Skocz do zawartości
Gi3r3k

Msi P45 Neo-f / Neo2-(fr,fr2,fir) / Neo3-(fr,fir)

Rekomendowane odpowiedzi

MSI P45 NEO-F

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Specyfikacja:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -

Kod producenta: P45 NEO-F

Producent chipsetu: Intel

Zintegrowana karta sieciowa: RealTek RTL8111C - 10/100/1000 MB/s

Typ gniazda procesora: Socket 775

Zintegrowana karta graficzna: Brak

Obsługiwane procesory: Intel Core 2 Extreme / Core 2 Quad / Core 2 Duo

Interfejs FDD: 1 szt.

Model Chipsetu: Intel P45 + ICH10

Obsługiwane typy pamięci: DDR2 - 1066 / 800 / 667

Dwukanałowa obsługa pamięci: Tak

Maks. pojemność pamięci: 16 GB

Gniazdo PCI: 3 szt.

Gniazdo LPT: 1 szt.

Zintegrowana karta dźwiękowa: RealTek ALC888 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio

Standard: ATX

Złącza IDE ATA: 1 szt.

Gniazdo PS/2: 2 szt.

Gniazdo COM: 1 szt.

Złącza USB zewnętrzne: 4 szt.

Złącza USB wewnętrzne: 4 szt.

Gniazda audio analogowe: 6 szt.

Gniazda zasilania: 1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 4-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 2 x System

 

Wymiary (wys x szer): 305 x 220 mm

Zawartość opakowania: Instrukcja, sterowniki, przewody (IDE, FDD, SATA), przejściówka zasilania MOLEX -> SATA

Magistrala: 1600 (OC) / 1333 / 1066 / 800 MHz

Ilość gniazd pamięci DDR II: 4 szt.

Gniazdo PCI-Express x1: 2 szt.

Kontroler RAID ATA: Brak

Kontroler RAID SATA: Brak

Gniazdo sieciowe RJ45: 1 szt.

Dodatkowe złącza wewnętrzne: Złącze czujnika otwarcia obudowy / 1 x Front Audio / 1 x CD-in / 1 x SPDIF-out / 1 x złącze TPM

Gniazdo PCI-Express x16: 1 szt. (2.0)

Funkcje dodatkowe: Dual Core Center / Live Update 3

Złącza Serial ATA 2: 6 szt.

Recenzje:

http://www.frazpc.pl/artykuly/613/Trzy/raz...O3FR,/PLATINIUM

 

Lista kompatybilnych pamięci

 

Najnowszy bios: v1.6 (oficjalny, 12/08/2008)

 

Zmiany:

- Update CPU Micro Code.

- Fixed system cannot resume from S4 with ATI 4870X2 VGA card.

 

Najnowsza beta: v1.6b4 (nieoficjalny, 20/10/2008)

 

 

MSI P45 NEO2-FR

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Specyfikacja:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -

Kod Producenta: P45 NEO2-FR

Typ gniazda procesora: Socket - 775

Obsługiwane procesory: Intel Core 2 Extreme / Core 2 Quad / Core 2 Duo

Producent Chipsetu: Intel

Model Chipsetu: Intel P45 ICH10R

Magistrala: 1600 (OC) / 1333 / 1066 / 800 MHz

Ilość gniazd pamięci DDR II: 4 szt.

Obsługiwane typy pamięci: DDR2 - 1200 (OC) / 1066 (OC) / 800 / 667

Dwukanałowa obsługa pamięci: Tak

Maks. pojemność pamięci: 16 GB

Gniazdo PCI-Express x16: 2 szt.

Gniazdo PCI-Express x1: 2 szt.

Gniazdo PCI: 2 szt.

Zintegrowana karta graficzna: Brak

Zintegrowana karta dźwiękowa: RealTek ALC888 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio

Zintegrowana karta sieciowa: RealTek RTL8111C - 10/100/1000 MB/s

Złącza IDE ATA: 1 szt.

Złącza Serial ATA 2: 8 szt.

Kontroler RAID ATA: Brak

Kontroler RAID SATA: RAID 0 / RAID 1 / RAID 5 / RAID 10

Interfejs FDD: 1 szt.

Gniazdo PS/2: 2 szt.

Gniazdo sieciowe RJ45: 1 szt.

Złącza USB zewnętrzne: 6 szt.

Złącza USB wewnętrzne: 3 szt.

Gniazda audio analogowe: 6 szt.

 

Gniazda zasilania:

1 x 24-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 8-pinowe złącze zasilania ATX 12V, 1 x 4-pinowe złącze zasilania VGA. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 5 x System

 

Dodatkowe złącza wewnętrzne: Złącze czujnika otwarcia obudowy / 1 x Front Audio / 1 x CD-in / 1 x SPDIF-out / 1 x złącze TPM / 2 x Przycisk (RESET, POWER)

Standard: ATX

Wymiary (wys x szer): 305x244 mm

Zawartość opakowania: Instrukcja, sterowniki, przewody (IDE, FDD, SATA), przejściówka zasilania MOLEX -> SATA, 1 x Bracket USB FireWire

Funkcje dodatkowe: Dual Core Center / Live Update 3

Informacje dodatkowe: DrMOS, wszystkie kondensatory polimerowe, CrossFire, pasywne chłodzenie (heatpipes)

Lista kompatybilnych pamięci

 

Najnowszy bios: 3.3 (oficjalny, 20/11/2008)

 

Wynik OC z zagranicznego forum:

 

Dołączona grafika

 

MSI P45 NEO3-FR

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Specyfikacja:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -

Rodzaj slotu: Socket 775

Typ procesora: Intel Celeron, Intel Core 2 Duo, Intel Core 2 Extreme, Intel Core 2 Extreme Quad-Core, Intel Pentium 4, Intel Pentium 4 Prescott, Intel Pentium EE

Standard: ATX

Producent Chipsetu: Intel

Typ chipsetu: Intel P45

Typ układu I/O (mostek południowy): Intel ICH10

Częstotliwość szyny FSB: 533 MHz, 800 MHz, 1066 MHz, 1333 MHz, 1600 MHz

Rodzaj pamięci: DDR2

Liczba gniazd pamięci: 4

Max. wielkość pamięci: 16GB

Częstotliwość szyny pamięci: 533 MHz, 667 MHz, 800 MHz, 1066 MHz, 1200 MHz

Tryb obsługi pamięci: dwukanałowa (Dual DDR)

Interfejsy dysków i pamięci masowych: 6x Serial ATA 300, 1x ATA 100 (2 urządzenia)

Wbudowana karta graficzna: Nie

Rodzaj slotu karty graficznej: 1x PCI-Ex16

Układ dźwiękowy: Realtek ALC888 (8 kanałów)

Wejścia/Wyjścia audio: 6x analogowe wyjscie

Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbps

Sloty: 4x PCI, 1x PCI-E 1x, 1x PCI-E 16x

Złącze zewnętrzne: 4+6x USB 2.0, RJ-45 (LAN), COM, LPT, klawiatura PS/2, mysz P2/2

Zawartość opakowania: płyta główna, sterowniki, instrukcja obsługi, komplet przewodów, Zaślepka do tylniej części obudowy

Recenzje:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-36

http://www.frazpc.pl/artykuly/613/Trzy/raz...O3FR,/PLATINIUM

 

Lista kompatybilnych pamięci

 

UWAGA

For the same model motherboard, you can not mix different PCB Version bios, for 7514, PCB 1.0 is 1XX bios, PCB 1.1 is 2XX bios. Please do not mix.

Informacja z MSI.

 

Najnowszy bios: v1.5 (oficjalny, 11/08/2008)

Dla PCB 1.0

 

Zmiany:

- Update CPU Micro Code.

- Support Patriot PVS22G8500ELK DDR2 1066 1G memory.

 

Najnowsza beta: v1.6b4 (nieoficjalny, 04/11/2008)

Dla PCB 1.0

 

Najnowszy bios: v.2.2

Dla PCB 1.1

 

Najnowsza beta: v2.2b4 (nieoficjalny, 07/10/2008)

Dla PCB 1.1

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie chce bić rekordów OC więc interesuje mnie czy po lekkim OC działa EIST czyli obniżanie napięcia i mnożnika procka, czy płyta ma denerwujące komunikaty przy starcie o AHCI kontrolerze IDE itd. kiedy występują dual booty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie chce bić rekordów OC więc interesuje mnie czy po lekkim OC działa EIST czyli obniżanie napięcia i mnożnika procka, czy płyta ma denerwujące komunikaty przy starcie o AHCI kontrolerze IDE itd. kiedy występują dual booty.

EIST działa i to nie tylko po lekkim OC, bo mam tą opcję włączoną przy aktualnych 3.6GHz. Stwierdziłem, że musi być i tyle. Tylko że przy włączonym EIST nie możesz zmienić mnożnika. Co do komunikatów... Też miałem Abita (IP35-E) i również mnie to denerwowało. Tutaj czegoś takiego nie ma. A dual booty? Wyłącznie przy zmianie czegoś w biosie, a to nie zawsze. Nie ma reset biosu przy odłączaniu listwy zasilającej, ale komputer trzeba było włączyć ponownie, bo nic się nie wyświetliło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosze o posty w temacie tej płyty, planuje zakup czegos na P45 i wybieram własnie pomiędzy MSI z którym jestem zwiazany od wielu wielu lat oraz ASUSEM P5Q-E który jest dośc dobrze oceniany i czesto wybierany aczkolwiek nie przepadam za ta firmą. ASUS P5Q-E ma 8 faz zasilania MSI z kolei 5 faz ale zważywszy iz niektóre płytki mają po 16 faz i jakis rewelacji nie ma podchodze do tego sceptycznie. Chodzi mi o stabilna, niepiszczącą płyte na którym da sie wyciągnąć troche z procka ale nie do bicia rekordów.

Podsumowujac z niecierpliwoscią czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak możesz to zmierz wysokość radiatorów na układach zasilania i chipsecie.

 

2. Jaki vdrop ma ta płyta ?

 

3. Jakie maksymalne FSB osiąga ?

 

1. Jak wrócę wieczorem do domu, to zmierzę.

 

2. Jak wspomniałem w opisie, wg cpu-z płyta nie tylko nie ma vdropa, ale wręcz... zawyża napięcie. Ale to może być tylko bug, tak jak z ddr3...

 

3. Według screenów w pierwszym poście, 500 na FSB jest możliwe. Swojego max nie znam, a zamierzam niedługo sprawdzić, ale nie spodziewam się cudów (E7200 osiąga max 450-500 na FSB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EIST działa i to nie tylko po lekkim OC, bo mam tą opcję włączoną przy aktualnych 3.6GHz. Stwierdziłem, że musi być i tyle. Tylko że przy włączonym EIST nie możesz zmienić mnożnika.

 

No nareszcie konkret :wink:

 

Chodzi mi o to czy po ustawieniu w biosie FSB z 333 na 400 i zostawiając wszystko inne na auto działa automatyczne obniżanie napięcia na procku i mnożnika czyli czy w CPU-Z zmienia się napięcie i mnożnik w zależności od obciążenia procka po OC. Pytam o to bo np. taki Asus P5Q PRO po OC nie dość, że ustawia samowolnie większe V na procku to jeszcze nie działa obniżanie napięcia a tak się chwalą tym EPU.

 

Co do komunikatów... Też miałem Abita (IP35-E) i również mnie to denerwowało. Tutaj czegoś takiego nie ma.

Nie ma wogóle czy da się je wyłączyć bo na P5Q PRO da się wyłączyć.

 

A dual booty? Wyłącznie przy zmianie czegoś w biosie, a to nie zawsze. Nie ma reset biosu przy odłączaniu listwy zasilającej, ale komputer trzeba było włączyć ponownie, bo nic się nie wyświetliło...

Po odłączeniu od prądu też nie ma dual boota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Oki

 

2. No jakiś vdrop powinna mieć, najlepiej to zmierzyć miernikiem. Sam na swojej będę musiał jakoś to zrobić, bo CPU-Z pokazuje bardzo duży vdrop. Co do DDR3 to ja mam tak samo, może CPU-Z jeszcze P45 nie za dobrze obsługuje.

 

3. Ale to nie wiadomo ja jakich napięciach było robione. Zawsze to co innego jak się samemu zobaczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy wchodzi na tego mobasa ninja?? ;)

Nikt nie wie... Mało kto ma tą płytę... Zmierzę dzisiaj wysokość wszystkich radiatorów, to dostaniesz częściową odpowiedź.

 

@hardy99

Postaram się zmierzyć, mam w domu porządny miernik, tylko powiedz mi... gdzie? Nie mierzyłem jeszcze napięcia na żadnej płycie, więc nie wiem...

 

@Tajfo

Komunikatów nie mam, a posiadam urządzenia na IDE, nie trzeba nigdzie niczego wyłączać. Co do dual boota po odłączeniu zasilania... Sprawdzę dzisiaj. Ale jak próbowałem, to nie dał rady zabootować i trzeba była reseta, żeby się uruchomił poprawnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja tez nie mierzyłem nigdy napięcia proca :) . Tak więc nie pomogę. Sam muszę jakoś dojść do tego jak to zrobić na swojej.

 

Tak moja jak i twoja ma bardzo mało użytkowników. A stanowią one dla siebie dość ciekawą konkurencje. Sam się nad nią zastanawiałem, ale była o ok 40 zł droższą od DFI, więc trochę przez cenę, trochę przez sentyment do marki kupiłem DFI. I nie mogę powiedzieć bym żałował zakupu. Zastanawiam się która będzie lepsza w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że płyta Msi Neo2-FR ma to samo PCB co wersja Platinum i niewiele się od niej różni, o czym już wspominałem w temacie o Platinum (zainteresowanych odsyłam do wątku).

 

Sama Msi Neo2-FR wygląda na bardzo fajną płytkę, sam zastanawiałem się nad jej kupnem ( zastanawiałem a nie zastanawiam, bo w końcu stwierdziłem, że kupię coś na chipsecie X38, mimo to z ciekawości będę dalej śledził ten wątek)

 

Gi3r3k, czekamy na dalsze testy ;)

Edytowane przez Fulgor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przerwę w odpowiedziach, ale wczoraj przeprowadzałem testy na max fsb. Niestety panowie, DRAMAT. Kręcenie powyżej 400MHz to istny horror.

 

Włączał się pasek ładowania systemu (mam Vistę), a po skończeniu czarny ekran. Postanowiłem przestawić zworkę na 333 i kręcić ponownie. Zamiast czarnego ekranu miałem... BSODy. A przestawiałem wszystko - mnożnik na 6, vcpu na 1.2V, mch voltage do 1.3V, mch GTL do 0.6V, VTT do 1.25V... Na takich ustawieniach nawet na 430MHz nie chciał wejść do systemu.

 

Jednak jest promyk nadziei... Zdesperowany zabrałem się za cpu SKL skew i mch SKL skew i na ustawieniach 450 fsb wszedł do panelu logowania! Tylko że po resecie karta straciła obraz, już myślałem, że po karcie, ale jakoś udało mi się ją uruchomić, nawet już nie pamiętam jak... Ciąg dalszy walki dzisiaj, wczoraj nie miałem już do niej nerwów.

 

Zobaczymy, co dzisiaj uda mi się osiągnąć, dam może więcej papu na mch i poreguluje cpu skl skew i mch skl skew...

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja wchodzi ;) To gdyby ktoś chciał wiedzieć :E Wszystko jest oki, tylko denerwuje jedna rzecz: mianowicie mobo się nie podnosi po kliknięciu "uruchom ponownie", poza tym na razie nie mam żadnych zastrzeżeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję poprzedni post. Nie jest jednak aż tak źle...

 

Właśnie leci Orthos na ustawieniach 450x6. Policzył SuperPI - próbkę 1M, kilka razy uruchamiałem system, 5min Orthosa... Brak jakichkolwiek problemów. A co było kluczem do sukcesu? Wspomniane MCH SKL skew. Ustawiłem na 200ps, MCH Voltage na 1.208V i śmiga.

 

Niestety, więcej niż 450 nie zrobię... Ten beta bios nie poprawił OC moich pamięci. Jest nadzieja, że niedługo wyjdzie nowy, ten jest datowany na 4 lipca, więc trochę czasu już minęło...

 

Dla kogo jest więc ta płyta? Myślę, że posiadacz E7XXX czy E8XXX z wysokim mnożnikiem, którego celem jest jakieś 3.8GHz, będzie zadowolony. Wysokie FSB nie jest mi potrzebne, tak więc możliwości OC tej płyty są dla mnie wystarczające.

 

Orthos gotowy, w najbliższych dniach spróbuję jakoś poważniej sprawdzić te ustawienia.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja wchodzi ;) To gdyby ktoś chciał wiedzieć :E Wszystko jest oki, tylko denerwuje jedna rzecz: mianowicie mobo się nie podnosi po kliknięciu "uruchom ponownie", poza tym na razie nie mam żadnych zastrzeżeń...

Wogóle te mobo na P45 mają coś z biosami. Gigabyte i Asus po hibernacji mają blue screena i reset a na MSI widze, że też kolorowo.

 

Heh Pomoc techniczna Asusa kazała mi sprawdzić sobie RAMy niech lepiej sobie mobo i bios sprawdzą bo na Abicie wszystko chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle te mobo na P45 mają coś z biosami. Gigabyte i Asus po hibernacji mają blue screena i reset a na MSI widze, że też kolorowo.

Ja nie mam żadnego problemu z hibernacją i resetem... Sprawdzałem.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na MSI system podnosi się raz na 20 razy... Przed pojawieniem się pulpitu reset i tak w kółko...Co najlepsze to bez OC :mad: :mad: :mad:

 

 

Edit

Już doszedłem do tego żeby winda zawsze wstawała...Wygląda na to że mobo gryzie się z moimi muszkami, bo wywala błędy w każdym teście pamięci...a szkoda bo po perypetiach gwarancyjnych mam je dopiero dwa tygodnie (tak naprawdę to z dwa miechy, ale były na serwisie) :P

Edytowane przez krzysiak79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc moze troche od OC tej płytki zastanawia mnie jeden niuans techniczny mianowicie po grzyba jest wtyczka molex nad złączem PCI express 16x? w instrukcji prócz tego że to wtyczka zasilajaca nic wiecej nie pisze, pozwoliłem sobie zadzwonić do MSI Polska do pomocy technicznej wywiedzieć sie o co biega a tam chyba mało zoreintowana Pani powiedziała że raczej powinno się ja podłączyć ale nic wiecej informacji z siebie nie wydała wieć sama chyba niebardzo wie? czy moze wiecie cos na te temat? chce zakupic to mobo do konfiga: e8400, radek 4850 i rozważam ta płytke lub DFI LanParty DK P45-T2RS która jest troche droższa ale czy lepsza czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc moze troche od OC tej płytki zastanawia mnie jeden niuans techniczny mianowicie po grzyba jest wtyczka molex nad złączem PCI express 16x? w instrukcji prócz tego że to wtyczka zasilajaca nic wiecej nie pisze, pozwoliłem sobie zadzwonić do MSI Polska do pomocy technicznej wywiedzieć sie o co biega a tam chyba mało zoreintowana Pani powiedziała że raczej powinno się ja podłączyć ale nic wiecej informacji z siebie nie wydała wieć sama chyba niebardzo wie? czy moze wiecie cos na te temat? chce zakupic to mobo do konfiga: e8400, radek 4850 i rozważam ta płytke lub DFI LanParty DK P45-T2RS która jest troche droższa ale czy lepsza czy warto?

Ta wtyczka jest chyba jako dodatkowe zasilanie do PCI-E. Istnieje w wielu płytach, nie tylko P45. Z tego co pamiętam, niektórzy nie podłączają molexa i wszystko śmiga, inni za to muszą, bo inaczej mają problemy. Ja od razu podłączyłem. W wypadku CF prawdopodobnie nie będziesz miał wyjścia.

 

A czy DFI czy MSI... Decyzję musisz podjąć sam. MSI kosztuje w esc 360zł, a DFI jest za ponad 400. Aktualnie każda płyta na P45 sprawia większe, lub mniejsze problemy. Ale do E8400 myślę że wystarczy ci ta płytka, wysokie FSB nie jest ci przecież potrzebne.

 

@centy

Linki są do biosów Platinum, a to jest temat o Neo2-fr. A do tej płyty nie ma tam żadnych nowych biosów.

 

Ale zastanawiam się... Może da radę wgrać biosa z Platinum do Neo2-fr? W końcu to jest niemal to samo. Była taka możliwość w przypadku P35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do p35 neo2 fr wgrywałem biosy od platinum ;) Ja jadę bez podłączonej dodatkowej wtyczki i jest oki. Dziś jeszcze sprawdzę jak się mobo zachowuje na OCZ sli ready, bo z muszkami nie mogę tego zgrać (przynajmniej nie na istniejących biosach)...

Edytowane przez krzysiak79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jakie jest oznaczenie płyty. Platinium i Neo2 to model 7512 różniące się od siebie dodatkami i chłodzeniem. Biosy do obu są te same, można flashować.

Dzięki, dobrze wiedzieć. Zaraz wrzucę linka do najnowszej bety w pierwszym poście, a wieczorem sam "sflaszuję" i się pobawię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu OCZ-ków jest lepiej ;) Przynajmniej nie wywala błędów pamięci i komp się podnosi normalnie po wciśnięciu "uruchom ponownie". Nie pozostaje mi nic innego, jak czekanie na bios nie mający problemów z Mushkinami...

 

 

Edit

Poświęciłem się dla ogółu :E Mobo po wgraniu biosa platinum już się nie podniosło...jutro idzie na gwarę :P Dobrze że Asusa się nie pozbyłem jeszcze hehe

Edytowane przez krzysiak79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem wam winny przeprosiny za wprowadzenie w błąd :oops: . Biosy do P45 Neo2 Fr zaczynają się od cyferki 3, czyli coś takiego A7512IMS.3xx

Te co podałem wcześniej faktycznie są tylko do Platinium.

Jeszcze raz przepraszam.

Widzę że jest pierwsz ofiara mojego błędu. Przepraszam krzysiak79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...