Skocz do zawartości
MichalP [xsrx]

Water cool - moja produkcja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne  :D . Super jakosc wykonania. Moje gratulacje. Mam tylko jedno pytanko. Czy nie lepiej byloby wlot i wylot do zbiornika z woda wykonac w wiekszej odleglosci od siebie. Moze to nie ma znaczenia, ale kto pyta nie bladzi  :D

hymm one sa w sporej odleglosci do siebie... dolnym wchodzi woda juz po obiegu

 

gornym wychodzi z pompy w zbiorniku umieszczonej

 

Od nagrzewnicy izoluje blacha 1mm + guma 3mm + blacha 1mm :))

 

Wlasnie zrobilem pod blok wodny rynne :)))) Wrazie wylewu :))) jak by cos wypadlo to all spowrotem do zbiornika wychodzi :))) tak by pompa nie pracowala powietrzem

 

-- buda z du_perelami bedzie niebawem zfotografowana - chcialbym najpierw skonczyc jakos po ludzku fankontrola bo mam takiego zwyklego- potencjometry + wlaczniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba z gory...

ja mam za to z lepszego samochodu: Ford Taunus ;)

Tylko stare to juz... ostatnie produkowali chyba w '84 grr...

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

hehe ja mam idetyczna nagrzewnice :) tylko ze z troche nowszego modelu (81 rocznik :mrgreen: )

 

calkiem fajna rurki 15 mm mieszcza sie 4 witraczki 80x80 mm i duza powierzchnia oddawania ciepla :) tylko szkoda ze aluminium :|

 

a co lepsze to wczesniej jezdzilem tym samochodzikiem z 10 latek :D (ale nagrzewnica jest nieuzywana bo byla zapasowa :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :D

Mozebys sobie nie nabijal KURNA postow :) 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :Dtwoj waterculerek bardzo mi sie podoba :) pompka i chłodnica nie beda ci sie walały po budzie :> mobilne to to :D

Mozebys sobie nie nabijal KURNA postow :) 8O :D

nie nabijam postow tylko cosik mi sie walneło i tak wyszło :(

obiecuje poprawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba z gory...

ja mam za to z lepszego samochodu: Ford Taunus ;)

Tylko stare to juz... ostatnie produkowali chyba w '84 grr...

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

walic nagrzewnice !!

 

 

ja chce taka fure - widzialem ostanio takiego ale bez tunningu - zajebiaszcze ta autka - taki typowy amerykanski kanciak - miodziooo

 

 

MNIAM!

CZlowieku na wache bys nie wyrobil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ten offtopic z autkiem - nie pije do jego autora ale do zaczepnych przy temacie tego auta mnie juz wqrza lekko :)

 

Czy tematem hyhy jest auto ? wyscigi samochodowe ? bo nie lapie :)))

 

Ja tu sie na zapie_rdala_lem jak osiol hyhyhyhy i chce komentarzy o tym co widzicie a nie o tym czy ktos wyrabia na wache :))

 

wrrrrrrrr! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, slicznie to wyglada i rzeczywiscie robi wrazenie. Ja jednak chcialbym jeszcze wiedziec jak efektywnie to dziala, czyli jaka temp na jakim procku przy jakiej temp otoczenia :?:

Chalasuje to to troszki...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...