Skocz do zawartości
Radioactive

Pomoc W Wyborze Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie jestem za granicą i bardzo szybko potrzebny mi laptop, mam do wyboru jeden z nich:

 

Dell Inspiron 1525 T5750 3GB 15.4"

250GB

Intel X3100 Integrated Graphics

Intel Core 2 Duo 2.0 GHz

429Ł

 

HP Pavillion dv6907 T5750 2GB 15.4"

Genuine Windows Vista® Home Premium SP1 (32-bit version). Intel® Core™ 2 Duo processor T5750. 2048 MB (2 x 1024 MB). 160 GB SATA Hard Disk Drive 5400 rpm. 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen NVIDIA® GeForce™ 8400M GS.

499Ł

 

HP Pavillion dv9821 TL60 2GB 17''

Genuine Windows Vista® Home Premium 32-bit. AMD Turion™ 64 X2 Mobile Technology TL-60. 2048 MB (2 x 1024 MB). 250 GB SATA Hard Disk Drive 5400 rpm. 17" WXGA+ High Definition BrightView Widescreen. NVIDIA® GeForce™ 7150M.

549Ł

 

Który z nich jest najlepszy pod względem wydajność/cena ? Osobiście nie mam zielonego pojecia o laptopach, a juz kompletnie nie orientuje sie w tych kartach graficznych. Komputer bedzie mi sluzyl glownie do muzyki/filmow/internetu, moze jakichs gier starszych (cod2, et czy gta:sa).

Z gory dzieki za odp.

Edytowane przez Radioactive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni hp o 17'', zastanow sie czy chcesz takiego "kloca"

 

dell fajny ale hp nr 1 ma lepsza grafika wiec wiecej jest to plus jak chcesz grac i z tego co widze w linku to ma napisane raz gf 8400 a raz gf8600, jak bedzie na 8600 to masz kolejny plus

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz jeszcze na te modele :

HP Pavilion 6880 i 6860 - wiecej ramu , wiekszy dysk , no i nowoczesniejszy procesor penryn

Do internetu , muzyki filmow starszych gier napewno ci starczy (chociaz w nowe tez pograsz )

 

Hp ma fajny design , fajnie sie prezentuje , jest chyba bardziej multimedialny wiec bardziej przeznaczony do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP jest ogolnie lepsza marka niz Dell ?

Kwestia gustu i indywidualnych preferencji, dla mnie osobiście jako producent Dell robi sporo lepsze notebooki pod względem jakości wykonania i użytych materiałów.

 

 

Napisz też czy twój wybór ogranicza się tylko do tych 3 modeli czy w grę wchodzą też inne (jeżeli tak to podaj max cenę). Proszę też zmienić nazwę tamatu na bardziej sensowną i treściwą.

 

Z tej trójki wybrałbym tego HP 15,4, X3100 do grania nawet nie w te najnowsze tytuły się niezbyt wg mnie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...