Skocz do zawartości
ath

Risen

Rekomendowane odpowiedzi

Na ogry najlepsza jest tatyka taka:

czekasz az sie obroci tylem, podchodzisz 'ladujesz ciecie' i tak kilka razy z rzedu, jak sie poszczesci to nawet nie zdazy Cie tknac. Co do goryli atak + blok na 3ataki + atak...(powtarzac do znudzenia) ;]

Co do super mieczy... Powiem tak, mi najbardziej pasuje kombo tarcza patroscona + miecz zdrajcy(dropi to jeden z wladcow szkieletow). Uzywam az nie zdobede 1h miecza tytana z jednego ze slug + tarcza tytana. Wiekszych problemow nie stwierdzono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rzeczywiście podchodzenie do ogra z tyłu daje najlepsze efekty. Tak z 70% szans, że jak się dobrze przywali to drań już nie wstanie.

A mam takie pytanko odnośnie pewnego mieczyka. Zdobył ktoś z Was "Wicher Burzy" (czy tam sztormu)? Znalazłem 1 część na wysepce koło miasta. Wiecie gdzie szukać kolejnego kawałka?

Tak na marginesie to nad obozem Dona są niezłe tereny z mnóstwem wilków i dzików. Można się pokaźnie obłowić na trofeach (lewitacja pomaga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, znalazlem drugą czesc storma ;) Przed jaskinia gyrgera schodami w dol w ruinach(to tak dla potomnych).

Ja przy 2podejsciu do gry myslalem ze najbardziej wkurzy mnie quest patty z szukaniem skarbu, odziwo poszlo 10x szybciej niz za 1szym razem ;) Ide szukac armora ursegora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w pliku readme na płycie gdzie są ścieżki zapisu. Ktoś wcześniej podawał linka jak można podrasować grę i tam również było napisane gdzie szukać ustawień i prawdopodobnie plików z zapisu stanu gry.

 

No, znalazlem drugą czesc storma ;) Przed jaskinia gyrgera schodami w dol w ruinach(to tak dla potomnych).

Ja przy 2podejsciu do gry myslalem ze najbardziej wkurzy mnie quest patty z szukaniem skarbu, odziwo poszlo 10x szybciej niz za 1szym razem ;) Ide szukac armora ursegora :P

 

Mógłbyś zarzucić jakimś screenem z zaznaczoną na mapie lokalizacja 2 części tego mieczyka (storma)? Byłbym wielce wdzięczny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra drugi raz pekla, tym razem niecale 22h... Widzieliscie liste achievmentow? Niektore jak 'krol midas' tj zdromadz 300k golda sa przegiete...

 

Mógłbyś zarzucić jakimś screenem z zaznaczoną na mapie lokalizacja 2 części tego mieczyka (storma)? Byłbym wielce wdzięczny :rolleyes:

post-172385-1255606025_thumb.jpg

post-172385-1255606035_thumb.jpg

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yy, to ze te sciany wygladaja jak niektore ukryte przejscia nie znaczy od razu ze one tez nimi sa ;]

 

EDIT(sorka ze tu, ale sadze ze przesiaduje tu tez sporo znawcow gothica): Kuna fak, po tym risenie nalapalem smakow na cos innego w podobnych klimatach. Czy Gothic 3 na patchu 1.73 to grywalne juz jest wzglednie? Niby gra droga nie jest na chwile obecna, ale nawet jak mam dac dyche i sie wkurzac co 5minut... to podziekuje ;)

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś jeszcze przeszkadzały nieczytelne fonty w grze, to polecam tego nieoficialnego moda -> http://ja.gram.pl/RobeN. Zmienia on krój czcionki na oryginalny z gry i według mnie jest o wiele bardziej czytelniejszy...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbx - dzięki za lokacje (spodziewałem się więcej po tym żelastwie :blink: ).

 

Wreq - na to czekałem (czcionka). Mam nadzieję, iż w oficjalnym patchu to oficjalnie poprawią a póki co hotfix rządzi :wink: .

 

 

Ja natomiast dowiedziałem się, że PB wyda już niedługo patch i nieoficjalnie powiedziała o pracach nad DLC do Risen. Zacieram ręce... :lol2:

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, storm to nedza jest :P to juz evil sword(swiatynia z trojaczkami jeden z sarkofagow) jest lepszy, souldrinker(do przekucia jak storm) jest nieco lepszy... Ale ja sie pytam po co? Lewitacja i lec po berserkera albo wykuj 2h obsidiana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do burdelu idziesz na lewo do pomieszczenia z "panną", która się pluska w balii. Jak tylko wejdziesz to po prawej stronie jest obraz (na ścianie gdzie jest wejście do tego pokoju). Musisz podejść bliżej do "malowidła" i LPM kliknąć. Nie pojawia się żadna podpowiedź/oznaczenie po najechaniu na ten obraz dlatego możesz mieć kłopoty ze znalezieniem włącznika (w końcu to tajne przejście :rolleyes: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonac tego ostatniego bosa ??>

leje go ale nie przynosi wogole rezultatu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Boss."
Trzeba młotem walić wtedy jak kuca. Tylko młotem bo inną bronią nie działa. Po filmiku się przełącza automatycznie na młot, ja zmieniłem na miecz i też nie mogłem go załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam taki problem jestem w świątyni po ostatni fragment tego pancerza, utknąłem w pewnym miejscu. Nie wiem jak otworzyć te kraty, tam jest potrójne zabezpieczenie, 2je wrót otworzyłem ale nie wiem gdzie się otwiera te kraty :sad:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z innego forum bo sam tego lepiej opisac nie potrafie

Też się chwile zastanawiałem ;) Strzelasz z kuszy lub łuku z miejsca [1] w kołowrót [2] i most się opuszcza, telekineza nie działa bo są tam te kryształy co blokują magię.

 

Potem wracasz do pomieszczenia głównego, otwierasz pstryczkiem drzwi na pomost, i przechodzisz na około do dźwigni [4], po drodze można pociągnąć klamrę [3]. Wychodzisz pociągając wajchę [5] i masz dojście do skarbu ;)

post-172385-1255762223_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie bo gdzieś mi to umknęło - u kogo w mieście można sie nauczyć otwierania zamków ?

Przy bocznej bramie miasta (za namiotami, przed hotelem) jest koleś Dona. Oczywiście, jeżeli należysz do jego obozu.

a jak nie należę? to jak nauczyć się otwierać zamki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...