Skocz do zawartości
Ablebal

Czy Mój Zasilacz To Uciągnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić nową kartę graficzną, bo na tej co aktualnie mam jest kiepściutko [7300GT ;P]. Uzbierałem mamone na gpu, ale tak sobie pomyślałem, czy mój zasilacz uciągnie cały sprzęt? Podam może od razu konfiguracje:

 

PSU: HuntKey HK-350AP

CPU: C2D E4400, nie kręcony;

MOBO: ABIT AB9;

RAM: 2 kostki DDR2 800MHz;

GPU, które kupie: Radek HD 4850 [ od Sapphire];

HDD: 1 sata, 1 ide 5400rpm;

nagrywarka dvd;

2 wiatraczki 80mm, 1x120mm,1x250mm[wszystkie w obudowie];

chłodzone powietrzem, nie zestawem wodnym;

 

Obliczyłem używając tego kalkulatora, że zestaw wymaga 401W, tak, wiem, zasilacz 350W, ale na zenfiście, jak jeszcze sprzedawali zasilacz, były komentarze, że zasilacz wyrabia nawet 450W. Jeśli zestawu nie uciągnie, to klapa, bo kasy na zasilacz narazie nie mam i będzie trzeba skąd wykombinować kasę na Warriora :? . Za odpowiedzi dzięki,

 

pozdrawiam,

ablebal.

 

DOWN: A jesteś tego pewny? :P I na jakiej podstawie to stwierdzasz, na pewno zasilacz wyciągnie te 400W?

Edytowane przez Ablebal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma Amacroxa 350W (ta wersja 400) - ma znacznie mocniejszy niż ty komp - C2D 8500, 2GB DDR3 1600, oraz HD 4850 i wsio mu działa płynnie. Żadnych zwiechów. Więc spoko twój Huntkey który jest lepszy od Amacroxa da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...