Skocz do zawartości
Alieno

Ups Do Zasilacza Corsair.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupic UPS, cena do 300zł, nie ma raczej dużego znaczenia czy będzie trzymał 10 czy 20 minut, może też działac bez podłaczonego do niego monitora, sama jednostka. Zalezy mi tylko na tym, żeby za każdym razem gdy zabraknie prądu załapał, to jest najważniejsze, bo w lato w mojej okolicy ~8 razy dziennie występują takie mrugnięcia prądem, doslownie kilka sekund i jest spowrotem, ale już wydałem raz 250zł na UPS, który nie załapuje wcale, a gdy już zalapie to wytrzymuje max 15sekund bez włączonego monitora, na słabym komputerze, a teraz mam nowy. Kolega Zzizy z forum polecil mi wziac ups CDS, czyli taki ktory ma czystą sinusoidę na wyjsciu, ale postanowilem zrobic jednak nowy temat, zeby nie zawiesc sie po raz drugi.

 

Mój komputer to:

 

Płyta główna: Asus P5Q Pro /intel P45/

Pamięć RAM: A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition

Karta graficzna: Sapphire Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out

Zasilacz: Corsair 650W [CMPSU-650TXEU]

Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 3,16GHz 6MB BOX

Cooler na procesor: Pentagram HP-120 AlCu KARAKORUM P7015

Dysk: Samsung 320GB F1 7200 16MB HD322HJ

 

 

Wczesniej mialem trochę slabszy, i UPS jakis smieszny fideltronika, totalna porazka, wysylalem do serwisu ale stwierdzili ze dziala super, i trzyma az 30 sekund! chociaz mi nie trzyma nawet tyle

 

 

 

kopiuję temat z działu 'co kupic', bo ani 1 posta przez pol dnia, a ja niecierpliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem Corsaira i UPS Everea. Niestety komp sie nie uruchamial. Najlepsze sa APC. Mam takiego i jestem zadowolony.

Mam 1 na sprzedaz 600W w dobrej cenie. Wprawdzie stara wersja ale dziala ok. Trzeba tylko akumulatory dokupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki, w takim razie którego APC polecasz do kompa wyżej?

 

No i w sumie moge sie zastanowic nad tym Twoim UPSem, ile chcesz za niego i ile kosztowałyby mnie baterie? Jest on wystarzcający do mojego kompa?

Edytowane przez Alieno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...