Skocz do zawartości
BlackWater

Mysz Bezprzewodowa Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bezprzewodówka to G7.

Miałem ją i do czasu kiedy zaczęła się rypać. Nie miała żadnych opóźnień, akceleracji itp. Po prostu super.

A co do rypania się, to model tej myszki ma jakąś wadę produkcyjną, która ujawnia się różnie. Jednym na samym początku innym po kilku latach (czyli mi) Poszukaj sobie na forum Loga "G7 wireless disconnection"

Ja tam nie płaczę, że wywaliłem tyle kasy i że się zrobiła kiszka. Dałem ją na reklamację w komputroniku, oni oddali do jakiegoś syfiastego serwisu, który nawet usterki nie znalazł. Objawiała się ona tym, że myszka zatrzymywała się na kilka sekund i resetowała jak straciła na moment zasięg. Wcześniej było tak, że kursor po prostu skakał po ekranie. A jak wiadomo są różne zakłócenia, więc sygnał czasami może przerwać nawet gdy myszka jest 1m od czujnika. Myszka ostatnimi czasy zaczęła zatrzymywać się bardzo często. Próbowałem wszystkiego, nawet ją rozebrałem i robiłem oględziny, co mogło nawalić.

Serwis w polsce nie uznał gwarancji, więc poszedłem wyżej. Czytałem na forum, że z powodu zaprzestania produkcji G7, wymieniają uszkodzone egzemplarze na G9. W Polsce tego gnoje nie zrobili, więc kilka maili do Logitecha z opisem sytuacji i z Deutschlandu z siedziby Loga przyszedł do mnie ZA DARMO nowiusieńki G9. Ze starej myszki miałem do logitecha wysłać baterie i czujnik, ale kto by to robił hehe.

Mam 2 myszki, tylko że bezprzewodowej używam sporadycznie, jak jestem na wyże :P A zwiesza się tak jak zwieszała.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. :) Właśnie wczoraj zamówiłem G7 i to wersje black za jedyne 67 dolców. Tak się składa, że jestem w Stanach na wakacje, więc ok. stówka w kieszenie została. :rolleyes: A bezprzewodówkę chciałem, ponieważ będę ją używał do notebooka. A plączący się kabel przy laptopie mija się z celem. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronek: A nie jest to związane w WiFi? Bo ja postawiłem router (komp z G7 przez kabel, laptop i telefon przez radio) i gdy WiFi jest obciążone to G7 się okrutnie haczy. Pomogło odpowiednie ustawienie odbiornika od myszy i mieszanie kanałami na routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - podepnę sie do tematu coby nie zakładać nowego wątku - poszukuję bezprzewodowej myszki która ma służyć m.in. też do grania (czasami lubię pograć w Stalkera czy COD4). Obecnie użytkuje klikuletniego Logitecha bezprzewodowego, który się zużył.... Narazie biorę pod uwagę Logitecha LX8, Logitecha MX620. Może ktoś ma doświadczenia z tymi myszkami w grach i zdradzi coś na temat ich zalet i wad? A może ktoś poleci jeszcze coś innego?

 

Z góry Wielkie Dzięki za wszelkie porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronek: A nie jest to związane w WiFi? Bo ja postawiłem router (komp z G7 przez kabel, laptop i telefon przez radio) i gdy WiFi jest obciążone to G7 się okrutnie haczy. Pomogło odpowiednie ustawienie odbiornika od myszy i mieszanie kanałami na routerze.

Mam AP pod biurkiem i mi nic sie nie dzieje z myszka niedobrego. :)

 

EDIT: A przynajmniej tak myslalem bo uzywalem tylko iPoda i telefonow Nokii po WiFi, a jak teraz laptop blanga sobie na tym routerze wlasnie pod moim biurkiem to momentami skacze niesamowicie. :(

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx1000 pamietam jak byl nowka, to w grach wypadal srednio. nie wiem czy jest to jakas nowa rewizja i ten laser jest poprawiony albo cos, ale jezeli nie to bym omijal ta myszke, jezeli chodzi o jakies strzelanki online. akceleracja wsteczna i problemy z podkladkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest ona za mała, ale to Ty musisz wiedzieć jaki kształt Ci pasuje.

 

Co do samej myszy.. sensor 900-1000DPI (zmierzone), który łapie na praktycznie każdej powierzchni (byle płaskiej), dobry zasięg (2m na pewno) w którym się nie gubi, rolka jest genialna (choć głośna w trybie przerywanym), bateria trzyma 3-4 miesiące (i radzę uzywać baterii, a nie akumulatorków -lepiej działa)

Tego suwaka nie da się używać, chyba że trzymasz myszę jak pilota.

sam mam MX Revolution, a moja dziewczyna ma VX i ogólnie polecam te myszy. Tyle że kształt naprawdę musi spasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...