Skocz do zawartości
Raul

Komp Do Gier Z Monitorem [2,3k]

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym skonsultować poniższy zestaw.

 

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400(BOX) [450zł]

Płyta Główna: Asus P5K PRO / Gigabyte GA-EP35-DS3 (warto dołożyć do ASUSA?, w końcu 100 zł nie pieniądz, jeśli jest różnica w wydajności. Ale Crossfire nie będę używał) [310zł / 230 zł]

Karta Graficzna: Gainward Radeon HD 4870 512MB DDR5 PCI-E BOX [700 zł]

Pamięć Ram: A-Data DDR2 2x1024MB Extreme Edition VITESTA 800+MHz CL4 BOX [120 zł]

Dysk Twardy: Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) [120 zł]

Nagrywarka: Pioneer DVR-215 [~120 zł]

Zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101A 450W (bez o/c, więc lepszy niepotrzebny chyba) [133zł]

Monitor: monitor może być `19 panorama (chętniej `22), aby tylko miał jak najmniejszy czas reakcji matrycy, bo to w grach najwazniejsze. (około 600 zł do wydania na monitor).

 

Komp nie będzie kręcony (jak dla mnie to bluźnierstwo, ale cóż, to nie dla mnie).

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor LG 22" LCD W2252TQ-PF

Jeśli możesz dołożyć te 100zł, to chyba nie ma nic lepszego jeśli chodzi o 22" (zwłaszcza za taką cenę).

 

"Komp nie będzie kręcony (jak dla mnie to bluźnierstwo, ale cóż, to nie dla mnie)."

Raczej głupotą jest nie kręcić kiedy za darmo i praktycznie bez większego wysiłku można podnieść wydajność komputera... ale każdy ze swoim sprzętem (bez skojarzeń :P) robi co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że nie wykręcić takiej maszynki to bluźnierstwo, jak by był dla mnie to pierwsze co bym zrobił to bym zobaczył jak poleci :D ale niestety to nie dla mnie ma być :P A ten monitor jak najbardziej ciekawy. Przemyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...