Skocz do zawartości
yuucOm

Fuel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem. User scores to prawie 8. Natomiast sam w to śmigałem u kumpla na ps3 i muszę powiedzieć, że mi się bardzo podobało. Lubię klimaty a'la motocross madness (duży świat, waypointy i zasuwamy ile fabryka dała jak najszybciej do celu). Osobiście gierkę napewno sobie kupię ale nie za 199 złotych (zresztą żadnych gier nie kupuję w takiej cenie :) ) tak więc poczekam jeszcze ze 2 miesiące i nie omieszkam się zaopatrzyć w ten tytuł. Tak więc nie ma co się zapatrywać na ocenę bo pod względem technologicznym jest naprawdę super (chociażby te 14 000 km2 bez loadingów) natomiast sama rozgrywka to już dla fanów gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh. spodziewałem sie, ze bedzie ciekawiej. nawet pojazdu zniszczyc nie mozna. post-apokaliptyczna przyszlosc? nie w tej bajce. sterowanie i zachowanie kamery na minus. pogralem z 5-10 minut. jakos mnie nie porwało. chyba nie dam 2 szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety Burnout'a kocham, więc na tej grze bardzo się zawiodłem. Drewniane to to, cienka fizyka, zero zniszczenia aut, nudne, schematyczne i średnio ładne. moja ocena 4+/10. Pure chyba jest lepszy na dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No niestety polscy wydawcy popełniają coraz więcej glupot. W przypadku gier LIVE jest jeden podstawowy błąd - albo należy dodać klucz, albo należy na stałe wyłączyć obsługę LIVE w grze.

Nie widziałem tylniej okładki ani instrukcji Fuel, więc nie wiem czy jest tam info o multiplayerze. Na przedniej okładce nie ma loga LIVE, więc to akurat jest poprawne.

 

Nie wiem skąd wzięli te problemy z utworzenim konta offline. LIVE działa tak samo w każdej grze, bo ta usługa nie jest bezpośrednio zintegrowana w grze tylko instalowana w systemie.

Jeśli wcześniej mieliśmy wlączone autologowanie dla konta online to przy pierwszym uruchomieniu gry zostaniemy poproszeni o klucz. Gdy go nie podamy to nie zostaniemy zalogowani. Wtedy normalnie można stworzyć konto offline, jeśli już takiego nie podamy.

 

Do polskiej edycji Fallout 3 chyba też nie ma kluczy LIVE, jednak w tej grze multiplayera nie ma więc nikt z tego problemu nie robił.

 

Podsumowując można stwierdzić dwie rzeczy - polskie wydania gier powinny oficjalnie mieć wyłączoną obsługę LIVE, czyli także brak multiplayera, to wszystko z dokładną informacją żeby każdy był poinformowany. Jeśli wydawca nie chce/nie umie wyłączyć LIVE to gra wogóle nie powinna zostać wydana w naszym kraju bo wychodzą takie jaja.

 

LIVE jest dobrą usługą, jednak trzeba wiedzieć jak jej używać. W Polsce niestety większość będzie mieć problemy dopóki Microsoft nie uruchomi tej usługi.

Na Xboksie sprawdza się ona świetnie. Jedna platforma online dla wszystkich gier, łatwy kontakt ze znajomymi. Na PC trzeba czasu żeby się to przyjęło, bo ludzie się przyzwyczajeni do czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche...

Znudzilo mi sie po 10min, moze dlatego ze kompletnie nic sie nie dzieje. Przeciwnicy wogole nie jezdza agresywnie, otoczenie wbrew zapowiedziom nic nie wplywa na wyscig, model jazdy taki sobie, jedziemy od checkpointu do checkpointu tylko zeby ukonczyc wyscig, pojazdy wykonane bez polotu na dodatek sa niezniszczalne, ale najgorsze jest to ze tej grze kompletnie brakuje dynamiki .

 

Do burnout'a w kwestii arcade racera to sie nawet nie umywa. Czekam na GRID 2 .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PC i X360 w to sie gra ale na ps3 wg mnie beznadziejnie.Zero dynamiki ,grafika może być ale grywalność do Motorstorm to ma lata świetlne.

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Da się w pliku konfiguracyjnym wyłączyć post-processing tak jak w GRID? Bo domyślnie grafika jes tak samo ochydna jak w poprzednich grach na tym silniku.

Ściągnał bym sobie demo na kompa, ale chciał bym najpierw potwierdzenie że da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuje Fuela i kurcze, nawet przyjemna, odprężająca gierka - skojarzenia z Pure wskazane, ale mnie nawet bardziej przypadła do gustu. Kilka elementów mogłoby zostać rozbudowane *walka na trasie), ale generalnie jest przyjemnie. Na razie kopsnąłem z 20 wyścigów i nie czuję się znużony :>

 

PS: Nawet na kompie mej lepszej połowy (PDC@2,66 GHz, 2GB, 8600 GTS) śmiga nieźle w full przy 1400x900 (bez AA i AN) :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy – a coś takiego w ogóle jest w Fuel? To 105% arcade, nawet nie ma się tutaj do czego przyzwyczajać lub uczyć - po prostu siadam i jadę :) Gierka powstała żeby było przyjemnie, wesoło i bezstresowo, przynajmniej ja tak to widzę. Od początku było wiadomo że bliżej temu będzie do Pure niż dowolnej ścigałki Codemasters :) Wzór jest prosty: Fun = OK zaś Realizm = O :> Jednym to nie odpowiada, innym owszem dlatego przekrój ocen Fuel zaczyna się od 4 a kończy na 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z takiego (znaczy drewnianego modelu jazdy) nie można czerpać funa ;). Arcade nie oznacza kompletnego braku realizmu. Nawet we Flatout 2 czy eRacer modele jazdy były dużo lepsze. Więc model jazdy w "samochodówce" (nawet gdy to arcade) musi sprawiać przyjemność z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A zmieniałeś profil w międzyczasie? Bo save-y zapewne się przypisują do profilu, tak jak w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To dziwne. Może do złych katalogów kopiujesz save-y albo XLive? Bo pod Vistą/7 one się znajdują w innych katalogach niż w XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradziłem sobie, ja kopiowałem i zamieniałem katalog xlive, a tu trzeba było usunąć ten stary i wtedy wkleić ten który chcę przenieść, dzięki Harry Lloyd za zainteresowanie :)

Edytowane przez napster666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...