Skocz do zawartości
chieve

Dylemat- Najcichszy I Najlepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć- chcę kupić zasiłkę, czytałem liczne wątki na forum. Bo odsianiu ziaren od plew na placu boju (tak tak- aspekt finansowy niestety zaważył) CHIEFTEC GPS-450AA-101A , FORTRON Blue Storm II i MODECOM MC 400. Proszę o radę- który z nich wybrać- chodzi o to żeby był cichy i niezawodny (myślę że każdy z nich uciągnie Athlona 3500+, MSI 8500GT, 1.5 GB RAM, Seagate 250 GB) Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych zasilaczy powinien pociągnąć twój zestaw spokojnie i to z dużym zapasem. Co do głośności - mogę się wypowiedzieć w kwestii Chiefteca - do najcichszych on nie należy (chyba, że wymienić wiatradło = tracisz gwarancje)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych zasilaczy powinien pociągnąć twój zestaw spokojnie i to z dużym zapasem. Co do głośności - mogę się wypowiedzieć w kwestii Chiefteca - do najcichszych on nie należy (chyba, że wymienić wiatradło = tracisz gwarancje)...

Nie tracisz - ten Chieftec nie ma plomb gwarancyjnych, a w wypadku awarii po prostu zmieniamy wentylator na stary i wszystko cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do pytania. mam w tej chwili zasilacz Tagana 500W z dwoma wentylami, model w podpisie, kupiony ok dwa lata temu jako nowość (kosztował ponad 500zł) no i skubaniec jest głośniejszy od wczesniejszego Tagana 430W (tez dwa wentyle) którego miałem jako poprzedni zasilacz - tamten był bezgłośny ale się sfajczył.

Problem zaczał sie kiedy komputer przeprowadziłem do sypialni i jak jakis filmik wieczorem zapuszczę to kurde szumi strasznie :/ znaczy słychać szum powietrza, uwazam ze wentyle sie za szybko krecą bo komp praktycznie nieobciazony jest.

Jaki polecicie zasilacz, zeby był faktycznie bezgłośny i uciągnał bez problemu zestaw jak w podpisie?

Cisza jest najważniejsza ale nie chciałbym zapołacić za niego wiecej niz 300zł.

 

moze taki model Bequiet Straight Power E5-500W (500W),

ma ktoś z nim styczność, jakie macie opinie?

Edytowane przez welyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do pytania. mam w tej chwili zasilacz Tagana 500W z dwoma wentylami, model w podpisie, kupiony ok dwa lata temu jako nowość (kosztował ponad 500zł) no i skubaniec jest głośniejszy od wczesniejszego Tagana 430W (tez dwa wentyle) którego miałem jako poprzedni zasilacz - tamten był bezgłośny ale się sfajczył.

Problem zaczał sie kiedy komputer przeprowadziłem do sypialni i jak jakis filmik wieczorem zapuszczę to kurde szumi strasznie :/ znaczy słychać szum powietrza, uwazam ze wentyle sie za szybko krecą bo komp praktycznie nieobciazony jest.

Jaki polecicie zasilacz, zeby był faktycznie bezgłośny i uciągnał bez problemu zestaw jak w podpisie?

Cisza jest najważniejsza ale nie chciałbym zapołacić za niego wiecej niz 300zł.

 

moze taki model Bequiet Straight Power E5-500W (500W),

ma ktoś z nim styczność, jakie macie opinie?

bedzie cichy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Pentagramy (Sirtec) np. CAV500 A12S czy też CAV620 A12S też są bardzo ciche i dobrze trzymają napięcia. Do tego dużo, dużo tańsze niż chociażby Bequiet Straight Power E5-500W.

 

Naturalnie są zasilacze lepsze i wyżej cenione.

Edytowane przez rcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...