Skocz do zawartości
wookie85

Dermatolog Łódź - Pilne !

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli zly dzial prosze przeniesc ale chyba ok ;]

 

Potrzebuje namiar na dermatologa , moze byc w sumie prywatnie , tylko zeby nie drogo tzn 40-60 zl wizyta , w Lodzi , gdzie mnie od reki przyjma , mam czas do czwartku , w necie nie bardzo idzie znalesc konkretne info wiec jak ktos moze pomoc prosze o PW z informacja.

 

z gory dzieki ;]

 

ps dermed odpada , za drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zly dzial prosze przeniesc ale chyba ok ;]

 

Potrzebuje namiar na dermatologa , moze byc w sumie prywatnie , tylko zeby nie drogo tzn 40-60 zl wizyta , w Lodzi , gdzie mnie od reki przyjma , mam czas do czwartku , w necie nie bardzo idzie znalesc konkretne info wiec jak ktos moze pomoc prosze o PW z informacja.

 

z gory dzieki ;]

 

ps dermed odpada , za drogo

http://www.pf.pl/serwis/dermatolog-%C5%82%...html?nav=TNMMQR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie zlituj sie , napisalem forum , zeby ewentualnie ktos kto korzystal z kogos mogl polecic podrzuc namiar , na co mi 100 poradni w lodzi , do kazdej telefon czy wolny termin , jaka cena itd itp , raz tak szukalem , stracilem nerwy tylko i kupe czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie zlituj sie , napisalem forum , zeby ewentualnie ktos kto korzystal z kogos mogl polecic podrzuc namiar , na co mi 100 poradni w lodzi , do kazdej telefon czy wolny termin , jaka cena itd itp , raz tak szukalem , stracilem nerwy tylko i kupe czasu :/

Przepraszam, nie napisales tego odrazu, jeno napisałeś

Potrzebuje namiar na dermatologa

:) Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dermatologa szukasz na forum komputerowym :| pozdro.... wejdź na jakieś forum lekarzy chociaż.

nie rozumiem twojego posta,

wg. ciebie uzytkownicy forum komputerowego nie są normalnymi ludzmi, nie mają problemów ze skórą i nie muszą chodzić do dermatologa czy jak ?

od tego jest rozumiesz offtopic, zeby sie na przyklad pytac o taniego dermatologa w łodzi.

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dermatologa szukasz na forum komputerowym :| pozdro.... wejdź na jakieś forum lekarzy chociaż.

po to ten dzial zeby o to pytac , zanim cos , jak dla mnie, palniesz pomysl

 

nie ma forum "dla lekarzy"

 

poza tym tutaj tematy sa poruszane roznej masci i nie zaszkodzi spytac

 

prosze o odpowiedni jedynie nawiazujace do tamtu a wszelki oftop sobie darowac , nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem zawsze do publicznej na Libelta, później gdzieś przy Wojska Polskiego, a na końcu na Kniaziewicza.

 

Od razu ci powiem, że co każdy kolejny dermatolog to tylko [x][x][x]. Najpierw dostaniesz jakieś maści recepturowe, toniki, maseczki, a i tak skończysz na Izoteku za 320zł / miesiąc kuracji (jeszcze zależy ile ważysz i czy nie będziesz potrzebował podwójnych dawek) :]

 

Nie napisałeś czy problemem jest trądzik czy coś innego, ale do czwartu to chyba otarty łokieć się nie zdąży zagoić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...