Skocz do zawartości
Jordi23

HyperX DDR333/370/400 pomoc w wyborze !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o pamieci Kingstona HyperX mam zamiar takowe kupic 2 sztuki po 256MB i mam dylemat . Chce zeby te pamieci chodzily na szynie 200Mhz zeby puscic procka synchronicznie z pamieciami , roznica w cenie jest niestety duza HyperX pc333 kosztuje 235zl Pc370 - 274zl a PC400 juz 427zl , wszystkie pamieci sa oryginalnie na cl2 i mam pytanie czy jak kupie te PC333 to czy pujda na 400 z cl2 , a moze te pc370 by poszly bo jak widzicie roznica miedzy nimi do tych oryginalnych pc400 jest ponad 100zl na sztuce moze ktos takowe posiada ???pozdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar kupić pamięci ze stajni Kingston HyperX.

A wybiore model 370 poniewarz brakuje mu 30Mhz co jest jakieś 8% ponad jego wydajność a zazwyczj z pamięci tej marki można

wycisnąć :D 10%:D a nawet timingi obniżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dowiedzialem (znajomy w komputroniku) ze kingstony hyperX PC-370 nie sa wogole dostepne w centrali kingstona na europe :(

cyt: " na razie nie są dostęne w europejskiej centrali Kingstona w Londynie" zo za bol bo wlasnie te chcialem kupic a mzoe ktos ma hyperX ale 333 jak sie kreca????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 370 i 400Mhz z palcem w d... :) osiągaja na 5-3-2-2 przy napieciu 2,7V Prime95 przy ustawieniach jak w podpisie( niestety mój Asus ma cos spieprzone fabrycznie zobsługa 200Mhz synchronicznie taki mi się egzemplarz trafił i nie tylko mi :() przeszedł 850 testów.

 

A tak na marginesie wogóle was nie kumam przecierz HyperX sa w sklepie Tweaka. Wczoraj qmpel dostał dwie , teraz sprawdzałem i jest pełen stan magazynowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...