Skocz do zawartości
seba84_2005

Wc By Seba84_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Temperaturki bardzo ladne... juz mozesz seba wsadzic chlodnice do domu. Za dlugo lezy w sniegu :P

:lol2:

 

Jako że miałem sobie kupić oryginalną szybkę do aquaero, ale niestety cena mnie odrzuciła :mur: postanowiłem zrobić sobie sam taką coś na styl oryginału :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

teraz jest o wiele lepiej i wyświetlacz zabezpieczony przed rysowaniem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A teraz mi doradźcie :wink: chcę pomalować budę w środku, tylko na jaki kolor... biały/perłowy czy czarny? :unsure:

Możesz też pomyśleć o anodowaniu środka. Mam podobną budę i się przymierzam do anodowania. W wawie to np. firma anodal robi. Trzeba tylko z obudowy wywalić wszystko poza aluminium. I warto zamówić u nich próbki na stronie bo te kolory z ich strony w ogóle nie oddają rzeczywistych kolorów jak to wygląda - a wygląda całkiem nieźle.

 

I jeszcze jakbyś zdradził czym masz połączony rezerwuar z pompką to by było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do budy pójdzie proszek jednak :wink:

 

A teraz coś nowego :D kolejne złączki, tym razem od BP 13/16 i wężyk Tygon 11.2/15.9

 

TFC 10/16 vs BP 13/16

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

TFC z nakrętką BP :wink:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie użyłes tygonu 12,7 / 15,9? Jest taki na 100%, bo sam takiego uzywam;)

To zrób na tym Tygon'ie swoim łuk od dolnej złączki CPU do NB. Twój wąż jest taki "giętki" jak szmata dlatego mam o grubszej ściance żeby robił lepsze łuki :wink:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodyfikowałem też mocowanie szyby z klejonego na śrubeczki imbusowe M3 black :wink:

 

3251442[/snapback]

Dzięki. Znalazłem jeszcze TAKIE ale widzę, że to pierwsze lepsze bo wygodniej skręcić tzn. więcej możliwości ustawienia (jeśli to jest ruchome na tym pierścieniu?).

 

Ja mam właśnie 2 złączki skręcone ze sobą. 1: taką jak podał Ajeto 2: taką właśnie ja Ty zalinkowałeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była przyklejona na silikon od wewnętrznej strony :wink:

aha i zmieniles bo miales taki kaprys czy nie dawalo rady w ten sposob??:) pytam bo sam mysle nad taki rozwiazaniem przy pracach nad lian li pc 7 a wolalbym od wewnetrznej strony dac szybe ale nie na srubkach:) (nie mowie o orginalnie wycietym oknie przez lian li bo szpetne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i zmieniles bo miales taki kaprys czy nie dawalo rady w ten sposob??:) pytam bo sam mysle nad taki rozwiazaniem przy pracach nad lian li pc 7 a wolalbym od wewnetrznej strony dac szybe ale nie na srubkach:) (nie mowie o orginalnie wycietym oknie przez lian li bo szpetne)

dawalo rade ale mi sie znudzilo tym bardzie ze mam na topie imbuski ktore teraz pasuje do bocznego panelu z oknem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem w takim razie pasuje:) ja jednak wolalbym bez...jestem na etapie szukania miejsca gdzie mi to ladnie wytna no ale dosc nudzenia to nie moj temat...chlodzenie swietnie sie prezentuje:) ale to wiele razy pisalem na pclolu:) (zamierzasz tam jeszcze wrocic jak zmadrzeja??:))

 

 

bardzo mi sie podoba przerobka airflowa:) sam nad tym mysle...czekam na efekt jak pomalujesz srodek:)

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem w takim razie pasuje:) ja jednak wolalbym bez...jestem na etapie szukania miejsca gdzie mi to ladnie wytna no ale dosc nudzenia to nie moj temat...chlodzenie swietnie sie prezentuje:) ale to wiele razy pisalem na pclolu:) (zamierzasz tam jeszcze wrocic jak zmadrzeja??:))

 

 

bardzo mi sie podoba przerobka airflowa:) sam nad tym mysle...czekam na efekt jak pomalujesz srodek:)

Może kiedyś :wink: buda jak dobrze pójdzie będzie na dniach :wink:

 

EDIT:

 

Mały mod oryginalnego panelu Lian Li. Teraz zamiast mało przydatnego kontrolera wsadziłem Poweradjust dla Lainga

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W przyciskach zostały wywiercone otworki w których są diody Poweradjusta informujące nas o stanie naszej pompki. Tam gdzie był wyświetlacz wstawię czarną siatkę wyciętą z wolnej zaślepki Lili

5,25" :wink:

 

Mod skończony :wink:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Tak wygląda poweradjust w moim wykonaniu :D

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie ze Plastek to robil dla Ciebie za flaszke tymbarku :P

 

PS.

 

Good job Mate :)

No właśnie nie robił bo chciał 2 flaszki ale jak na moje oko to za drogo, więc postanowiłem zrobić go sam :D

 

PS.

 

Happy Birthday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...