Skocz do zawartości
Malik

Koolance I Bitspower - Wkraczaja Na Pl Rynek

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sie spytam bo pewny nie jestem

Jak jest zlaczka (feser, BP, Koolance) 10/13 to jaki waz na nia ma byc ? 10mm na zlaczke 10/13mm czy np. 8mm? Czyli czy ta zlaczka 10/13 tak naprawde jest szersza niz te 10mm. I jaki przeswit maja te zlaczki ? Bo BP wiem ze maja 10mm, a Fesery czy Koolance ?

Bo staram ie cos skompletowac a przy tych cenach nie moze byc pomylki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie spytam bo pewny nie jestem

Jak jest zlaczka (feser, BP, Koolance) 10/13 to jaki waz na nia ma byc ? 10mm na zlaczke 10/13mm czy np. 8mm? Czyli czy ta zlaczka 10/13 tak naprawde jest szersza niz te 10mm. I jaki przeswit maja te zlaczki ? Bo BP wiem ze maja 10mm, a Fesery czy Koolance ?

Bo staram ie cos skompletowac a przy tych cenach nie moze byc pomylki

Feser w rozmiarze 10/13 ma i węże i złączki

ostatnio wprowadzili również 10/16 - wąż i złączka

Feser robi pod swoje węże np. Tygon w tym rozmiarze na złączce Fesera może się zsunąć - czego nie ma na złączkach BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

Bo....

Jakbym chcial zrobic weze z oplotami i do tego zlaczki skrecane, ale prowadzic weze po kątach prostych a nie lukach to potrzebuje zlaczek 90*. I tu bym chcial miec te kostki Bitspower ale one sa sprzedawane tylko z kruccami :( Jak ja kupie to musze wywalic krucce i wkrecic skrecane co podwaja koszt. Nie mozna dostac samych kostek ?

Troche przekombinowalem chyba

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów właścicieli złączek F1 lub BS na wąż 10/13. Czy ktoś z was próbował wkręcić w/w złączki w mcw30?? Przymierzam się do kupna ale nie wiem czy będą pasowały mi do mcw czy muszę szukać zastępstwa na nb ;]

 

Edit

Przepraszam że nie napisałem chodzi oczywiście o złączki skręcane :P

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów właścicieli złączek F1 lub BS na wąż 10/13. Czy ktoś z was próbował wkręcić w/w złączki w mcw30?? Przymierzam się do kupna ale nie wiem czy będą pasowały mi do mcw czy muszę szukać zastępstwa na nb ;]

Ja mam złaczki BP nk12 i niestety nie pasują one do MCW30, gwin jest za krótki. nie wiem jak jest w przypadku złączke skręcanych, ale moje nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi podpowiecie.

Zakupilem krucce BP

 

Bitspower Premium G1/4" High Flow 1/2" Fitting [bP-WTP-C01]

 

I sie zastanawiam czy te weze fesera 10/12 sie beda nadawac czy za male ? Bo jakos nie widze innych nadajacych sie a w kolorze niebieskim i czerwonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te 10mm da sie na 12.7 wlozyc tylko ze bedzie ciezko. Problem w tym ze jakos nie moge namierzyc wezy kolorowych. Jak juz sa to np. zielone i niebieskie a nie maja czerwonych. Nie bede przeciez zamawial 2m niebieskiego w jednym a czerwonego w drugim sklepie. Chyba ze poszukam jeszcze innych kruccow BP.

 

PS. Bede mial do sprzedania 30 kątowych 90* kolanek BP z plexi. :) i moze te krucce jesli mi nie spasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z tymi złączkami?

http://www.cooling.pl/zlaczka-prosta-nk12-...ukt,551330.html

 

Nie za krótkie przypadkiem?

Wizualnie całkiem, całkiem

 

potrzebuję czegoś co zmieści się na

Fuziona GFX, swiftecha mcw30 i chanela v3 pro feserki 10/13 i bitspowery 10/13 nie wchodzą pozostają zwykłe SM10/13 bądź jakieś NK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzies w polsce dostane zlaczki katowe 90* i 45* na waz 10/16?

Lada dzien bede mial kilka sztuk bitspowerow kontowych, obrotowych NK12, sam bede zakladal na nie 10/16

Jak dojda i poskladam wrzuce jakies fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z tymi złączkami?

http://www.cooling.pl/zlaczka-prosta-nk12-...ukt,551330.html

 

Nie za krótkie przypadkiem?

Wizualnie całkiem, całkiem

 

potrzebuję czegoś co zmieści się na

Fuziona GFX, swiftecha mcw30 i chanela v3 pro feserki 10/13 i bitspowery 10/13 nie wchodzą pozostają zwykłe SM10/13 bądź jakieś NK.

wszelkie wypusty producentow z oznaczeniem SL oznaczaja przeznaczenie do fulcoverow dla grafy przy konfiguracji SLI/CrossFire. krotsze, zeby latwiej bylo nadziac waz pomiedzy kartami. jako zlaczka uniwersalna? raczej nie. zbyt mala powierzchnia zeby utrzymac wygiety waz.

Ja bym sie przychylal do dobrego NK np D-Tek High-Flow, EK NK12.

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzcie mi raz jeszcze bo mam watpliwosci wciaz a nie chce kupic bez sensu znowu czegos.

 

mam takie zlaczki choinkowe

Bitspower Premium G1/4" High Flow 3/8" Fitting (BP-WTP-C02)

 

Do tego zlaczki skrecane

Bitspower 3/8ID 1/2OD G1/4 Compression Fittings

 

I teraz nie jestem pewien czy taki waz

Feser Tube - 10/13 Blue UV - 1 metr

bedzie pasowal

 

O ile na choinkach to bedzie siedzial choc 1mm roznicy i to w najszerszym miejscu to troche jak na moj gust malo, bo te choinki maja tylko 1 maly garbik, to boje sie o skrecane. Jak przymierzylem waz z Castoramy ktory ma jakies 9.5/12.5 (13) mm to nie moglem dokrecic nakretki do konca, zostawala szpara ze 2mm. To jak ten feser ma pelne 13mm to moge nawet nie nakrecic do polowy albo powyrywam blok z procesorem przy wkrecaniu. A nie mam zamiaru eksperymentowac z wezem za 20zl/metr. Poza tym potrzebuje niebieskiego i czerwonego a innych poza tymi feserami nie widzialem u nas.

 

Ktos mi powie jak to ugryzc ? Czy mam sie nie przejmowac ? :)

Bo juz tylko wezy mi brakuje i moge kompa pomeczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie o skrecane. Jak przymierzylem waz z Castoramy ktory ma jakies 9.5/12.5 (13) mm to nie moglem dokrecic nakretki do konca, zostawala szpara ze 2mm.

Tym bym się nie przejmował, ja też nie mam nakrętek poskręcanych do końca i trzyma bardzo dobrze.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sebaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze trzyma dobrze, nawet bez zakretki ale jednak dla efektu wolalbym zeby to pasowalo a nie takie dokrecone na pol gwintu.

 

A jeszcze pytanko, czy ten waz Feser sie da wyprostowac ? Bo zapewne jak sie go kupi to bedzie krzywy z racji skladowania w rulonie. Te z Castoramy proscilem w goracej wodzie :D Mam nadzieje ze te tez sie tak da.

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do was. Wiecie może gdzie dostanę złączki Bitspowera?? Chodzi mi dokładnie o:

 

http://www.sidewindercomputers.com/bishsimatoma.html

http://www.sidewindercomputers.com/bi5mmcrstfi.html

http://www.sidewindercomputers.com/bishsig14ana.html

http://www.sidewindercomputers.com/big1sishro90.html

 

Szukałem w UE ale ciężko znaleźć sklep w którym jest wszystko. Przeglądałem Aquatuning, Highflow, Specialtech i wszędzie czegoś brakuje. Może znacie jakiś sklep w UE lub kogoś kto by się zajął ściągnięciem tych złączek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węże: 13/16, 12/16, 11.1/15.9, 10/16, 12.7/15.9mm
czytanie ze zrozumieniem w narodzie ginie :(
Nie ginie, ale chcialbym wiedziec od kogos, kto sie bawil, czy beda dobrze pasowac, a nie czy na upartego je wkrece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować sprawdzałem organoleptycznie, nakrętka nie dochodzi do końca, pozostaje jaliś milimetr luzu, ale wąż trzyma się solidnie.

Jednak tygon jest dość żelowaty i po kilku takich operacjach ulega zniszczeniu.

Edytowane przez RobRym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...