Skocz do zawartości
jawor121

Płyty Główne Na Chipsecie 790gx

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ECS całkiem fajnie wygląda, pewnie będzie lepszy od asrocka, z własnego doświadczenia powiem że ECS przynajmniej kiedyś robił lepszy płyty niż asrock, teraz nie wiem, ale mojego ostatniego asrocka musiałem sam uwalic że móc zwrócic na gware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mi ECS kojarzy się tylko ze spuchniętymi kondensatorami...(socket A) :D

Co do Asrocka to z 2 lata temu siostrze zakupilem AM2NF6G-VSTA pod am2 i kompletnie nie ma oc, htt do 240 i brak podnoszenia jakichkolwiek napięć.

 

Biostar TA790GX A2+ http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=405841 htt450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany mobo, i się zastanawiam co chipset 790Gx takiego wnosi, względem 770/780 ??(pomijając zintegrowany ram do grafy)

Interesuje mnie głównie oszczędzanie energii, czy działa wyłączanie rdzeni w phenomami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że się opłaca... "normalnie" nie będzie kosztować mniej niż 400zł... No fakt gwarancji brak...

Na innej aukcji sprzedawca ma jeszcze jedną ciekawą płytę...

Kiedyś sprzedawał Asrocka na 790gx...i cena nie przekroczyła 300zł.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh oplaca sie tego biostara brac do 300zl? Szkoda, ze bez gwarancji

Napisz PW do svende - ja mam płytkę od niego (z gwarancją 24m). Sprzedawał je po 300zł.

Jeszcze coś takiego można atakować:

http://www.allegro.pl/item467586336_foxcon...crossfirex.html

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze pl nie ma zadnego kontaktu z JetWayem :(

No szkoda, ten model co podałeś podoba mi się. A jakiej to jest produkcji ?, znaczy się pewnie made in china ale sama firma skąd się wywodzi. Muszę coś za mojego ax78 kupić budżet max 500 zł, bo nie grywam już więc grafa nie będzie nią pakowana, ale mobo ma być dobre do oc phenoma więc co brać => sugestie.

Kupiłbym abita ale ... no właśnie ... poszli z torbami :( a tak lubiłem tą firmę.

 

ps. co do fotki mobo widzę że wyświetlacz post i power reset na pcb to już norma.

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, ten model co podałeś podoba mi się. A jakiej to jest produkcji ?, znaczy się pewnie made in china ale sama firma skąd się wywodzi. Muszę coś za mojego ax78 kupić budżet max 500 zł, bo nie grywam już więc grafa nie będzie nią pakowana, ale mobo ma być dobre do oc phenoma więc co brać => sugestie.

Kupiłbym abita ale ... no właśnie ... poszli z torbami :( a tak lubiłem tą firmę.

 

ps. co do fotki mobo widzę że wyświetlacz post i power reset na pcb to już norma.

no ja mam płyte za ponad 800 złotych (wg producenta) i nie mam wyświetlacza post :lol:

 

790gx+sb750 do 500 hmm poszperaj ja dfi dk ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...