Skocz do zawartości
ath

Risen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linka :) przynajmniej zajmuje jakąś rozsądną ilość...

 

Zassałem demo i muszę przyznać że ładnie to wygląda... poniżej parę screenów (demo jest ograniczone do niewielkiego obszaru wyspy) - sprzęt jak w podpisie i wszystko ustawione na maksymalne detale, chodzi sobie płynnie i to bardzo (wczytywanie też dość szybko się odbywa)... Grafika ładna - chociaż trochę przesadzili z kolorami - mimo wszystko czuć i widać, że to kolejny Gothic ;) (animacja i "ciosane" postaci)... Muzyka i dźwięki póki co brzmią dobrze...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach nie ma żadnej opcji pod dx10, nie wiem jak ze wsparciem. Gra chodzi bardzo płynnie (ok 70 fpsów) na sprzęcie z podpisu, max detalach i aa x2. A co najważniejsze jest przyjemna jak poprzednie Gothic'i :) Jedynie trochę animacja odskoku do tyłu kiepsko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już zaliczyłem. Całkiem fajne, taki G3 w ładniejszej oprawie i z nowym światem. Co do wymagań to też miła niespodzianka w 1440x900 all max da sie bez problemu grać, czasem zwolni ale nie przeszkadza to w rozgrywce. Wschód i zachód słońca prezentuje sie pięknie (promienie słońca przenikające przez roślinność, po co komu dx11 :D). Dźwięk też jest ok, fajna klimatyczna muzyka. Ogólnie gra mi sie bardzo podoba i z niecierpliwością czekam na polską premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam bardzo dziwny problem, gra po prostu chodzi u mnie za szybko [tak jakbym odpalal bardzo stara dosowa gierke] - jakies pomysly?

 

BTW: U was w nocy tez jest tak okrutnie ciemno?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie. Jeżeli historia będzie tak dobra jak w G2, w końcu dostaniemy to na co czekamy.

 

Od strony technicznej, w tym AV, nie ma większych zastrzeżeń...w końcu mamy zoptymalizowany kod...animacja faktycznie "drewniana"...do tego słabe AI...nadto potwory co krok...jak w Gothic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...