Skocz do zawartości
DaRoN

Jaki Telewizor Lcd 32" Do 2700zł Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz prosze konkrety:

-dlaczego najgorszy?

-rozumiem, ze skoro serwis tak bardzo nedzny to rowniez TV sie psuja, bo w koncu tylko po tym mozna ocenic prace serwisu tak??

-dlaczego w takim razie daja az 5 lat gwary na TV, blueray itp.??

Czy po porstu Sony lubi byc stratne przez 5 lat serwisujac swoje bardzo slabej jakosc TV??

 

Zastanawiam sie nad sony oraz sharpem dlatego interesuja mnie te wszytskie informacje.

Pzdr

-Sonny ma jeden serwis centralny w Poznaniu, wiec wierzcie mi dlugo trwa naprawienie czegokolwiek

-TV same w sobie nie sa zle jednak Sony jak to Sony dodaja sobie pare zlotych za sama marke ktora juz nie jest taka fajna jak kiedys, jak mowilem Sony korzysta z matryc Sharpa i z elektryki (chyba) toshiby albo cos takiego.

-5 lat gwarancji daje tez Amica na swoje super hiper pralki to akurat o niczym nie swiadczy, jesli dzieki temu sprzedadza wiecej TV to im sie to i tak oplaci

 

Jak ktos pisal wyzej Sharp ma tylko 2 fabryki obie w japoni wiec jakosc tych TV jest naprawde duzo lepsza

 

@Kwazor

Mylisz sie niestety, TV w calosci sa skladane w japoni, wiem ze jakies podzespoly sa robione w polsce itp ale sklada sie je tylko w japoni!

 

Co do premii za sprzedaz konkretnych modeli/firm oczywiscie cos takiego istnieje i jest oplacalne, ale ja osobiscie nie wciskam nic nikomu na sile aby tylko zarobic...

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakrock z tymi fabrykami w japonii, czy aby na pewno?

 

http://www.paiz.gov.pl/nowosci/index.php?id_news=1530

 

nie wiem już komu wierzyć. Do sharpa nic nie mam, sam zbieram się do lc46x20e :)

gadalem ostatnio z przedstawicielem na ten temat i sharp wypuscil kiedys probna serie LCDkow wlasnie z innej fabryki (nie z japonii) automatycznie byly one tansze ale z tego co wiem powrocili do fabryk w japonii, hmm musze sie go zapytac jak to jest teraz. Wydaje mi sie osobiscie ze w Lysomicach produkuje sie teraz tylko jakies elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,a ja mam takie nurtujące mnie lamerskie pytanko czy jak podłącze telewizor lcd 42 cale pod kompa i będę grał w gry z kompa to będę musiał mieć kartę graficzną ,która pociągnie tą rozdzielczość 1920x1080 ??,jeśli tak to lepiej do gier kupić telewizor HD ready ???,jak będzie wyglądać gra jeśli ustawie rozdzielczość 1280 x 1024 na telewizorze 42 cale ???

 

bardzo dziękuje fachowcom za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chojrakrock -jakiś link na potwierdzenie tych matryc Sharpa w Sony?

Bo z tego co wiem to w paru modelach sa matryce Samsunga a w reszcie Sony.I jak to korzysta z elektryki (chyba elektroniki)Toshiby?Co niby Toshiba robi Sony engine Bravia :lol2: ?To tak jakby Peugeot robił diesle do VW...

 

Sprawdzę dokładnie B-)

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze niby jak Sharp stosuje matryce Samsunga ???

no podobnej glupoty jeszcze nie slyszalem

sorry jesli cos przekrecilem

 

 

sprawdzcie sobie tego modela : Sharp LC42DH77E

bardzo popularny w UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...