU ? Zdzialam cos ? :lol:

Nie interesuja mnie karty kredytowe studenckie z limitem 600 czy 1000 zl :lol:

P.S.

Na dobra sprawe to jestem dyskryminowany w tym kraju wlasnie przez to idiotyczne wojsko...

Jak ktos chcial wiedziec to mam 23 lata...

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w prawie identycznej sytuacji co i ty. Poszedłem ostatnio po niewielką pożyczkę wakacyjną do PKO SA, około 500-600zł. Mimo że mój miesięczny dochód parokrotnie przekracza tą sumę, i stan na koncie również, nie dostałem pożyczki. Miły młody pan powiedział że wie że to bez sensu ale porostu nie może mi udzielić takie są przepisy:/ I powiedział że jak na tą chwile to chyba żaden bank mi nie udzieli.

Orientowałem się nawet w złodziejskim provideńcie i również wymagają uregulowanego stosunku do służby wojskowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w prawie identycznej sytuacji co i ty. Poszedłem ostatnio po niewielką pożyczkę wakacyjną do PKO SA, około 500-600zł. Mimo że mój miesięczny dochód parokrotnie przekracza tą sumę, i stan na koncie również, nie dostałem pożyczki. Miły młody pan powiedział że wie że to bez sensu ale porostu nie może mi udzielić takie są przepisy:/ I powiedział że jak na tą chwile to chyba żaden bank mi nie udzieli.

Orientowałem się nawet w złodziejskim provideńcie i również wymagają uregulowanego stosunku do służby wojskowej

Kur... to pierd... wojsko [ciach!]l bym w kosmos razem z tymi pseudo genaralami, komandorami i pasciami. Chora Polska. Trzeba chyba stad spieprzac jak najszybciej...

Udam sie w czwartek do WKU i ciekawe co Ci ynteligenci mi powiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet szkoda czasu się wybierać. Bo niby co mają zrobic??

-opcja 1 - Mogą dać ci odroczenie bo są mili i rozumieją ze potrzebujesz kredytu itp... _nie w tym świecie

-opcja2- Powiedzą żebyś odtrąbił wojo to będziesz miał kredyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac w Kredyt Banku. Dostalem tam kredytowke mimo nieuregulowanego wojska (nie zabiegalem o nią - sami mi wcisneli ;)) Dodam jedynie, ze od ponad roku nie studiuje..

I nie boisz sie ze pewnego dnia otrzymasz zajebisty bilecikw jedna strone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie boisz sie ze pewnego dnia otrzymasz zajebisty bilecikw jedna strone ?

Na poczatku troche sie tego obawialem ale z czasem (5-6 raz) gdy dostawalem kolejne wezwania, ostatnio pod koniec 2007 maja i wciaz bez wiekszych problemow mozna bylo sie z tego wykrecic jakas szkolka - przestalem. Od ponad roku dali mi spokoj ale i tak przydalaby sie ustawa o zniesieniu poboru itp (kredyt mieszkaniowy) Chociaz z drugiej strony nawet to mozna przeskoczyc ;)

 

Tak czy siak - sprobuj uderzyc do KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam konto w multibanku, wojo nieurgulowane. jakis rok moze dwa temu zaproponowali mi kredytowke z saldem 10 czy 20k juz nie pamietam, ale odmowilem, bo nie mialem potrzeby jej posiadania, jakos w kwietniu zaciagnalem u nich kredyt na znaczna kwote, bez przedstawiania nawet zaswiadczenia o zarobku z racji "historia panskiego rachunku jest dla nas wystarczajaca gwarancja", kilkanascie parafek i kasa na koncie. przy wystapieniu o przyznanie debetu w czsach licealnych tez nie mieli obiekcji i jaks drobny margines na "waciki' dalej jest dostepny.

 

jak widac wsio kwestia banku i historii rachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Citi, tam każdemu chętnie dają? Podjedź na jakąś stację BP, tam porozstawiali swoich przedstawicieli od kart.

 

Od ponad roku dali mi spokoj ale i tak przydalaby sie ustawa o zniesieniu poboru itp (kredyt mieszkaniowy) Chociaz z drugiej strony nawet to mozna przeskoczyc ;)

Sry za OT

 

 

Zniesienie poboru, to ci innego niż zniesienie powołań. Ciebie ratuje tylko to drugie. A znosić niestety chcą tylko pobór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do mbanku. Przyjeli moj wniosek. Teraz trzeba czekac na rozpatrzenie decyzji. Jezeli sie uda to bede mial limit na 5500 zl. Jak bede cos wiedzial dam znac.

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to bardzo, ja swoją pierwszą kartę kredytową (Visa Classic) wyrobiłem na początku pierwszego roku studiów (mam kategorię A, więc ryzyko udanie się na poligon w sytuacji wyrzucenia ze studiów było :lol:) w PKO BP bez najmniejszych problemów. Dochody z perspektywy czasu patrząc też nie były wysokie (ok. 4000 PLN brutto). A tu widzę autor w PKO BP bezskutecznie zabiegał o przyznanie karty kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to bardzo, ja swoją pierwszą kartę kredytową (Visa Classic) wyrobiłem na początku pierwszego roku studiów (mam kategorię A, więc ryzyko udanie się na poligon w sytuacji wyrzucenia ze studiów było :lol:) w PKO BP bez najmniejszych problemów. Dochody z perspektywy czasu patrząc też nie były wysokie (ok. 4000 PLN brutto). A tu widzę autor w PKO BP bezskutecznie zabiegał o przyznanie karty kredytowej.

takie chore czasy w chorym kraju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem kartę kredytową z citibanku, limit 2k, bez opłat za wydanie karty i bez żadnych opłat rocznych za używanie. Nic się o wojsko nie pytali ani inne bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co konsultant to inne teorie, czasem spotykam się z sytuacjami że otrzymuję sprzeczne informacje w tym samym oddziale banku od różnych doradców/konsultantów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do sprzedaży kart brani są tacy właśnie ludzie. Nie ważne, czy słusznie, ma gadać dużo, żeby Cię zagadać, aż wreszcie niewiadomo kiedy podpiszesz odpowiedni wniosek.

Dlatego przede wszystkim w sprawie karty warto zasięgnąć rady kilku osób odpowiedzialnych za jej sprzedaż.

Karty bardziej "elitarne" i niszowe oczywiście pomijam z racji na sytuację o jakiej toczy się tu dyskusja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do mbanku. Przyjeli moj wniosek. Teraz trzeba czekac na rozpatrzenie decyzji. Jezeli sie uda to bede mial limit na 5500 zl. Jak bede cos wiedzial dam znac.

Do mnie dziś dotarła przesyłka z mbanku, w której właśnie proponują mi kartę z limitem na 5000zł. Kwota może i nieduża (jak dla kogo), ale spraw z wojskiem nie mam uregulowanych :P

Więc chyba nie będziesz miał problemów (Co prawda jestem ich "stałym klientem", ale wątpię czy to ma jakiś wpływ na wydanie tej karty.) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dotarła przesyłka z mbanku, w której właśnie proponują mi kartę z limitem na 5000zł. Kwota może i nieduża (jak dla kogo), ale spraw z wojskiem nie mam uregulowanych :P

Więc chyba nie będziesz miał problemów (Co prawda jestem ich "stałym klientem", ale wątpię czy to ma jakiś wpływ na wydanie tej karty.) :>

Leborg ja czekam na telefon z mbanku. Ciekawe kiedy bede mial juz karte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak przydalaby sie ustawa o zniesieniu poboru itp (kredyt mieszkaniowy) Chociaz z drugiej strony nawet to mozna przeskoczyc ;)

Kredyt hipoteczny na mieszkanie/dom możesz otrzymać w Millennium - jedyne co musisz zrobić to wpłacić lokatę - 9 krotną wartość raty gdyby Cię armia capnęła. Reszta warunków jak marża, prowizja czy wybór walut na takich samych warunkach jak dla tych co mają uregulowany stosunek do służby wojskowej. Wszystkie prawie banki mi odmówiły, a w Millennium poszło bez żadnych problemów i to przy bardzo wysokiej kwocie kredytu.

 

Przez ten idiotyczny zapis, że mają biednego obywatela straszyć wezwaniem do armii aż do ukończenia 50 roku życia to będziemy mieli bardzo wykształcone społeczeństwo :damage_wall:

 

No może poza tymi co:

 

1. Google

2. Telefon do pierwszego lepszego studium z wyników Google

3. Rozmowa tel. z taką szkołą

4. Przelew, pocztą przychodzi papierek

5. Wizyta w WKU

 

:wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...