Skocz do zawartości
jaruczek

Gaśnie Monitor Przy Włączaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wlaczania komputera po ekranie ladowania windowsa monitor po prostu gasnie ... tzn miga dioda wokol przycisku do wlaczania tak jakbym go odlaczyl ... wczoraj jeszcze bylo ok, w trybie awaryjnym dziala wszystko dobrze, wszystkie ekrany do konca ladowania windy dzialaja bez zarzutu ... ktoś wie o co może chodzic ? Hdd dziala caly czas poprawnie (wiem,bo siec domowa dziala) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to na geforce'ach wystarczy trzymac klawisz "shift" przy uruchamianiu, zeby dac ustawienia defaultowe. (tylko nie wiem czy to bylo tylko z podkrecaniem).

A probowales awaryjny z obsluga VGA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

mam podobny problem tylko ze mam dwie karty graficzne. niechodzi mi monitor na zintegrowanej karcie. a na zewnetrznej chodzi. gdy odpalam w biosie na karte graficzna on board to wszystko widac poki nie załaduje sie winda. i pulpitu juz nie widac. a wiem ze napewno jest odpalony bo pokolei słysze jak sie programy uruchomiają. czarny obraz i tyle.

 

dodam że ta zintegrowana to readon HD 3200 a ta zewnetrzna to geforce 6200 TurboCatche. nie wiem dlaczego przy każdej rozdzielczości chodzi mi zewnetrzna a zintegrowana na żadnej. może coś jeszcze przeoczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...