Skocz do zawartości
luka.s

Cm Rc-690 Black

Rekomendowane odpowiedzi

Cooler Master rc-690 Blak z oknem

Buda jak buda, youngowi(bratu) się spodobała. Ja wolę Anteci, Silverstony, Lian Li, Lancoole. Tak się prezentuje z zewnątrz.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zakupiony został panel sterująca Scythe Kaze Master. Prezentuje się naprawdę świetnie. Nie widać tego na zdjęciach ale to z powodu słabego aparatu.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na górze znajduje się włącznik od katod. Young(mój brat) wyciągnął kabel od eSATA trochę spiłował i źle nie wygląda.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Teraz czas na środek. Został pomalowany na czarny mat. Do tego białe katody. W przyszłości również 2 Xthermale LED na tył i na przód zamiast standardowych. Żeby było ciszej i fander na Scythe Te z CM są powpinane na kołeczki. Całe Cablegami jest made by YOUNG.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Najgłośniejszą rzeczą w całym configu jest karta graficzna. Będzie albo jej wymiana na coś pokroju 7900/x1950 + Accelero bądź samo chłodzenie. Dodatkowo inny większy dysk + bitumebox.

 

W całym tym martwi mnie tylko 1 rzecz. Temperatura mojego proca. Kupione jest THERMALRIGHT Bolt-Thru-Kit 775 dobrze imo przykręcony. Przy wentylach skręconych na 600 z włączonym winampem, rapgetem i mozilla jest na 1 rdzeniu 62 stopnie na 2 58. IHS wydaje mi się, że mam prosty. Przy następny zakładaniu chłodzenia trzeba będzie zeszlifować podstawę radiatora.

Edytowane przez luka.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tak to wygląda przed modyfikacjami?

Bo nie obraź się każdy może kupić obudowę, panel i katody... :damage_wall:

No i zapomniałeś o najważniejszym czyli puszce spreyu :wink: Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie modu malo troche

 

Zapytam się:

 

Czujesz się kimś kto moduje budy jeśli tak to popatrz się na bittech lub na TO forum a potem prezentuj obudowy z supermarketu!

 

nie chce znowu zaczynac ale ty tez nie mozesz nazwac sie moderem... :damage_wall: nie mowie ze ja robie cuda ale ty jeszcze nic nie pokazales na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...