Skocz do zawartości
ath

Risen

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, nawet na portalach konsolowych jada po tej grze. Risen - żenujący port na 360

I choć wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, to niestety nie chodzi wyłącznie o grafikę - wygląda na to, że oprócz tego całkowicie skopane jest również sterowanie. Wersja na 360 jest też bardziej najeżona błędami niż pecetowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat który kocha G1 i bardzo lubi G2NK, jara się tą grą jak głupi. Mówi że ta gra jest 100x bardziej Ghotic niż Gothic 3 i właśnie tak to powinno od razu wyglądać. Bracho ma dobry gust, więc jak coś to możecie kupować w ciemno. ;-) Szkoda że nie mam czasu na giercowanie, bo bym pyknął... :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokoi mnie w tym jedna sprawa, znikły wszelkie wpisy odnośnie wersji polskiej, czyżby na naszym rynku miała wyjść angielska wersja :huh:

 

//sprostowanie

jednak jest wpis :wink2:

 

Wersja językowa Polska (napisy)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokoi mnie w tym jedna sprawa, znikły wszelkie wpisy odnośnie wersji polskiej, czyżby na naszym rynku miała wyjść angielska wersja :huh:

Nie ma szans :> Na maila PPC przyszlo:

 

"...Polska edycja na komputery osobiste będzie zawierać:

- Grę Risen w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej lub angielskiej, w najnowszej możliwej wersji, z zaimplementowanymi polskimi podpisami pod dialogami wypowiadanymi przez postacie niezależne w grze.

- 64-stronicową drukowaną instrukcję do gry.

- Specjalny i unikatowy dysk bonusowy, na którym znajdzie się m.in.: film „Jak powstawał Risen?” w polskiej wersji językowej (znacznie dłuższy niż dostępny powszechnie na Internecie) oraz inne materiały wideo związane z tytułem, które pozwolą jeszcze lepiej poczuć fantastyczny klimat gry.

Miło jest nam zauważyć, że tak bogate wydanie gry Risen będzie dostępne jedynie w Polsce..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po zmianie sterów na najnowsze nadal mam ten sam problem. Mianowicie postać znajduje się w "bańce" poza którą kolory wyglądają jak gamma zjechana na min. albo jakieś za mgłą. Gdy dojdę postacią do ściany tak, że ta bańka też jej dotyka to kolory są ok. Natomiast wszystko poza bańką jest szare i zamglone. Sprawia to spory kłopot w dzień. W nocy już kompletnie nic nie widać.

 

Dołączona grafika

 

Jak widać (bądź nie) stoje naprzeciw skalnej ściany otoczony kanciastą mgłą przez którą w nocy nic nie widać, a w dzień widzenie jest baaardzo ograniczone i w odcieniach szarości.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...