Skocz do zawartości
-=YoGi=-

Wybor Chlodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze juz nie moge dostac BW Advanced 123 musze poszukac czegos innego. BWA pasowala mi najlepiej, poniewaz jest tania i wydajniejsza od ultimate z racji rzadkich finow a co za tym idzie wentylki spokojnie pracowaly by na niskich obrotach.

no i tu pytanie, brac BW Ultimate 123 czy moze Black ICE GT Stealth 360 xFlow? mial ktos taka chlodnice? da sie pracowac na wolnoobrotowych wiatrakach? wydajniejsza czy gorsza od BWU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos tam z allegro proponowal mi starego coolteka maxi stream tripple (odnowionego delikatnie) w cenie kolo 90pln + wysylka

to by byla najlepsza opcja :)

Jak znajde jakies namiary na niego to dam znac na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos tam z allegro proponowal mi starego coolteka maxi stream tripple (odnowionego delikatnie) w cenie kolo 90pln + wysylka

to by byla najlepsza opcja :)

Jak znajde jakies namiary na niego to dam znac na PW

bardziej jestem chyba za nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiej nowej juz nie kupisz od dluzszego czasu... a malo ktora moze z nia konkurowac (poza TC i Feserem)

W takim razie bierz Ultimate i po sprawie, chyba ze dolozysz do TC PA120.3 :)

i tak juz dokladam do ultimate... jakos nie stac mnie wylozyc 2x BWAdvanced, zwlaszcza ze obmyslone WC przekroczylo dopuszczalna kwote 2-krotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego. Mam problem z wyborem chłodnicy do wolnoobrotowych wentylatorów. Lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Black Water Advanced 122 rev. 3.0 czy Black Ice GT Stealth LITE 240? Nie chcę chłodnicy 3x120 bo mi się nie zmieści do kompa a chłodzić będzie raczej chłodny sprzęt. Czy może już lepiej dołożyć do Thermochill PA120.2 Double Radiator? I jaka będzie różnica temperatur pomiędzy nimi? Bo jeżeli 1-2stopnie to wolę dołożyć do bloku :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...